مرکز خرید نوادا اوت لت قونیه برای خرید ارزان در ترکیه

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 21 تیر 1399 0
مرکز خرید نوادا اوت لت قونیه برای خرید ارزان در ترکیه

«مرکز خرید نوادا اوت لت قونیه» (Novada Outlet Konya) مجموعه ای با مساحت کلی 33780 متر مربع، یکی از بزرگ ترین مراکز خرید قونیه به شمار می رود. این مرکز خرید در تقاطع بزرگراه استانبول – آنکارا شهر قونیه واقع شده و میزبان 7 میلیون بازدید کننده بوده است. اینجا یکی از مراکز خرید ارزان در قونیه است و می توانید برندهای محبوب (برندهای ترک و غیر ترک) را ارزان خریداری کنید؛ این یکی از امتیازات مثبت این مرکز خرید محسوب می شود. همچنین یک بازار در GIDA برای شما وجود دارد. به طور کلی، شما می توانید تمام نیازهایی که در خانه ای ممکن است وجود داشته باشد، با رفتن به این مرکز خرید بر آورده کنید. این یک مجتمع خرید خوب و خیلی بزرگ برای خرید لباس و انواع و اقسام سوغاتی ها با هزینه مناسب است؛ بنابراین، نوادا اوت لت را برای خرید ارزان در ترکیه انتخاب کنید.

مرکز خرید ارزان در قونیه ترکیه ،مرکز خرید نوادا اوت لت

درباره مرکز خرید نوادا اوت لت قونیه ترکیه

در اینجا فروشگاه های لوازم آرایشی - بهداشتی، انواع پوشاک، سرویس بهداشتی تمیز، کافه، رستوران، هشت سینما، یک زمین بازی برای کودکان و همچنین کارگاه های آموزشی برای کودکان 5 تا 12 سال وجود دارد که از دیگر جنبه های مثبت این پاساژ به شمار می رود. با توجه به اینکه در این پاساژ پوشاک با برندهای مشهور و قیمت های مناسب عرضه می شود، از مراکز خرید محبوب و یکی از مقاصد گردشگران و تورهای گردشگری قونیه به شمار می رود. ظرفیت پارکینگ این مجتمع بالا است، بنابراین از نظر پارک ماشین مشکلی وجود ندارد و بدون دغدغه جای پارک، می توانید با ماشین شخصی تان به آنجا بروید؛ البته وسایل حمل و نقل عمومی نیز مهیا است.

مرکز خرید نوادا اوت لت قونیه برای خرید ارزان در ترکیه

خرید ارزان در ترکیه، مرکز خرید ارزان نوادا اوت لت در شهر قونیه

مراکز خرید ترکیه ارزان، مرکز خرید نوادا اوت لت در شهر قونیه

ساعت کار و آدرس

شما می توانید هر روز از ساعت 10:00 الی 2200 از این مرکز خرید که در منطقه سلجوق لو شهر قونیه و محله Sancak و خیابان Veysel Karani واقع شده است دیدن فرمایید.

Address: Sancak Mah., Veysel Karani Cad. No:6, 42250 Selçuklu/Konya, Turkey.

امتیاز 5.00از 5 (7 رای)