میدان سوارکاری در شهر دبی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 06 مرداد 1399 3
میدان سوارکاری در شهر دبی

 «میدان سوارکاری دبی» (Meydan Racecourse) یکی از اماکن تفریحی دبی است که بازدید از آن برای افرادی که به سوارکاری و اسب دوانی علاقه مند هستند و علاقه زیادی نیز به اسب ها دارند، جالب و هیجان انگیز خواهد بود. این باشگاه اسب دوانی در سال 1981 میلادی در غالب یک پروژه آغاز به کار کرد و رفته رفته پس از 10 سال، نام آن به میدان سواری کاری دبی تغییر یافت؛ امروزه نیز میزبان بسیاری از مسابقات داخلی و جهانی است.

میدان سوارکاری دبی

درباره میدان سوارکاری دبی

اسب های عرب از معروف ترین اسب های دنیا هستند و علاقه اعراب به اسب سواری از دیرباز وجود داشته است. میدان اسب دوانی دبی در سال 2010 همراه با مسابقات جهانی افتتاح شد و فعالیت خود را آغاز کرد. 60000 صندلی و مسیری به طول 2400 متر از خصوصیات این مکان دیدنی است.

 در نزدیکی این میدان اسب سواری، یک هتل 5 ستاره با 285 اتاق مجلل وجود دارد. در میدان سوار کاری دبی، شما می توانید نحوه بر خورد با اسب ها و همچنین سوار کاری و اسب دوانی را آموزش ببینید. حس خوبی که پس از قرار گیری در این مجموعه تفریحی – وزرشی به شما دست می دهد می تواند بسیار خاص و فراموش ناشدنی باشد، بنابراین، ارزش یک بار امتحان کردن را دارد.

میدان سوارکاری دبی

میدان سوارکاری دبی

خدمات میدان سوارکاری دبی

میدان سوارکاری دبی که از بزرگترین میادین اسب دوانی است، علاوه بر اینکه محلی برای اسب دوانی و سوارکاری است، خدمات دیگری را نیز ارائه می دهد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برگزاری مسابقات جهانی دبی.
  • برگزاری مراسم ورد کاپ دبی.
  • برگزاری مسابقات زمستانی.
  • کارناوال.

میدان سوارکاری دبی

سافاری دبی و اسکی دبی از دیگر جاذبه هایی هستند که استفاده از تفریحات آن ها در سفر به دبی می تواند برای آقایان جالب و خاطره انگیز شود.

آدرس

Address: Al Meydan Road, Nad Al Sheba - Dubai - United Arab Emirates

Phone: +971 4 327 0000

امتیاز 4.75از 5 (4 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Ava
در تاریخ: 21:26:32 1399/5/5

خیلی دوست دارم یه میدان سوار کاری رو از نزدیک ببینم فرقی نداره کجا باشه اما فقط شاهد یه مسابقه اسب سواری باشم البته اگه دبی باشه که فوق العاده میشه و هیجان توام با لذت خاصی میشه جدا فکر نمیکردم دبی میدان سوار کاری داشته باشه همه چی اینجا عالی و کامله

تبسم
در تاریخ: 20:51:11 1399/3/1

با وجود میدان اسب سواری فکر میکنم دیگه دبی تکمیل شده شاید با رفتن به دبی نتونم اسب سواری کنم اما حضور در این میدان به عنوان تماشاچی هم فوق العاده لذت بخش هستش مخصوصا واسه ما که از این نعمتها محروم هستیم تجربه ی بی نظیری میشه واقعا تماشایی و حیرت انگیزه

منوچهر حقانی
در تاریخ: 21:31:35 1399/2/3

من از بچگس عاشق اسب ها بودم و تو همون سال ها نزدیکشون میشدم و به نحوی باهاشون دوست میشدم و ارتباط برقرار میکردم اگه باهاشون خوب رفتار کنی اونا هم قول میدن سواری خوبی بهت بدن ،البته نزدیک اسب های وحشی نمیشدم خب کوچیک بودم.ولی وقتی شروع به دویدن میکردن و منم روشون بودم احساس قدرت میکردم.البته در این میدان سوار کاری بر خلاف سواحل شنی مسابقات جهانی دبی، مراسم ورد کاپ دبی و مسابقات زمستانی و کارناوال برگذار میگردد.

ثبت نظر جدید