نانلوگوکسیانگ پکن خیابانی با زندگی شبانه

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 19 خرداد 1399 1
نانلوگوکسیانگ پکن خیابانی با زندگی شبانه

 «نانلوگوکسیانگ پکن» (Nanluogu Xiang) خیابانی برای یک پیاده روی شبانه و پیدا کردن کافه ها و رستوران های شیک و مدرن است. اینجا خیابانی مدرن است که در طول روز خریداران و توریست هایی که به دنبال خرید اجناس مد روز هستند را به سمت خود می کشاند. شب ها نیز علاوه بر خرید، محلی پر جنب و جوش را با زندگی شبانه می توان در آنجا تجربه کرد.

خیابان نانلوگوکسانگ در پکن

خیابان نانلوگوکسیانگ در پکن

 

مقاله پیشنهادی ما :  خیابان روستاولی تفلیس

زندگی سنتی پکن در خیابان نانلوگوکسیانگ

با توجه به نزدیک بودن منطقه به شهر، رفت و آمد به اینجا زیاد است. اگر تمایل دارید نمونه ای از زندگی سنتی پکن را ببینید، از این خیابان دیدن فرمایید. پس از بازسازی کامل منطقه در زمان بازی های المپیک 2008، بر محبوبیت منطقه افزوده شد و تعداد توریست ها به طور روز افزون افزایش یافت.

بیش از 20 رستوران و 40 مغازه به صورت پراکنده در سر تا سر این خیابان به چشم می خورد. هتل های متعددی نیز در اینجا در دسترس است. هتل های ارزان و جوان پسند را می توانید در اینجا پیدا کنید.

همانند خیابان واکینگ استریت پاتایا  و خیابان شاردنی تفلیس، نانلوگوکسیانگ پکن نیز خیابانی با زندگی شبانه است.

خیابان نانلوگوکسیانگ در پکن

خیابان نانلوگوکسیانگ در پکن

موقعیت خیابان نانلوگوکسیانگ و دسترسی به آن

از طریق مترو: از خط 6 یا خط 8 مترو استفاده کنید تا به طور مستقیم به آنجا دسترسی پیدا کنید.

از طریق اتوبوس: اتوبوس‌های شماره 3، 13، 42، 60، 118 یا 612 که به مقصد Tongluoxiang می روند استفاده کنید. همچنین می توانید از اتوبوس های شماره 104، 108، 113 یا 612 که به مقصد Bei Bingmasi می روند استفاده کنید.

Address: Nanluoguo Xiang, Dongcheng District, Beijing 100009, China

امتیاز 5.00از 5 (9 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

تبسم
در تاریخ: 14:55:59 1399/2/22

این خیابان هم میشه محل ثبت بهترین خاطرات سفر باشه چون دیدن محله ها و خیابانهای سنتی هر کشور حال و هوای خاصی داره و گویای سنتهای قدیمی هستن که از دیر باز تا به امروز در بین مردمان اون کشور حفظ شدن من که به دیدن این جور جاها خیلی علاقه دارم رفتن به این خیابان هم حتما یکی از جاهای هست که دوست دارم برم

ثبت نظر جدید