شهربازی استانبول یا اسفانبول پارک (ویالند)

شهربازی استانبول یا اسفانبول پارک (ویالند)

شهر استانبول شهری تاریخی، تفریحی و دیدنی است که هرساله به امکانات گردشگری آن افزوده می شود. شهربازی استانبول یا اسفانبول پارک یکی از اماکن تفریحی استانبول است که چند سالی است افتتاح شده و خیل زیادی از گردشگران برای بازدید و تفریح به آن مراجعه می کنند. ساختار کلی پارک، از دیزنی لند ایده گرفته و شبیه به آن ساخته شده است. با سفربانک همراه باشید تا با جزئیات دقیق تری از این شهربازی هیجان انگیز آشنا شویم...

تاریخچه ساخت شهربازی استانبول یا اسفانبول پارک

شهر بازی ویالند (Vialand) در سال 2013 افتتاح شد و لقب بزرگترین شهربازی استانبول را گرفت. پس از مدتی نام شهر بازی ویالند به اسفانبول پارک تغییر پیدا کرد و یک شرکت بزرگ ترکیه ای کل سهام آن را خریداری کرد.

شهربازی اسفانبول پارک  در یک زمین به وسعت 1,000,000 متر مربع احداث شده است (مساحتی برابر با شهربازی تفلیس) و دارای بخش های گوناگونی از جمله یک تم پارک، مرکز خرید، هتل، اوتلت، نمایشگاه، باشگاه های ورزشی و باغ وحش، تشکیل شده و متناسب با تمامی سنین خدمات سرگرمی و تفریحی ارائه می دهد. در قسمت های بعدی متن می توانید ویدئو هایی از این پارک را مشاهده نمایید.

اسفانبول پارک استانبول در تور ترکیه از دیدنی های ترکیه

اسفانبول پارک، یک مرکز تفریحی، سرگرمی و اقامتی تمام عیار

مرکز خرید این شهربازی استانبول یکی از معروف ترین مراکز خرید استانبول به شمار می رود؛ زیرا نمایندگان برندهای معروف در این شهربازی مستقر هستند. همچنین رستوران ها و کافه های این پارک بهترین غذاهای ترکی و بین المللی را ارائه می دهند. هتل این شهربازی یک هتل لوکس است که به گردشگران استانبول بهترین خدمات اقامتی را ارائه می دهد و یک هتل سطح بالا به شمار می آید.

ویالند (Vialand) یا اسفانبول پارک در جمع بهترینها

در سال 2015 تعداد 24 میلیون نفر از این پارک دیدن کردند و این موضوع پارک را روی زبان ها انداخت تا به لیست 10 شهربازی برتر و پر بازدید اروپا راه پیدا کند. پس از آن تعداد بیشتری از مردم دنیا با اسفانبول پارک آشنا شدند و تعداد بازدید کنندگان بیشتری به این شهربازی مراجعه کردند و آن را به یکی از مهم ترین جاهای دیدنی استانبول تبدیل کرد.

تور استانبول و بازدید از اماکن تفریحی ترکیه

برای ورود به این پارک آبی این مرکز تفریحی که شامل یک آکواریوم کوچک نیز می شود (اگر به بازدید از آکواریوم علاقه دارید می توانید به آکواریوم استانبول نیز مراجعه کنید و شاهد تنوع بیشتری از موجودات دریایی و اقلیم های زیستی باشید )، فقط کافی است مقداری هزینه بابت ورودی بپردازید و به میزان نامحدود از هر وسیله ای که علاقه دارید استفاده کنید. هزینه بلیط اسفانبول پارک برای کودکان زیر 4 سال رایگان بوده و در سنین بالا تر متفاوت است.

در این تم پارک انواع تفریحات آبی و ترن های هیجان انگیز ساخته شده است و از جت اسکی و تونل وحشت گرفته تا سینما و بازی های واقعیت مجازی می توانند ساعت ها شما را سرگرم نگه دارند.

پارک آبی این شهربازی در ابعادی کوچک تر از پارک آبی استانبول ساخته شده است و اگر به گذراندن یک روز کامل در پارک های آبی علاقه دارید سفربانک پارک آبی آکوا کلاب دلفین استانبول را به شما پیشنهاد می کند.

شهر بازی استانبول از دیدنی های ترکیه و از جا های دیدنی تور ترکیه

اطلاعات بازدید از شهربازی استانبول

ساعات بازدید و استفاده از پارک اسفانبول در تعطیلات آخر هفته از 10 تا 20 و در روز های عادی از 10 تا 18 می باشد.

قیمت بلیط این شهربازی استانبول به چند صورت تعیین شده است که شامل :

  • بلیط روزانه (30.85 دلار برای هر بزرگسال و 29.12 دلار برای کودکان 4 تا 14 سال)
  • بلیط پارک جنگلی، سیاه چال و سافاری (8.62 دلار برای 4 سال به بالا)
  • بلیط سالانه (34 دلار برای افراد بالای 15 سال)
  • پارک جنگلی (4.31 دلار برای همه ی سنین سنین بالای 4 سال)
  • سیاه چال (3.45 دلار برای همه ی سنین بالای 4 سال)
  • سافاری (3.45 دلار برای همه ی سنین بالای 4 سال)

آدرس ویالند یا اسفانبول پارک

Address: Yeşilpınar Mahallesi, Şht. Metin Kaya Sk. No:11, 34065 Eyüp/İstanbul, Turkey

Phone: +90 850 210 8563

وبسایت: www.isfanbul.com/en/campaigns

شهربازی دیدنی استانبولشهر بازی استانبول ترکیه از جا های دیدنی تور استانبول

امتیاز 4.89از 5 (56 رای)
افزودن نظر جدید