سلجوق لو منطقه ای تاریخی با طبیعتی زیبا در قونیه

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 24 تیر 1399 0
سلجوق لو منطقه ای تاریخی با طبیعتی زیبا در قونیه

همانند منطقه کاراتای و مرام «منطقه سلچوکلو یا سلجوق لو» (Selçuklu district) نیز یکی از مناطق مرکزی و دیدنی قونیه است. که منطقه ای به وسعت 31/1836 متر مربع را اشغال کرده و در ارتفاع 1016 متری از سطح دریا قرار دارد و شهری تاریخی با طبیعتی زیبا است. سلچوکلو، منطقه کاراتای و منطقه مرام، هر سه می توانند به عنوان اماکن دیدنی قونیه مورد بازدید بسیاری از گردشگران قرار می گیرد و جزء برنامه بسیاری از تورهای گردشگری قونیه محسوب می شوند. اگر تمایل دارید در سفر به قونیه ترکیه از این سه منطقه خوش آب و هوا دیدن کنید، در هنگام خرید بلیط تور قونیه، از برنامه تور مورد نظرتان اطلاعات لازم را حاصل نمایید.

منطقه سلچوکلو یا سلجوق لو در قونیه

منطقه سلجوق لو و مراکز خرید قونیه

در این منطقه می توانید مراکز خرید مختلفی را پیدا کرد اگر به دنبال خرید ارزان در قونیه ترکیه هستید، پیشنهاد می شود سری به مرکز خرید نوادا اوت لت بزنید؛ در اینجا علاوه بر خرید ارزان، اجناس برند و با کیفیتی را هم می توانید پیدا کنید. علاوه بر نوادا اوت لت، مرکز خرید کولسیته، مرکز خرید سلچوکر سنتر و مرکز خرید ام وان از دیگر پاساژهایی هستند که می توانید برای خرید پوشاک مارک دار، اعم از پوشاک مارک های ترک و مارک های بین المللی و دیگر اجناس برند به آنجا مراجعه کنید.

مراکز خرید در منطقه سلجوق لو، مرکز خرید نوادا اوت لت

اسکان در منطقه سلجوق لو

با توجه به این که سلجوق لو منطقه ای خوش آب و هوا و دیدنی است، ممکن است تمایل داشته باشید شبی را در آنجا سپری کنید. جهت اسکان در اینجا، می توانید از هتل های موجود در منطقه استفاده کنید. یکی از هتل های معروف این منطقه، هتل سه ستاره هتل گاردن پارک (Gherdan Park Hotel) است.

هتل گاردن پارک دارای امکانات متنوعی است؛ این هتل دارای استخر سرپوشیده و مرکز تناسب اندام می باشد. در بخش های عمومی هتل، دسترسی به اینترنت رایگان بوده و هتل به وای فای بی سیم مجهز است. هر روز صبح، صبحانه رایگان سرو می شود. این هتل خدمات خشک شویی نیز ارائه می دهد. پارکینگ رایگان در دسترس است و بخش مخصوصی برای افراد سیگاری و سیگار کشیدن در نظر گرفته شده است.

هتل های منطقه سلجوق لو قونیه، گراند هتل

امتیاز 5.00از 5 (7 رای)