مرکز خرید فروم استانبول با 11 بخش تفریحی

مرکز خرید فروم استانبول با 11 بخش تفریحی

«مرکز خرید فروم استانبول» (Forum Istanbul) از مراکز خرید قسمت اروپایی استانبول است که در ناحیه بایرام پاشا قرار دارد، در مجموع 495000 متر مربع مساحت را در بر می گیرد و یکی از بزرگ ترین بازارهای ترکیه محسوب می شود. این مکان در مجموع میزبان 265 برند بین المللی و داخلی ترکیه است. از دیگر مزیت های این مرکز می توان به پارکینگی با ظرفیت پارک 5000 اتومبیل اشاره کرد.

مرکز خرید فروم استانبول

کافه و رستوران در پاساژ فروم استانبول

کافه ها ورستوران های زیادی را می توان در این مرکز  پیدا کرد که غذاهای ترکیه و بین المللی خوشمزه ارائه می دهند؛ از جمله آن‌ها می توان به My Balcoon، Otantik Kumpir، Kafedo، Lunch Box، Magic Corn، Jura Cafe & Teras، Haribo، Beyce Doner، Burger King، Cafe Crown و Cizbiz Kofte اشاره کرد.

مرکز خرید فروم استانبول

تفریحات و سرگرمی های مرکز خرید فروم استانبول

11 منطقه تفریح و سرگرمی در این پاساژ وجود دارد که در مجموع 30.000 متر مربع را در بر می گیرد. دو مورد از مهمترین و جذاب ترین سرگرمی های این بخش، آکواریوم تورکواز و سرزمین ژوراسیک است. آکواریوم تورکواز که با عنوان آکواریوم فروم استانبول نیز شناخته می شود (البته این مکان با آکواریومی که آکواریوم استانبول شناخته می شود متفاوت است) اولین آکواریوم غول پیکر ترکیه می باشد.

سرزمین ژوراسیک نیز بزرگ‌ترین سرزمین تفریحی اروپا است. دیگر واحدهای تفریحی عبارتند از سینما Cinemaximum، مرکز تفریحی Funlab، دنیای مجازی Tiox ،Flyride Helicopter Tour Simulation، باشگاه کودکان سیهیرلی اِلر و زمین و باشگاه اسکیت روی یخ Trendy. علاوه بر این ها، جشنواره های مختلفی که در طول سال در این مجتمع برگزار می شود، سبب جذب هرچه بیشتر گردشگران و تورهای ترکیه اینجا می گردد.

مرکز خرید فروم استانبول

آدرس و نحوه رفتن به مرکز خرید فروم استانبول

دسترسی به این مجموعه که در ناحیه بایرام پاشا و محله کجاتپه (Kocatepe Mahallesi) واقع شده، از طریق حمل و نقل عمومی آسان است. این مجتمع در مسیر اتصال بزرگراه‌های E5 و TEM و خطوط جدید مترو قرار دارد و نسبت به فرودگاه آتاتورک بسیار نزدیک است. ساعت کاری آن از 10 صبح تا 10 شب می باشد. این مرکز بزرگ هرساله در فستیوال خرید استانبول نیز شرکت دارد و خرید در آن زمان می تواند قیمت های بسیار مناسبی را برای شما فراهم نماید.

Address: Kocatepe, Paşa Cd, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey

امتیاز 4.91از 5 (35 رای)

نظرات کاربران

Ava
در تاریخ: 00:46:31 1399/2/7

چقدر بزرگه آدم اینجا گم میشه واقعا ترکیه تو انواع مراکز خریدی که داره خیلی حرفا واسه گفتن کیفیت ساخت و معماری و نما و زیباسازی و امکانات فراوان تفریحی رفاهی همه چی درجه یک و عالی و البته تنوع اجناس و برندهای مختلف خیلی موفق عمل کرده بیخود نیست که تا اسم ترکیه میاد همه یاد خرید میفتن

حسام رنجبر
در تاریخ: 10:33:52 1398/9/13

مرکز خرید خوب و شیکیه و تمامی برندها رو داره ولی متاسفانه دزد بازاره و یه لحظه غفلت کنی کیف یا موبایلتو می قاپن خودت هم نمی فهمی که متاسفانه خاطره خوبی برامون نشد.

خادمی
در تاریخ: 10:12:34 1398/9/4

چه می کنه این مرکز خرید فروم استانبول!! خیلی بزرگه و این که این همه قسمت تفریحی داره جالبه مراکز خرید جدیدا به مراکز همه کاره تبدیل شدن با این اوصاف هرکدوم یک نصفه روز نیاز دارن کامل همه قسمت هاشون رو ببینی

فرزانه
در تاریخ: 10:33:59 1398/8/27

چه خوبه این مرکز خرید فروم استانبول. هم فال هم تماشا. هم مرکز خرید، هم یک مجتمع تفریحی. آکواریم هم که داره. اگه برم استانبول یه سری هم به اونجا می زنم.

کامنت خود را در رابطه با این مقاله بنویسید و کسب درآمد کنید.