غواصی در دیدیم ترکیه و دریای زیبای اژه را از دست ندهید

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 11 تیر 1399 1
غواصی در دیدیم ترکیه و دریای زیبای اژه را از دست ندهید

با توجه به اینکه شهر توریستی دیدیم ترکیه در مجاورت دریای زیبای اژه قرار گرفته است و نظر به اینکه تمامی امکانات، تفریحات و سرگرمی های ممکن برای رفاه حال گردشگران برقرار شده است «غواصی در دیدیم» (Diving Didim) در دریای اژه نیز جزئی از این امکانات و تفریحات است که علاقه مندان می توانند از آن استفاده کنند.

جهت غواصی در دیدیم می توانید از تور استفاده کنید؛ تورهای گردشگری دیدیم، غواصی در دیدیم را در قالب یک تور چند ساعته در برنامه های خود می گنجانند. مهم نیست که شما قبلاً غواصی کرده اید یا نه، زیرا در اینجا نیز همانند جزیره فی فی در پوکت تایلند، امکاناتی وجود دارد که افراد مبتدی نیز می توانند بدون ترس و دغدغه از آن استفاده کنند و از غواصی لذت ببرند.

غواصی در دیدیم و تور ترکیه

دلایل غواصی در دیدیم ترکیه

عوامل متعدّدی وجود دارد که سبب می شود تا یک دریا برای غواصی شرایط مناسبی داشته باشد. دریای آرام، نبود جزر و مد، شفافیت و تمیز بودن آب از جمله این موارد هستند که دریای اژه با داشتن این شرایط برای غواصی مناسب است. غواصی در دیدیم ترکیه در دریای زیبای اژه را از دست ندهید، از مزایای غواصی در دریای اژه این است که شما می توانید حیات وحش بومی منطقه را ببینید، سفری با قایق داشته باشید و البته از این تفریح آبی و شنا در آب لذت ببرید.

غواصی در دریای اژه و سواحل دیدیم در ترکیه

غواصی در دیدیم برای مبتدیان و افراد با تجربه

پس از صرف صبحانه در هتلی که اقامت دارید، شما را به پایگاه غواصی راهنمایی می کنند. در ساحل، مربیان، تجهیزات غواصی را در اختیار شما قرار داده، توضیحاتی در مورد آن‌ها می دهند و یک جلسه ایمنی نیز برای شما ارائه خواهند کرد. یادگیری زبان غواصی (حرکات) برای ارتباطات زیر آب ضروری است.

ماسک، مخزن و لباس غواصی را می پوشید. سپس مدرسان شما را به دریا برده و شما می توانید در طی 40 دقیقه در عمق 16 تا 26 فوتی (5-8 متر) ماهی ها، صدف ها، سنگ های رنگارنگ و دیگر زیبایی های زیر دریا را مشاهده کنید.

پس از غواصی، با قایق به ساحل بر می گردید، در آنجا می توانید عکس ها و ویدئوهای زیر آبی را که توسط عکاس تهیه شده است نگاه کنید و هر کدام را که دوست دارید خریداری نمایید.

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Ava
در تاریخ: 02:02:21 1399/3/5

نمونه های همچین غواصی های تو دنیا کم نیستن اما فکر میکنم تجربه ی بی نظیری بشه مخصوصا اینکه افراد مبتدی هم این امکان رو دارن غواصی رو تجربه کنن البته فکر میکنم حتی اگه امکانش هم فراهم باشه باز هم کار هر کسی نیست و شجاعت خاصی لازم داره اما خب ارزششو داره دلو به دریا بزنی

ثبت نظر جدید