ساحل اینجکوم در مارماریس

ساحل اینجکوم در مارماریس

کشور ترکیه به علت همسایگی با ایران از سفرهای ارزان خارجی محسوب می شود. این کشور کشوری با سواحل زیبای مدیترانه ای است که جذابیت های محسور کننده ای دارد. بازدید از این سواحل می تواند گزینه مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات باشد.

درباره ساحل اینجکوم

مارماریس یک شهر ساحلی با طبیعتی زیبا است که گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است. ساحل اینجکوم از سواحل زیبای شهر مارماریس است و به گفته بسیاری از گردشگران یک ساحل مناسب و تمیز است که برای استراحت روزانه محل مناسبی به شمار می رود.

سواحل مارماریس

دسترسی به ساحل و امکانات

اگر با وسیله نقلیه خود به این ساحل مراجعه می کنید برای ورود، ابتدا باید ماشین خود را در پارکینگ پارک کنید و منتظر یک ماشین برای انتقال به ساحل شوید. بعد از رسیدن به ساحل می توانید برای رزرو صندلی اقدام کنید و با قیمتی ارزان صندلی و چتر اجاره کنید.

ساحل های مارماریس اینکجئوم

در نیمه روز برای غذا خوردن می توانید به رستوران کوچک ساحل مراجعه کنید و از غذا های آن لذت ببرید قیمت های این رستوران قیمت های مناسبی است و کیفیت غذا ها در حد بسیار خوبی قرار دارند. امکانات دیگر ساحل از جمله دوش ها و رختکن و سرویس های بهداشتی رایگان است.

از جمله تفریحاتی که در این ساحل ارائه می شود می توان غواصی را نام برد که البته آب های این ساحل، تقریبا شفاف و مناسب غواصی است به طوری که از بین تجربه های غواصی در ترکیه، این ساحل در بین گردشگران محبوبیت بیشتری دارد. علاوه بر همه موارد گفته شده شنای ماهی ها در اطراف ساحل نیز قابل مشاهده است که خود یکی از جاذبه های گردشگری این ساحل است.

به گفته مسافران، مارماریس یکی از بهترین مقاصد تور ترکیه است و حتی برای ماه عسل یکی از بهترین گزینه ها در کشور ترکیه به شمار می رود.

غواصی در مارماریس

امتیاز 5.00از 5 (5 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید