مرکز خرید سلچوکر سنتر از بهترین پاساژهای قونیه

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 21 تیر 1399 0
 مرکز خرید سلچوکر سنتر از بهترین پاساژهای قونیه

اگر پس از گشت و گذار در شهر قونیه و بازدید از اماکن دیدنی و جاذبه های توریستی آن، به دنبال یک مرکز خرید جهت خرید سوغاتی یا وسایل مورد نیاز خود هستید، سری به «مرکز خرید سلچوکر سنتر» (Selçuker Center) بزنید. این مجموعه با وسعت 23700 متر مربع و طراحی و معماری خاص خود، همانند ستاره ای می درخشد. با توجه به این که فضای پیرامون این پاساژ باز است، مشکلی جهت رفت و آمد به آنجا وجود ندارد و مسیر دسترسی به آن آسان است.

به دلیل اینکه امروزه فضاهای کم و محدود چالشی برای ساختمان سازی محسوب می شود، تیم مهندسی Cummins طراحی مناسب و منحصر به فردی برای این سازه در نظر گرفت؛ تهویه داخلی آن طوری مهندسی شده است که بر اثر ازدحام زیاد جمعیت نیز هوای داخل مجموعه مطبوع باقی بماند و ازدحام جمعیت بر فضای داخلی و محوطه بیرونی پاساژ اثرات بدی نداشته باشد.

مرکز خرید سلچوکر سنتر

درباره  مرکز خرید سلچوکر سنتر

در اطراف پاساژ سلچوکر بلوک‌های مسکونی و فضاهای بازی وجود دارد. در فضای داخلی مرکز خرید نیز علاوه بر فروشگاه های متعدد، 11 کافه و رستوران، یک محوطه مخصوص بازار، 15 فروشگاه لوازم و دکوراسیون منزل، فروشگاه های لوازم الکترونیک و فروشگاه های لوازم ورزشی نیز بر پا شده است.

در محیط داخلی پاساژ فضاهایی به طور مجزا طراحی شده است که به عنوان فضای نشیمن، جهت نشستن و استراحت کوتاه مدت می توان از آن استفاده کرد. اگر به دنبال برندهای خاصی هستید در اینجا می توانید برندهای ترک و بین المللی زیر را پیدا کنید:

در بخش خرید: میگروس (MİGROS)، بکو (BEKO)، بوکا (BUKA)، گریتی (GRİTTY)، آیداش (İDAŞ)، سارای هالی (SARAY HALI)، ترک تلکوم (TÜRK TELEKOM)، اسپورجینال (SPORJİNAL)، واتان کامپیوتر (VATAN COMPUTER)، وستل (VESTEL)، واتسونز (WATSONS).

در بخش رستوران و کافه: کِی اف سی (KFC)، استار بوکس (STARBUCKS)، برگر کینگ (BURGER KING)، مک دونالد (Mc DONALD)، اوستا دونر (USTA DÖNER).

ترکیه از جمله کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان است. برای یک خرید کلی دغدغه ای جهت تهیه ویزا نخواهید داشت.

مرکز خرید سلچوکر سنتر

ساعات بازدید و آدرس مرکز خرید سلچوکر

شما می توانید هر روز از ساعت 10 صبح الی 10 شب  به این پاساژ مراجعه کنید. اگر می خواهید بدانید این پاساژ قونیه کجاست، آن را در در 10 کیلومتر شهر قونیه پیدا کنید. فاصله آن از فرودگاه این شهر 14 کیلومتر است. در منطقه سلجوق لو، محله پارسانا و خیابان کالتسا بین استادیوم مترو پولیتن نورک آرنا و مرکز خرید ام وان می توانید آن را ببینید.

Address: Parsana Mahallesi, Kaletaş Cd. No:8, 42250 Horozluhan Osb/Selçuklu/Konya.

امتیاز 5.00از 5 (5 رای)