ام بی کی مرکز خریدی ایده آل در بانکوک تایلند

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 19 خرداد 1399 0
ام بی کی مرکز خریدی ایده آل در بانکوک تایلند

«ام بی کی» (MBK Shopping Center) از مراکز خرید و یکی از قدیمی ترین مراکز تجاری بانکوک است. نام اصلی این مرکز خرید Mah Boon Krong است و MBK  مخفف آن می باشد. این نام به افتخار سازندگان اصلی این مرکز خرید یعنی  Mah و Boon Krong انتخاب شده است. در طبقه پایین مرکز خرید MBK مجسمه Mah و Boon Krong  را خواهید دید. مرکز خرید ام بی کی تایلند برای افرادی که واقعاً قصد خرید دارند، می تواند ایده آل باشد. روزانه 100,0000 خریدار به این مرکز خرید بزرگ بانکوک مراجعه می کنند.

مرکز خرید ام بی کی در سال 1985 افتتاح شد و در آن زمان بزرگ ترین مرکز خرید آسیا محسوب می شد. قیمت اجناس این مرکز خرید نسبت به مراکز خریدی که تمرکز بیشتری بر برندهای لاکچری دارند، پایین تر است. MBK یکی از ارزانترین مراکز خرید بانکوک است و به همین دلیل معروف و محبوب است اما همیشه هم اینطور نیست - مخصوصا در مورد سوغاتی های محلی. اما خوشبختانه رقابت کافی در داخل MBK اجازه بالا رفتن زیاد قیمت ها را نمی دهد، علاوه بر این، می توانید با چانه زدن تخفیف گرفته و کمی از قیمت اولیه کم کنید.

 

مرکز خرید بانکوک تایلند

 

مشخصات مرکز خرید MBK

  • مرکز خرید MBK در 8 طبقه ساخته شده و 2000 مغازه دارد.
  • طبقه همکف: کیف، کفش، محصولات چرمی و سوپر مارکت ها.
  • طبقه اول و دوم: پوشاک، کیف، کفش با برندهای مختلف و تا سایزهای بزرگ، مواد غذایی.
  • طبقه سوم و چهارم: مبلمان و دکوراسیون منزل؛ موبایل، لپ تاب، تبلت، CD، DVD، وسایل و ابزارهای جانبی.
  • طبقه پنجم و ششم: سوغاتی های مخصوص بانکوک، صنایع دستی کشورهای مختلف، رستوران های ارائه دهنده غذاهای محلی.
  • طبقه هفتم و هشتم: سنما، گیم نت، رستوان های مختلف.

 

بانکوک تایلند

بهترین مسیر دسترسی به مرکز خرید MBK

مرکز خرید MBK در تقاطع خیابان Rama I (که قبلاً خیابان Sukhumvit Road نام داشت) و خیابان Phaya Thai و بسیار نزدیک به میدان Siam  قرار دارد. در صورتی که از میدان سیام عبور کنید، می توانید از پیاده رو به ورودی طبقه دوم مرکز خرید راه پیدا کنید.

ساعت کار مرکز خرید MBK

مرکز خرید ام بی کی هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب پذیرای مراجعه کنندگان است. اگر می خواهید بازدید راحت تری از مرکز خرید ام بی کی بانکوک داشته باشید، صبح یا ظهر از آنجا دیدن کنید.

نکته: بلافاصله از اولین فروشگاه یا مغازه ای که در مرکز خرید وجود دارد و شما جنس مورد نظر خود را پیدا کردید، خرید نکنید. اجناس طبقات پایین گران تر است زیرا نرخ اجاره مغازه در این طبقات بیشتر می باشد. شما می توانید جنس مورد نظرتان را از طبقات بالاتر با قیمت کمتر خریداری نمایید.

 

Address: 444 Phayathai Rd, Khwaeng Wang Mai, Khet Pathum Wan, Krung Thep Maha Nakhon 10330, Thailand

 

دسترسی از روی نقشه: 

 

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)