مرکز خرید ترمینال 21 بانکوک، پاساژی شبیه به فرودگاه

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 19 خرداد 1399 0
مرکز خرید ترمینال 21 بانکوک، پاساژی شبیه به فرودگاه

«مرکز خرید ترمینال 21 بانکوک» (Terminal 21 Shopping Mall) ساختمانی با نمای شیشه ای و فولادی منحصر به فرد است که فضای داخلی آن شبیه یک فرودگاه قرن 21 است؛ این موضوع را زمانی که در آن قدم بزنید درک خواهید کرد. علامت ها یا نشانه هایی که برای هر طبقه به کار گذاشته شده است، شبیه صفحه نمایش های الکترونیکی است که نمایش اطلاعات پرواز در یک ترمینال فرودگاه و اطلاعات مربوط به مهماندار را نشان می دهد، از این رو، این پاساژ را می توان یکی از خاص ترین مراکز خرید تایلند در بانکوک دانست.

 

مراکز خرید تایلند، مرکز خرید ترمینال 21 در بانکوک

 

ویژگی های مرکز خرید ترمینال 21

این مجتمع در 9 طبقه ساخته شده و شامل 600 فروشگاه، یک Cineplex، سوپر ماکت و فود کورت با انواع غذاهای تایلندی و بین المللی می باشد. تِم طبقه زیر زمین به شکل دریای کارائیب است. در این طبقه می توانید غذاهای آماده، خوراکی ها، بانک ها و کتاب فروشی ها را پیدا کنید. از طریق پله برقی می توانید به طبقه همکف و اول دسترسی پیدا کنید. در این طبقات فروشگاه هایی وجود دارد اجناسی با برند هایKipling Fox, CC:OO, Nike, Jaspal, Adidas و Levi’s و دیگر برند ها را ارائه می کنند.

 

مراکز خرید تایلند، مرکز خرید ترمینال 21 در شهر بانکوک

 

پاریس در طبقه M، شما را به شانزه لیزه، جایی که برند های مدرن تر وجود دارد، می برد. طبقه های 1 تا 3 به ترتیب شامل موارد زیر است: مد زنانه در طبقه 1 (یا طبقه توکیو) و مد مردانه در طبقه 2 (یا طبقه لندن) است. طبقه سوم که به طبقه استانبول معروف است برای خرید هدیه، جواهرات، لوازم جانبی مد، اسباب بازی، محصولات زیبایی و دکوراسیون منزل اختصاص داده شده است. این طبقه حسّ زوخ (zouk) خاورمیانه را تداعی می کند (زوخ یکی از سبک های پر طرفدار موسیقی است).

 

مراکز خرید تایلند، مرکز خرید ترمینال 21 بانکوک

 

جایی برای دوستداران غذا در ترمینال 21

اصلی ترین بخش مرکز خرید ترمینال 21 برای دوستداران غذا و خوش خوراک ها، سان فرانسیسکو در طبقه چهارم و پنجم است. بیش از 50 رستوران و کافی شاپی که در اینجا وجود دارد، نظر شما را جلب خواهد کرد. هم رستوران های زنجیره ای و هم رستوران های مستقل در این مجتمع وجود دارد. اگر از طرفداران فود کورت هستید، به طبقه پنجم بروید. بهترین فود کورت ها را چه به لحاظ کیفیت، طعم و تنوع و چه به لحاظ قیمت، در این طبقه خواهید یافت. غذاهای دریایی، غذاهای کبابی، نودل و غیره را در این طبقه می توانید پیدا کنید. دسر هایی که در این طبقه سرو می شود را از دست ندهید!

 

مراکز خرید تایلند، مرکز خرید ترمینال 21

 

ساعت کار و آدرس مرکز خرید ترمینال 21 بانکوک

ساعت کار این مجتمع که در اکتبر 2011 افتتاح شده است، 10:00 تا 22:00 می باشد.

Address: 88, Soi Sukhumvit 19, Sukhumvit Road | Khlong Toei Nuea, Watthana, Bangkok 10110, Thailand.

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)