کادیانا تور، تور یک روزه در مارماریس- ترکیه

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 18 بهمن 1399 1
کادیانا تور، تور یک روزه در مارماریس- ترکیه

مارماریس از دسته شهر های گردشگری و زیبای این کشور است که سالیانه گردشگران فراوانی را به خود جذب می نماید. در میان تور های ترکیه تور مارماریس برای زوج های جوان یک گزینه بسیار مناسب است. در مارماریس تو های یک روزه گوناگونی برای گردشگران برگزار می شود؛ کادیانا تورز(Cadianda Tours) به تورهای یک روزه ای گفته می شود که برای گردش در اطراف شهر و بازدید از جاذبه های مارماریس اختصاص داده شده است، برای رفتن به مارماریس شما باید تور های مارماریس را خریداری کنید که این روش رفتن به این ناحیه را برای شما آسان تر میکند.

تور های یک روزه مارماریس

درباره تور یکروزه کادیانا

هزینه تور کادیانا در مارماریس بین 15 تا 20 یورو متغیر است و جیپ های طبیعت گردی از ساعت 8:30 مسافران را از هتل به سمت مقصد می برند. بعد از حرکت، بسته به فصل مسافرت، به شما تفنگ های آب پاش داده می شود و در کلِ مسیر، هیجان آن را حس خواهید کرد.

مسیر حرکت تور طبیعت گردی

اولین مقصد معمولا مزرعه قزل آلا است که زمان بازدید توسط تور برای شما رزرو می شود و بعد از بازدید از مزرعه پرورش قزل آلا،مقصد یک آبشار زیبا است که برای ورودی آن از شما 4 لیر دریافت می شود. سپس مسیر حرکت تور کادیانا به سمت رودخانه ای در همان اطراف ادامه پیدا می کند و به سمت رفتینگ می روید. قیمت رفتینگ در رودخانه 10 یورو است که خارج از هزینه پرداختی شما برای تور است و جداگانه دریافت می شود؛ این ناحیه به عنوان یکی از جاهای دیدنی مارماریس شناخته می شود. 

تور یک روزه مارماریس

بعد از رفتینگ در رودخانه زمان نهار فرا می رسد و سپس تمام عکس هایی که در طول مسیر از شما گرفته شده به نمایش در می آید و با پرداخت هزینه ای می توانید آن ها را خریداری کنید و این پایان تور یک روزه مارماریس است و بعد از طی مسیری در حدود یک ساعت (ساعت 7 تا 7:30 در هتل خواهید بود) به هتل خود خواهید رسید.

امتیاز 5.00از 5 (11 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Ava
در تاریخ: 14:15:56 1399/2/14

بهترین هیجان هر سفر هر کجای دنیا که باشه رفتینگ هست حس فوق العاده خاصی داره فکر میکنم تو این طبیعت واقعا بی نظیر باشه اما این تور بعد از رفتینگ مزرعه قزل الا بیشتر نظر منو جلب کرد کاش توضیحات بیشتر و عکسهای مربوط به این مزرعه تو مقاله می بود خیلی خلاصه وار فقط اشاره ای کرده

ثبت نظر جدید