دبی مارینا یات کلاب فرصتی برای تفریح در تفرجگاه های ساحلی دبی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 25 خرداد 1399 2
دبی مارینا یات کلاب فرصتی برای تفریح در تفرجگاه های ساحلی دبی

«دبی مارینا یات کلاب» (Dubai Marina Yacht Club) یا تفرجگاه ساحلی باشگاه قایق سواری دبی، در امتداد یک کانال آبی به طول 3.5 کیلومتر واقع شده و توسط 4 باشگاه قایق رانی ادراه می شود. در اطراف این مجموعه مراکز خرید، رستوران و کافه هایی وجود دارد که بر جذابیت آن افزوده است.

دبی مارینا بدون شک از جاهای دیدنی دبی است که می تواند جزء اهداف تورهای گردشگری این شهر و آژانس های هواپیمایی قرار گیرد. در زمان خرید بلیط ارزان قیمت دبی، یادتان باشد که پس از ورود به این شهر توریستی، از این منطقه نیز دیدن نمایید؛ دبی مارینا یات کلاب فرصتی برای گردش و تفریح در تفرجگاه های ساحلی این شهر فراهم می آورد.

باشگاه قایق سواری در بی مارینا

تفرجگاه های ساحلی دبی مارینا یات کلاب

در میان اماکن تفریحی این شهر مثل پارک آبی دبی یا سافاری دبی، می توان از دبی مارینا یات کلاب یاد کرد که دارای تفرجگاه های ساحلی متعدد است؛ هر کدام از این تفرجگاه‌ها به طول 32 تا 125 کیلومتر می باشد و به صورت شخصی اداره می شود.

1 - مارینای شرقی (The East Marina): مارینای شرقی یا تفرجگاه ساحلی شرقی، در سال 2007 ساخته شده است. مارینای شرقی که به تقلید از تفرجگاه‌های ساحلی اسپانیا ساخته شده است، دارای 208 قایق بادی است. در اینجا یک مرکز خرید، کافه و رستوران وجود دارد. دسترسی از ویلاهای مارینا و بلوک های آپارتمانی به مارینای شرقی آسان است.

2 - کلاب هوس مارینا (The Club House Marina): این تفرجگاه ساحلی موقعیت بهتری دارد. تفرجگاه کلاب هوس در جلوی هوس کلوپ DMYC واقع شده و دارای 134 قایق بادی است که در امتداد اسکله ای بتنی شناور هستند. تنها کسانی می توانند از این قایق ها استفاده کنند که دارای کارت عضویت باشند.

3 - خلیج غربی مارینا (The West Bay Marina): غرب مارینا، تفرجگاه ساحلی آرام تری است زیرا از دیگر بخش ها مجزا است. در این بخش 100 قایق بادی وجود دارد و هر سوپر قایق بادی یا قایق های بادی بزرگ، به اتاق یا خوابگاه مجهز هستند.

4 - مارینا مال (The Mall Marina): این بخش دارای 74 قایق بادی است و از اینجا می توانید به دبی مارینا مال دسترسی مستقیم داشته باشید. هتل معروف The Address  نیز در این مکان قرار دارد.

باشگاه قایق سواری دبی مارینا یات کلاب

قایق بادی آتنا در دبی مارینا

قایق بادی آتنا (The Athena Yacht) از قایق های لوکس به شمار می رود و تمامی مجوز های لازم را دارا می باشد. این قایق با ظرفیت 14 نفر مجهز به تهویه مطبوع بوده و خدمه کشتی به طور کامل از ابتدا تا انتهای سفر، خدمات لازم را به شما ارائه می دهند. سفر این کشتی در سر تا سر خلیج عربی خواهد بود. در قایق بادی آتنا غذا نیز سرو می شود.

رستوران های دبی مارینا

دبی مارینا دارای دو رستوران است:

  • 1- رستوران بیسترو که یک رستوران بین المللی است و به قایق های بادی نیز خدمات غذایی ارائه می دهد.
  • 2- رستوران آکوآرا (Aquara restaurant) که غذاهای دریایی و آسیایی ارائه می دهد.
  • اگر می خواهید بدانید مارینا یات کلاب دبی کجاست آدرس زیر می تواند کمک کننده باشد.

Address: Dubai Marina Yacht Club - 32923 - United Arab Emirates

Phone: +971 4 362 7900

امتیاز 4.50از 5 (2 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

تبسم
در تاریخ: 20:47:55 1399/2/31

جای قشنگ و جالبی به نظر میاد اما این همه قایق که ریخته تو آب فضاشو یه کم زیادی اشغال کرده به نظرم اگه قایق های بادبانی که بیشتر تو دریاچه های کشورهای اروپایی مخصوصا سوئیس پیدا میشن اینجا استفاده میکردن فضا رو فوق العاده زیبا و چشمگیرتر جلوه میدادن البته شاید از نزدیک خیلی بیشتر ازینا قشنگ باشه !

مهراد حقانی
در تاریخ: 21:16:13 1399/2/3

به نظرم یه مجموعه کامله که میتونه مدت ها از مهمانانش به خوبی پذیرایی کنه و همه رو راضی نگه داره ،چون نمیذاره هیچوقت حوصلت سر بره ،از تفریح و بازی و سرگرمی گرفته تا کلی مرکز خرید .اگه رفتین دبی حتما به اینجا سر بزنید از قایق های بادی غافل نشید که تفریح بسیار جالب و به یاد ماندنی میتونه براتون باشه ولی نمیدونم میذارن خودتون قایق رو هدایت کنید یا خودشون راننده براتون میذارن ،البته شب سراغ قایق ها نرید میتونه خطرناک باشه.

ثبت نظر جدید