پارک دلفین و دلفین تراپی مارماریس ترکیه

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 15 بهمن 1399 4
پارک دلفین و دلفین تراپی مارماریس ترکیه

پارک دلفین مارماریس اولین مرکز دلفین تراپی محیط باز(دریا) در کل ترکیه و اروپا است و امکان شنا با دلفین ها را فراهم می کند. در این مرکز امکان درمان کودکان بیمار و معلول فراهم شده است. مرکز دلفین تراپی مارماریس با کمک مربی ها و پزشکان مجرب و همراهی دلفین ها اثرات شفا بخشی را بر روی کودکان معلول داشته است. علاوه بر موارد درمانی، تعامل با دلفین ها و شنا کردن با آن ها باعث شادی بیماران شده و این در روحیه آنها تاثیر بسیاری خواهد گذاشت.

پارک دلفیناریوم مارماریس در ترکیه

یکی از پر بازدید ترین جاهای دیدنی مرماریس دلفیناریوم مارماریس است، این پارک علاوه بر تعامل با کودکان بیمار امکان شنا با دلفین ها را برای گردشگران نیز فراهم کرده است و علاوه بر شنا با دلفین ها شما می توانید برای دیدن نمایش آن ها برنامه ریزی کنید.

زمان بازدید از دلفیناریوم مارماریس

برای شنا با دلفین ها مدت زمانی در حدود 40 دقیقه در نظر گرفته شده است و به صورت برنامه ریزی شده در طول روز انجام می شود. این برنامه در ساعت 9:30 ،11:30، 13:30، 15:30، 17:00 انجام می شود.

پارک دلفیناریوم در مارماریس

هزینه های پارک دلفین مارماریس

هزینه ورود به پارک دلفین برای کودکان زیر 6 سال رایگان است. 6 تا 10 سال با 30درصد تخفیف (10 یورو) و بزرگسالان 15 یورو ؛ نکته قابل توجه برای شنا در استخر دلفین این است که کودکان تا 10 سال باید همراه یک بزرگسال وارد استخر شوند. قابل ذکر است که خدمات عکاسی حرفه ای نیز در این پارک ارائه داده می شود و با 45 یورو می توانید عکس های خود را تحویل بگیرید  اما اگر با کارت اعتباری پرداخت کنید بابت عکس ها از شما هزینه ای دریافت نمی شود. تعداد 120 عدد عکس در هنگام ورود بر روی یک CD به شما تحویل داده می شود. شنا با دلفین ها برای کودکان و حتی خود بزرگسالان بسیار لذت بخش خواهد بود و تعامل با این حیوانات شگفت انگیز تجربه ای تکرار نشدنی است به همین دلیل طرفداران زیادی دارد، تور مارماریس بازدید از پارک دلفین را در برنامه گردشگری خود قرار داده است.

پارک دلفیناریوم مارماریس در ترکیه

امتیاز 5.00از 5 (5 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Fati
در تاریخ: 12:48:17 1399/9/14

وقتی رو این مقاله کلیک کردم اولین فکری که به ذهنم رسید این بود که دلفین تراپی اصلا چیه و این موضوع ذهن منو درگیر کرد چون تا حالا چیزی در این مورد نشنیده بودم خیلی برام جالب بود که شنا با دلفین تاثیر رو درمان افراد معلول داره و باعث بهبود حال اونا میشه خیلی اطلاعات مفیدی بود ????

رخساره بیدار
در تاریخ: 11:36:53 1399/4/2

وای چه جالب و بامزه. واقعا شنا با دلفین ها این موجودات مهربون و با هوش می تونه خیلی جذاب باشه . به نظر من واسه افسردگی هم می تونه خیلی مفید باشه. جالبه که قینت هاش هم خیلی عادلانه هستش. نسبت به قیمت تفریحات /آبی دیگه که دیدم. ولی خوب 40 دقیقه شاید مدت زیادی نباشه برای لذت بردن از یه شنای درست و حسابی. ولی خیلی جالبه مه واژه دلفین تراپی استفاده شده اینجا. یعنی واقعا برای معلولین هم اتر بخشه؟ خیلی دلم می خواد شنا در کنار دلفین هارو امتحان کنم. ولی خوب من یادمه دلفیناریوم برج میلاد که رفتیم می گفتن واسه عکس گرفتن هم که می رین پیش دلفینا برای سلامتی دلفی ها بهشون دست نزنین. پس اینا تو مار ماریس چه تمهیداتی می چینن که مراقب سلامتی این حیوونای دوست داشتنی باشن؟؟؟؟؟

Ava
در تاریخ: 02:15:15 1399/2/13

بسیار عالی و جذاب و همه چی تموم واقعا حیرت انگیزه شنا در کنار یه دلفین البته شاید کمی هم ترس داشته باشه اما من جدا عاشق دلفین ها هستم همیشه چهره ای خندان و مهربونم ازشون می بینم فکر نمیکنم خشونتی داشته باشن یا اهل حمله باشن فوق العاده دوست داشتی هستن اینجا رو خیلی دوست داشتم

مهراد حقانی
در تاریخ: 21:13:52 1399/1/24

واقعا شگفت انگیزه شنا کردن کنار دلفین ها که به نظر من موجودات بامزه و همبازی های خوبی برای بچه ها هستن ،البته نباید اذیتشون کرد و باهاشون رفیق شد خیلی توپ بازی باهاشون به آدم کیف میده یا مثلا اگه بشه سوارشون بشی و تو آب باهاشون شنا کنی.البته چون ممکنه بچه ها دچار دردسر بشن حتما یک همراه باید باهاشون وارد آب بشه ،البته یه شنا و آب تنی هم محسوب میشه من که خیلی دوس دارم برم اینجا

ثبت نظر جدید