شهر قدیمی بدروم (Old bodrum)

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 14 دی 1399 2
شهر قدیمی بدروم (Old bodrum)

در میان انواع تور ترکیه تور شهر گردشگری بدروم نیز طرفدارانی دارد، این شهر با داشتن جاذبه های تاریخی و طبیعی، جزء شهر های پر گردشگر ترکیه محسوب می شود. شهر بدروم مانند دیگر شهر های ترکیه از جاذبه های دیدنی زیادی برخوردار است و از شهر های توریستی این کشور می باشد. بهتر است زمانی که با تور ترکیه سفر می کنید توری را انتخاب نمایید که از دیدنی های چند شهر این کشور بهره مند شوید، شهر بدروم می توانید یکی از گزینه های شما برای سفر به ترکیه باشد.

قسمت قدیمی شهر بدروم ترکیه از دیدنی های ترکیه

درباره قسمت قدیمی بدروم (Old Bodrum)

این شهر در دو بافت مشاهده می شود یک قسمت از شهر بدروم شهری مدرن و امروزی است و مناسب طرفداران شهر های مدرن است و تمام امکانات زندگی امروزی مانند مراکز خرید مدرن،سیستم حمل و نقل و.. را داراست ، اما قسمت دیگری از شهر به همان سبک قدیمی حفظ شده است و مقصد بسیاری از تورهای روزانه بدروم می باشد قابل ذکر است که برای بازدید از بافت سنتی شهر بهتر است از تورهای یک روزه استفاده کنید تا اطمینان داشته باشید که از همه ی قسمت های دیدنی بازدید کرده اید.

old bodrum شهر قدیمی بدروم

شهر قدیمی بدروم درست در قسمت پشتی قلعه سنت پیتر قرار دارد و هنوز هم زندگی به سبک قدیمی و روستایی در آن جریان دارد. کوچه های این قسمت باریک هستند و در دو طرف این کوچه ها درخت های "مو" کاشته شده است. این قسمت از سوژه های عکاسی نابی بهره مند است و هر عکاس آماتوری می تواند عکس های فوق العاده ای از این مناظر ثبت نماید. برای لذت بردن از این زیبایی ها می توانید در زمان غروب یا طلوع آفتاب به قدم زدن بپردازید یا در کافه ها و رستوران های آن از مناظر لذت ببرید.

برای آشنایی با اماکن دیدنی بدروم می توانید به قسمت مجله گردشگری، شهر بدروم مراجعه نمایید.

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

ایمان
در تاریخ: 12:07:55 1399/10/13

همون جور که از اسمش پیداست بافتی قدیمی و سنتی داره این قسمت از شهر . پس تجربه تازه و خاصی میتونه باشه . دیدن ساختمانها و رستورانهای قدیمی —خوردن غذاهای قدیمی—سیستم حمل و نقل قدیمی —حتی لباس پوشیدن مردمان قدیمی و سبک زندگی میتونه بسیار جالب توجه باشه . پیشنهاد میکنم با عجله قسمت قدیمی شهر بدروم رو طی نکنید و با صبر و حوصله به دیدن تمام جاهای این شهر برید .

Ava
در تاریخ: 02:10:12 1399/3/5

من تا حالا اسم شهر بدروم رو نشنیده بودم فقط از ترکیه آوازه ی استانبول و آنکارا بیشتر به گوش میرسه اما خب این شهرهای کوچیک ترکیه هم به اندازه کافی دیدنی هستن شاید معماری و سبک ساخت خونه های این شهر هم شبیه به بناهای این مدلی تو استانبول باشه اما فکر میکنم ارزش دیدن داشته باشه چون حتما از استانبول خلوتره بازدید راحتتر خواهد بود

ثبت نظر جدید