راهنمای سفر به شارجه

امتیاز 4.50از 5 (6 رای)

نظرات کاربران

هیرش بهترینی
در تاریخ: 20:30:44 1399/4/15

سفر به امارات آرزوی خیلی از مردم است که واقعا می توان گفت این کشور از نظر مراکز تفریحی و مراکز خرید در دنیا بی نظیر است ،همه ما از این کشور تجاری تعریف های زیادی شنیدیم که هتل و رستواران های که در این کشور وجود دارد همه گی از از زیبایی زیادی برخوردار هستند.شهری به نام شارچه که در این کشور وجود دارد از جاذبه های تفریحی و مراکز خریدی که در این شهر وجود دارد بسیار زیبا است.

هژیر کهنه پوشی
در تاریخ: 23:19:05 1399/4/14

سفر به امارت بسیار لذت بخش است این کشور جزوه مهم ترین کشورهای دنیاست آسمان خراش های متفاوت در امارت پیدا می شود . البته بهترین مکان برای خریدن اجناس است در این کشور مراکز خرید بزرگ و ارزان قیمت وجود دارد که یکی از مهم ترین شهر های امارت و مراکز خریده بزرگی در آن پیداست شهری به نام شارچه است که درکنار زیبایی شهر جاذبه و امکانات خوبی برای گردشگران وجود دارد اگر قصد سفر داشتید حتما این گزینه را انتخاب کنید واقعا زیباست .

الهام بابایی
در تاریخ: 20:34:17 1399/4/7

از نکته های خوب کشور امارات و شهر هایش این است که یادآور معماری مدرن و پیشرفت یک کشور هستند.شارجه نیز یکی از بهترین شهرهای امارات می باشد. تمامی مراکز خرید و ایستگاه مترو در دسترس هستند.شهری بسیار مدرن می باشد و مردم بسیاری برای مهاجرت شارجه را انتخاب کرده اند.از نظر امکانات در سطح بسیار ‌بالایی می باشد و برای تفریح هم‌بهترین گزینه می باشد.دیدن شارجه را به همگی‌پیشنهاد میکنم.

کامنت خود را در رابطه با این مقاله بنویسید و کسب درآمد کنید.