دلفین بی دبی لذت غواصی، شنا و بازی با دلفین ها

دلفین بی دبی لذت غواصی، شنا و بازی با دلفین ها

هتل آتلانتیس دبی دارای یکی از بهترین تفریح گاه های دلفین دنیا است؛ این تفریحگاه بزرگترین زیستگاه مصنوعی دلفین ها در جهان است که در یکی از بهترین جزایر ساخته شده و بر همین اساس «دلفین بی» یا «خلیج دلفین» (Dolphin Bay) نام گذاری شده است. این یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی دبی، به خصوص در میان خانواده هاست. در هر سنی هستید از شنا کردن با دلفین ها لذت خواهید برد؛ بازی کردن با یک جانور آبزی تجربه ای جدید و هیجان انگیز خواهد بود. خوابیدن پشت دلفین ها و گرفتن بالک های دلفین تجربه ای وصف ناشدنی است. برنامه های مختلفی جهت استفاده تمامی رده های سنی در نظر گرفته شده است: رویال سوئیم (شنا با دلفین ها)، غواصی با آن ها، عکس و بازی با دلفین ها و ... .

جاذبه های تفریحی دبی، دلفین بی یا خلیج دلفین

دلفیناریوم دبی و غواصی با دلفین ها

در دلفین بی دبی، غواصی با دلفین ها فقط برای افراد بالاتر از 12 سال امکان پذیر است؛ بچه های 12 سال و کمتر، باید با یک بزرگتر بالای 18 سال همراه باشند. با توجه به اینکه استفاده از وسایل غواصی شخصی ممکن است برای سلامتی دلفین ها مضر و خطرناک باشد، استفاده از وسایل غواصی شخصی مجاز نیست و علاقه مندان می بایست از وسایلی که مجموعه در اختیارشان قرار می دهد، استفاده کنند. به خاطر داشته باشید که مدت زمان شنا با دلفین ها 30 دقیقه و مدت زمان مجاز برای تعویض لباس 15 دقیقه است.

اماکن تفریحی دبی، دلفین بی یا خلیج دلفین

دلفیناریوم دبی و تماشای دلفین ها از نزدیک

افرادی که علاقه زیادی به دلفین ها دارند و همچنین کودکانی که لمس و بازی با این جانوران دریایی می تواند برایشان بسیار جالب و جذاب باشد، می توانند به مدت 15 دقیقه از نزدیک آن ها را ببینند. یک عکس یادگاری با دلفین ها سوغاتی است که از دلفیناریوم دبی به یادگار می برید.

امکان تفریحی دبی، دلفین بی

ساعت بازدید، قیمت بلیط و آدرس دلفین بی دبی

ساعت بازدید از این مجموعه هر روز 9:10 تا 16:30 است. هزینه بلیط ورودی به این مجموعه  895 AED می باشد. قیمت بلیط رویال سوئیم یا شنا با دلفین ها AED 1160 است. اگر بخواهید با دلفین ها بازی کنید و آن ها ببوسید می بایست AED 895 بپردازید.

Address: Crescent Dr | Atlantis, The Palm, Dubai, United Arab Emirates.

یکی از مواردی که بهتر است به آن توجه داشته باشید این است که پس از اینکه برای بازدید از دلفین بی، بلیط رزرو کردید می توانید با یک تخفیف 25 درصدی، از دِ لاست چَمبِرز آکواریوم یا به صورت رایگان از ساحل و پارک آبی آکوآونچِر که تنها چند بلوک از مجموعه دلفین بی فاصله دارد و یکی از بهترین پارک های آبی جهان است نیز استفاده کنید. .

سفربانک به شما کمک می کند قبل از سفر به این شهر با جاهای دیدنی دبی بیشتر آشنا شوید.

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)
افزودن نظر جدید