شهر باستانی آموس مارماریس

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 18 بهمن 1399 1
شهر باستانی آموس مارماریس

پارک دلفین مارماریس اولین مرکز دلفین تراپی محیط باز(دریا) در کل ترکیه و اروپا است و امکان شنا با دلفین ها را فراهم می کند. در این مرکز امکان درمان کودکان بیمار و معلول فراهم شده است. مرکز دلفین تراپی مارماریس با کمک مربی ها و پزشکان مجرب و همراهی دلفین ها اثرات شفا بخشی را بر روی کودکان معلول داشته است. علاوه بر موارد درمانی، تعامل با دلفین ها و شنا کردن با آن ها باعث شادی بیماران شده و این در روحیه آنها تاثیر بسیاری خواهد گذاشت.

پارک دلفیناریوم مارماریس در ترکیه

 

یکی از پر بازدید ترین جاهای دیدنی مرماریس دلفیناریوم مارماریس است، این پارک علاوه بر تعامل با کودکان بیمار امکان شنا با دلفین ها را برای گردشگران نیز فراهم کرده است و علاوه بر شنا با دلفین ها شما می توانید برای دیدن نمایش آن ها برنامه ریزی کنید.

زمان بازدید از دلفیناریوم مارماریس

برای شنا با دلفین ها مدت زمانی در حدود 40 دقیقه در نظر گرفته شده است و به صورت برنامه ریزی شده در طول روز انجام می شود. این برنامه در ساعت 9:30 ،11:30، 13:30، 15:30، 17:00 انجام می شود.

پارک دلفیناریوم در مارماریس

 

هزینه های پارک دلفین مارماریس

هزینه ورود به پارک دلفین برای کودکان زیر 6 سال رایگان است. 6 تا 10 سال با 30درصد تخفیف (10 یورو) و بزرگسالان 15 یورو ؛ نکته قابل توجه برای شنا در استخر دلفین این است که کودکان تا 10 سال باید همراه یک بزرگسال وارد استخر شوند. قابل ذکر است که خدمات عکاسی حرفه ای نیز در این پارک ارائه داده می شود و با 45 یورو می توانید عکس های خود را تحویل بگیرید  اما اگر با کارت اعتباری پرداخت کنید بابت عکس ها از شما هزینه ای دریافت نمی شود. تعداد 120 عدد عکس در هنگام ورود بر روی یک CD به شما تحویل داده می شود. شنا با دلفین ها برای کودکان و حتی خود بزرگسالان بسیار لذت بخش خواهد بود و تعامل با این حیوانات شگفت انگیز تجربه ای تکرار نشدنی است به همین دلیل طرفداران زیادی دارد، تور مارماریس بازدید از پارک دلفین را در برنامه گردشگری خود قرار داده است.

 

پارک دلفیناریوم مارماریس در ترکیه

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Ava
در تاریخ: 02:11:37 1399/2/13

هر چند اطلاعات خیلی مختصر بود اما به نظر میاد جای دیدنی و خوبی باشه البته من فکر میکنم تمام آثار تاریخی ارزش دیدن دارن مخصوصا بناهایی با قدمت بالا مثل همین شهر باستانی می‌تونه آدم رو به عمق تاریخ ببره واسه من که به دیدن این جور اماکن علاقه دارم حتما خیلی جذاب و شیرین خواهد بود

ثبت نظر جدید