دبی میراکل گاردن، باغ معجزه در دل کویر

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 25 خرداد 1399 1
دبی میراکل گاردن، باغ معجزه در دل کویر

دبی، این شهر پر جاذبه خاورمیانه، با به کار گیری تمام مواردی که در ارتقاء یک شهر لازم است، نسبت به سال های نه چندان دور، چهره ای دیگر به خود گرفته است. مسئولین و دست اندر کاران اجازه نداده اند که گرمای شدید هوا سد راه شان شود، بلکه تا جای ممکن زمینه را طوری فراهم کرده اند که مردم این شهر و همچنین مسافران و گردشگران با حضور در این شهر، هیچ محدودیت گردشگری و تفریحی را حس نکنند. «دبی میراکل گاردن» (Dubai Miracle Garden) و پیست اسکی دبی دو نمونه از عجایب و شگفتی های توریستی دبی، این شهر پر حرارت و گرم است.

دبی میراکل گاردن

در گرمای طاقت فرسای دبی و در دل کویر، باغ گلی با وسعت 1800 متر مربع، بسیار عجیب و هیجان انگیز است! سازه های فانتزی با اسلیمی زیبا و تنوع گل های مختلف، منظره باورنکردنی را ارائه کرده است. تنوع گل های این باغ به بیش از 44 میلیون نوع مختلف می رسد. طولانی ترین دیوار گل جهان در این مجموعه رکورد گینس را دارد. میراکل گاردن به معنای "باغ معجزه" است و این نامگذاری به دلیل محل قرارگیری این باغ در دل کویر، بسیار درست و پر معناست. در سفر به دبی بازدید از این گلستان زیبا را از دست ندهید.

میراکل گاردن دبی

دبی میراکل گاردن

امکانات

به منظور رفاه حال بازدیدکنندگان، کلیه امکانات از قبیل پارکینگ، محوطه نشستن، نمازخانه، سرویس بهداشتی، انواع غرفه های خوراکی و ... در این مجموعه وجود دارد. امکانات جهت بازدید معلولین نیز فراهم می باشد.

راهنمای سفر به دبی به تصمیم شما را برای بازدید از جاهای دیدنی دبی سمت و وسو می دهد!

دبی میراکل گاردن

زمان بازدید و آدرس میراکل گاردن دبی

شما می توانید به راحتی از مال آو به دبی میراکل گاردن دسترسی پیدا کنید. زمان بازدید از این جاذبه توریستی، یکشنبه ها تا پنجشنبه ها از ساعت 2 الی 8 شب و جمعه ها از ساعت 12 الی 8 شب است. سرویس دهی  هر 20 دقیقه و با پرداخت 5 درهم صورت می گیرد.

Address: Al Barsha South 3 - Dubai - United Arab Emirates

Phone: +971 4 422 8902

امتیاز 4.60از 5 (5 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

تبسم
در تاریخ: 23:13:30 1399/3/3

چقدر قشنگه خدایا رفتن به این باغ که نمونه ی بارزی از بهشت هست حس و حال عجیبی به آدم میده دیدن این همه گل زیبا یک جا واقعا حیرت انگیزه فضا و زیبایی بصری به کنار عطر و بوی این باغ حتما آدمو مدهوش می‌کنه و حتما روحیه و انرژی بی نظیری به هر کسی میده با این طراحی های زیبا که عالیتر شده

ثبت نظر جدید