راهنمای سفر به شارجه

امتیاز 4.50از 5 (6 رای)

نظرات کاربران

روشنك نظري
در تاریخ: 11:51:45 1399/6/31

شارجه تقريبا نيم ساعت از دبي دور ميباشد با تاكسي با اتوبوس هم ميشود رفت هزينه زيادي ندارد شارجه خيلي مدرن نيست مثل دبي يا ابوظبي بيشتر خونه ارزان هست و قشر كارگران هستند و همه چي ارزانتر هست از دبي شارجه خيلي هندي و پاكستاني به چشم ميخورد و خيلي شركتها ساختمانهاي ارزان اجاره ميكنند براي كارگرا شارجه بازار محلي دارد يك بازار طلا خيلي بزرگي دارد وسرپوشيده است همچنين يك پل قشنكي دارد كه خيلي غروب زيبايي دارد

سکینه
در تاریخ: 03:33:41 1399/6/28

سلام و وقت همگی بخیر سفر به امارت عالیه کاش روزی برسه که ماهم ازاین سفرا کنیم من نرفتم ولی شنیدم خیلی جای خو ب ‌باصفایی است مراکز خرید عالی دارد ممنون که با این اطلاعات خوبتون در اختیار ما گذاشتین.

هیرش بهترینی
در تاریخ: 20:30:44 1399/4/15

سفر به امارات آرزوی خیلی از مردم است که واقعا می توان گفت این کشور از نظر مراکز تفریحی و مراکز خرید در دنیا بی نظیر است ،همه ما از این کشور تجاری تعریف های زیادی شنیدیم که هتل و رستواران های که در این کشور وجود دارد همه گی از از زیبایی زیادی برخوردار هستند.شهری به نام شارچه که در این کشور وجود دارد از جاذبه های تفریحی و مراکز خریدی که در این شهر وجود دارد بسیار زیبا است.

هژیر کهنه پوشی
در تاریخ: 23:19:05 1399/4/14

سفر به امارت بسیار لذت بخش است این کشور جزوه مهم ترین کشورهای دنیاست آسمان خراش های متفاوت در امارت پیدا می شود . البته بهترین مکان برای خریدن اجناس است در این کشور مراکز خرید بزرگ و ارزان قیمت وجود دارد که یکی از مهم ترین شهر های امارت و مراکز خریده بزرگی در آن پیداست شهری به نام شارچه است که درکنار زیبایی شهر جاذبه و امکانات خوبی برای گردشگران وجود دارد اگر قصد سفر داشتید حتما این گزینه را انتخاب کنید واقعا زیباست .

الهام بابایی
در تاریخ: 20:34:17 1399/4/7

از نکته های خوب کشور امارات و شهر هایش این است که یادآور معماری مدرن و پیشرفت یک کشور هستند.شارجه نیز یکی از بهترین شهرهای امارات می باشد. تمامی مراکز خرید و ایستگاه مترو در دسترس هستند.شهری بسیار مدرن می باشد و مردم بسیاری برای مهاجرت شارجه را انتخاب کرده اند.از نظر امکانات در سطح بسیار ‌بالایی می باشد و برای تفریح هم‌بهترین گزینه می باشد.دیدن شارجه را به همگی‌پیشنهاد میکنم.

نمایش بیشتر

ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.