پارک آبی آلانیا بزرگ ترین پارک آبی منطقه آنتالیا و مدیترانه

پارک آبی آلانیا بزرگ ترین پارک آبی منطقه آنتالیا و مدیترانه

امروزه در بیشتر شهرهای بزرگ دنیا، به ویژه شهرهای توریستی، یک پارک آبی وجود دارد. «پارک آبی آلانیا» (Alanya Aqua Park) نمونه ای از این مجموعه های تفریحی آبی است و ترکیه بزرگ ترین پارک آبی منطقه آنتالیا و مدیترانه محسوب می شود. ظرفیت این پارک آبی 2000 نفر است، در منطقه اوجوکولار آلانیا ساخته شده و دسترسی به آن آسان است. این مجموعه مساحتی بالغ بر 65000 متر مربع را پوشش داده و فاصله آن از مرکز شهر آلانیا 40 کیلومتر است.

پارک آبی آلانیا بزرگترین پارک آبی منطقه آنتالیا و مدیترانه

درباره پارک آبی الانیا

در این پارک فعالیت های آبی های زیادی وجود دارد که از آن جمله می توان به بانجی جامپ، استخر موج، دیسکو، قایق رانی، سیاه چاله  و ... اشاره کرد. در اینجا نیز مانند پارک آبی تفلیس و یا پارک آبی دبی استخر مخصوص کودکان وجود دارد. یک روز از تعطیلات خود را در این پارک آبی هیجان انگیز بگذرانید. هیجان در این مجتمع تفریحی سبب بالا رفتن آدرنالین در خون شما می شود! بانجی جامپینگ و رفتینگ از آپشن‌های هیجان انگیز این مجموعه تفریحی آبی هستند.

پس از یک فعالیت هیجان انگیز می توانید در همین پارک استراحت کنید و از خوردن نهار لذت ببرید. در اینجا انواع نوشیدنی در سرو می شود و محدودیتی وجود ندارد. تورهای گردشگری پارک آبی آلانیا در یک تایم 8 ساعته علاقه مندان را به این مجموعه می آورند. با توجه به اینکه الانیا دارای آب و هوای معتدل مدیترانه ای بوده و در تابستان ها گرم است، وجود این پارک آبی می تواند برای افرادی که از گرما و آفتاب تابستان فراری هستند، بسیار مفید و کاربردی باشد. بسیاری از پارک های آبی مناطق سردسیر مانند پارک آبی باکو نیز در فصل زمستان فعال هستند.

پارک آبی آلانیا از جاذبه های گردشگری آلانیا در ترکیه

ویژگی های پارک آبی آلانیا ترکیه

  • بر خلاف بسیاری از پارک های آبی دنیا، مراجعه کنندگان فقط یک هزینه، آن هم برای ورود به پارک آبی پرداخت می کنند.
  • انتخاب ایده آلی برای جمع های دوستانه است.
  • استفاده از نوشیدنی ها رایگان می باشد.

با توجه به اینکه این مجموعه تفریحی - آبی بر روی تپه ساخته شده است، شما می توانید در زمان استراحت، نگاهی اجمالی نیز بر دریای مدیترانه داشته باشید و با لذت بردن از مناظر زیبای آن، زمان را برای دقایقی متوقف کنید! بوفه نهار بین ساعت های 12:00 تا 14:30 خدمات خود را ارائه می دهد.

پارک آبی آلانیا در منطقه آنتالیا، جاذبه توریستی ترکیه

ساعت کار، قیمت بلیط و آدرس پارک آبی آلانیا در ترکیه

این مجموعه هر روز از ساعت 9:00 تا 18:00 به روی مراجعه کنندگان باز است. قیمت بلیط برای بزرگسالان بالای 13 سال 25 یورو و برای بچه های 7 تا 12 سال 22 یورو است. برای کودکان 6 سال و کمتر نیازی به خرید بلیط نیست.

Address: Saray Mahallesi, Damlataş Mevkii, 07400 Alanya/Antalya, Turkey.

Phone: +90 543 834 70 05

امتیاز 4.50از 5 (6 رای)
افزودن نظر جدید