بازدید از بازار عتیقه فروشی فریکوی در تور استانبول

بازدید از بازار عتیقه فروشی فریکوی در تور استانبول

در ترکیه نیز مانند اکثر کشورها بازارهای محلی برگزار می شود که عتیقه فروشی فریکوی یکی از آن ها به شمار می رود. همان طور که از نام آن مشخص است، فروش اجناس عتیقه و قدیمی از تابلوها ی قدیمی گرفته تا لباس های سنتی در این بازار انجام می شود. عتیقه فروشی های این بازار مشهور، محل تجمع و خرید مجموعه داران ثروتمند ترکیه و سایر کشورها است.

توصیه می شود آن دسته از مسافران تور ترکیه که به لوازم قدیمی علاقه مند هستند برنامه خود را برای بازدید از این بازار هماهنگ کنند.

تور استانبول وبازدید از عتیقه فروشی فریکوی از جاهای دیدنی ترکیه

موزه شخصی یا فروشگاه عتیقه

200 غرفه و فروشگاه در بازار عتیقه فروشی مشغول به فعالیت هستند که تعدادی از فروشگاه های این بازار، شهرت بیشتری داشته و اجناس اصل ارائه می کنند. درواقع این فروشگاه ها بیشتر از این که به محل فروش عتیقه شباهت داشته باشند به یک موزه شخصی شبیه هستند. شما نیز اگر علاقه ای به بازدید از عتیقه جات و خرید آنها به عنوان سوغاتی در تور ترکیه و یا نگه داری در مجموعه خود دارید حتما از این بازار بازدید کنید.

بعضی از مغازه های این بازار استانبول، کالاهایی با قیمت پایین تر را ارائه می کنند که اصل نبوده و صرفاً به کالای عتیقه شبیه است. اما مغازه های قابل اعتمادی نیز وجود دارند که با کمی پرس و جو می توانید آن ها را بیابید و عتیقه های کم یاب و با اصالتی که تقریبا گران هستند را از آنجا تهیه کنید. این عتیقه ها شامل کتاب، جواهرات، لباس های قدیمی و ظرف های عتیقه، تابلوهای پرتره قدیمی و ... است.

بازدید از جاهای دیدنی استانبول ترکیه در طول تور استانبول و دیدنی های استانبول

محله ارمنی ها استانبول

این منطقه در زمان های قدیم محل زندگی غیر مسلمانان ارمنی و یونانی بوده است و این موضوع تا این زمان ادامه دارد و هم اکنون نیز ارمنیان در این محل زندگی می کنند.

آدرس و مسیر دسترسی

دسترسی به بازار عتیقه فروشی فریکوی از طریق ایستگاه متروی عثمان بی و میدان تکسیم امکان پذیر است. در روز یکشنبه و همراه تور استانبول می توانید از این مکان دیدنی بازدید کنید.

وبسایت: ferikoyantikapazari.com

بازار فریکوی

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)
افزودن نظر جدید