میدان جوانان 19 می مارماریس ترکیه

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 18 بهمن 1399 1
میدان جوانان 19 می مارماریس ترکیه

در سفر به ترکیه بهتر است تور مارماریس را نیز تجربه کنید! مارماریس شهری سرسبز و با مناظر زیبای دریا و کوهستان است که در سال های اخیر مورد توجه گردشگران خارجی ترکیه قرار گرفته است. بازدید از شهر مارماریس و اقامت در آن، به یاد ماندنی خواهد بود، این شهر در منطقه ای ساحلی واقع شده است و جذابیت های زیادی برای گردشگران دارد. یکی از جاذبه های گردشگری این شهر، "میدان جوانان 19 می" شهر مارماریس است. در قسمت مرکزی میدان، حوض و فواره هایی قرار داده شده است که این فواره ها با موسیقی همراه می شوند و به همراه رقص نور به صورت موزون به رقص در می آیند و گردشگران را به خود جذب می کنند.

میدان جوانان در شهر مارماریس ترکیه

نمایش فواره ها در "میدان جوانان 19می"

این نمایش فواره های میدان جوانان 19می در زمان های 15 دقیقه ای انجام می شود و از ساعت 21 تا 23 هرشب پذیرای گردشگران است که در سفر به ترکیه بهتر است تور مارماریس را نیز تجربه کنید.

نماد میدان جوانان 19می

درقسمت ورودی میدان، مجسمه دو زن و مرد جوان قرار داده شده است و نماد میدان جوانان 19می محسوب می شود. این میدان به علت تاکید بر روز جوانان، به این نام، نامگذاری شده است.

میدان جوانان در تور مارماریس ترکیه

میدانی پر انرژی در دل شهر مارماریس

در هر ساعت از روز که به بازدید این میدان بروید، موسیقی زنده توسط افرادی در حال اجرا است و در مواردی نیز مردم به رقص و پایکوبی در میدان می پردازند. همچنین در اطراف میدان رستوران ها و کافه هایی بر پا است که به مسافران خدمات می رسانند. این رستوران ها شامل رستوران های سنتی غذا های ترکیه و غذا های بین المللی هستند. این مرکز اجتماعی شهر، مکانی مناسب برای گذراندن عصر هایی با آرامش است هرچند که میدان جوانان 19می مارماریس محل خوبی برای شب زنده داری نیز هست؛ زیرا افراد زیادی در این میدان شب را به صبح می رسانند و دور هم به گفت و گو می پردازند.  در ایام مختلف سال این محل، مکان برگزاری کنسرت ها و نمایش های خیابانی و تئاتر های فضای باز است.

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Ava
در تاریخ: 01:49:58 1399/2/15

به نظر من که چنگی به دل نمیزنه چون از اون جایی که مردم عقلشون تو چشمشونه خیلی میلی به دیدن جاهای تکراری ندارن از این مدل فوارها خیلی زیاد شده و دیگه جذابیتی ندارن فقط شاید بشه یه روز عصر چند ساعتی اینجا وقت گذراند اما نماد میدان جوانان خوبه می‌تونه پاتوق خوبی واسه جوانا باشه

ثبت نظر جدید