مرکز خرید ام وان پاساژی برای خرید برندهای محبوب

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 25 تیر 1399 1
مرکز خرید ام وان پاساژی برای خرید برندهای محبوب

پس از بازدید از اماکن دیدنی و مراکز تفریحی شهر قونیه، گشت و گذار و خرید از مراکز خرید قونیه می تواند حال و هوایی تازه در روحیه شما ایجاد کند. مراکز خرید متنوعی در قونیه راه اندازی شده است. «مرکز خرید ام وان» (M1 Konya Avm) از جمله پاساژهای این شهر به شمار می‌رود. در مرکز خرید ام وان قونیه دست شما برای خرید تمامی وسایل و لوازم باز است، از پوشاک گرفته تا ابزار و لوازم مربوط به تکنولوژی. به طور کلی این مجموعه ترکیبی از سرگرمی و خرید برای شما به ارمغان می آورد و آپشن های زیادی در اینجا وجود دارد. ام وان با 82 فروشگاه، در 30 ژانویه سال 2003 افتتاح شد.

مراکز خرید ترکیه، مرکز خرید ام وان قونیه

بخش های مختلف مرکز خرید ام وان قونیه

  • زمین بازی برای کودکان: ام وان قونیه تنها یک مرکز خرید عادی نیست. در اینجا شما مکان های تفریحی و زمین های بازی را برای کودکان می بینید که برای سرگرم کردن و تخلیه انرژی کودکانه آن ها بسیار خوب است.
  • سینما: سینمایی به نام Avşar در این مجموعه وجود دارد.
  • بازار الکترونیک: در این قسمت شما می توانید وسایل و اجناس الکترونیکی مورد نیازتان را تهیه نمایید.
  • رستوران: رستوران ها امروزه جزء جدایی ناپذیر مراکز خرید بزرگ مثل مرکز خرید الیویوم استانبول یا پاساژ جواهر استانبول هستند؛ ام وان نیز از این امر مستثنی نیست. پس از یک گشت و گذار مفصل در این بازار بزرگ، رفتن به رستوران و صرف غذاهای خوشمزه و محلی، می تواند کامل کننده یک روز به یاد ماندنی در قونیه باشد.
  • هایپر مارکت
  • پارکینگ: ظرفیت پارکینگ 2200 خودرو است که نسبت به رفیت پارکینگ دبی مال کمتر می باشد.

مراگز خرید ترکیه، مرکز خرید ام وان در شهر قونیه

برندهای معرف

ام وان، مرکزی برای خرید برندهای محبوب است. همانند مرکز خرید کنت پلازا که نمایندگی فروش برندهای معروف را می توان در فروشگاه های آن یافت، در اینجا نیز می توان برندهای محبوبی مانند De Facto ،Opema ،Real Hipermarket ،Media Markt را پیدا کرد.

بهترین مراکز خرید ترکیه، مرکز خرید ام وان در شهر قونیه

ساعت کار و آدرس

ساعت کار این پاساژ که در محله یازیر منطقه سلجوق لو واقع شده است، هر روز 10:00 صبح تا 10:00 شب است. جهت دسترسی به پاساژ می توانید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید؛ دسترسی از طریق حمل و نقل عمومی به اینجا بسیار ساده است.

Address: Yazır Mahallesi, Doç. Dr. Halil Ürün Cd. No:22, 42250 Selçuklu/Konya, Turkey.

Phone: +90 332 265 06 00

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Ava
در تاریخ: 01:59:49 1399/2/18

این مرکز خرید هم مثل بقیه مراکز شیک و مدرن با امکانات رفاهی خوب ساخته شده فکر میکنم دیگه این همه خوبی و شیک و پیک داره تو ترکیه تکراری میشه و دل آدمو میزنه خخخ شاید با یه مرکز خرید معمولی و یا سنتی بشه یه متفاوت بود و شاید جذابتر البته اگه جای رو به شکل سنتی طراحی کنن حتما خیلی خاص میشه

ثبت نظر جدید