مرکز خرید سیام دیسکاوری بانکوک با فروشگاه های لوکس

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 19 خرداد 1399 0
 مرکز خرید سیام دیسکاوری بانکوک با فروشگاه های لوکس

اگر می خواهید لذت خرید در بانکوک تایلند را تجربه کنید به «مرکز خرید سیام دیسکاوری بانکوک» (Siam Discovery Bangkok) بروید. این پاساژ که در سال 1973 ساخته شد، مورد بازسازی و مدرنیزاسیون قرار گرفت و بازسازی آن در سال 2016 تکمیل شد. اینجا شامل فروشگاه های لوکس و شیک بوده و طرح کلی آن را یک شرکت طراحی ژاپنی ارائه داد که نتیجه بسیار چشمگیری هم داشت، به طوریکه برای افرادی که بیشتر به صورت سنتی خرید می کنند، ممکن است گیج کننده باشد.

دکوراسیون هر طبقه به صورت اختصاصی طراحی شده است. نگران نباشید، اگر به دنبال خرید محصول خاصی هستید، کارکنانی که به عنوان راهنما در اینجا حضور دارند، می توانند شما را راهنمایی کنند. سیام دیسکاوری از جمله بهترین مراکز خرید تایلند است.

مراکز خرید تایلند، مرکز خرید سیام دیسکاوری در بانکوک

درباره مرکز خرید سیام دیسکاوری بانکوک

اگر دبی مال بهترین پاساژی است که در سفر به دبی انتخاب می شود، سیام دیسکاوری هم یکی از بهترین پاساژهای بانکوک است. در این پاساژ می توانید محصولات زیادی از شرکت‌های مختلف سراسر جهان پیدا کنید. بسیاری از محصولاتی که در اینجا ارائه می شود، منحصر به فرد است. کلکسیون‌هایی به سبک فروشگاه‌های ژاپنی (مثل Chisato و Miharayasuhiro) و اروپایی و آمریکایی مثل Paul Smith ،Boss Orange و Calvin Klein در دسترس هستند.

فروشگاه‌های مد جواهرات و لوازم خانه در طبقه سوم قرار دارد. سالن‌های غذاخوری شیک که غذاهای تایلندی و بین‌المللی ارائه می‌دهند، موزه مادام تیوسو وکس (Madame Tussauds Wax Museum)، مرکز تناسب اندام Virgin Interactive و یک سالن اسپا در طبقه ششم مجتمع قرار دارند.

مرکز خرید تایلند، مرکز خرید سیام دیسکاوری در بانکوک

ساعت کار و آدرس مرکز خرید سیام دیسکاوری بانکوک

این پاساژ جزء مراکز خرید سیام اسکوئر بانکوک است و در کنار مرکز خرید سیام سنتر واقع شده است، ساعت کار آن هر روز 10:00 صبح تا 10:00 شب می باشد.

Address: 989, Rama I Road | Pathum Wan, Pathum Wan, Bangkok 10330, Thailand.

مراکز خرید تایلند، مرکز خرید سیام دیسکاوری در بانکوک

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)