مرکز خرید برج های ترامپ در استانبول

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 02 دی 1399 2
 مرکز خرید برج های ترامپ در استانبول

استانبول برای گردشگران همه نوع امکانات تفریحی را فراهم نموده است و شهری است که به مراکز خرید متعدد معروف است، این شهر تعداد زیادی از برند های معروف دنیا را در خود جای داده است و تنوع زیادی از پوشاک و لوازم شخصی را داراست. شاید به همین علت است که این شهر در میان پردرخواست ترین  تور های خارجی برای ایرانیان قرار دارد یکی از این تور ها تور استانبول است.

مرکز خرید ترامپ تاور مال استانبول از مراکز خرید لوکس ترکیه

مرکز خرید ترامپ تاورز مال استانبول

یکی از مراکز خرید استانبول مرکز خرید ترامپ تاورز مال است، این مرکز خرید در سال 2012 تاسیس شد و دارای 43600 متر مربع مساحت است که 175 فروشگاه، رستوران و کافه را در خود جای داده است. ترامپ تاورز شامل 2 برج است که یکی برج مسکونی و دیگری برج تجاری است، این دو برج به یکدیگر متصل هستند. تعداد واحد های مسکونی به 200 عدد نیز می رسد.

در این مرکز خرید استانبول، پارک بازی عادی برای بچه ها وجود ندارد و مساحتی به وسعت 9000 متر مربع به زمین بازی اختصاص داده شده است که در آن اتاق های بازی گروهی و فردی وجود دارد که برای ساخت ماکت ها و دست سازه های خلاق اختصاص داده شده است و علاوه بر بازی، کودکان می توانند فعالیت های گروهی را تجربه کرده و وسایل خلاقانه درست کنند غیر از زمین های بازی در این مجموعه برای کودکان تئاتر و سینمای اختصاصی طراحی شده است که ظرفیت 600 کودک را دارد. از دیگر امکانات ترامپ تاورز می توان به اختصاص 3300 متر مربع زمین ورزشی برای تناسب اندام اشاره کرد، این مرکز به دلیل امکانات کم جزء جاهای دیدنی استانبول نیست اما چون ارزان است بازدید کننده زیادی دارد.

با توجه به قیمت ارز، قیمت های این مرکز نیز مانند دیگر مراکز فروشگاهی استانبول برای ایرانیان گران خواهد بود اما اگر در زمان فستیوال خرید استانبول به این شهر سری بزنید می توانید با قیمت های مناسبی خرید کنید.

مرکز خرید ترامپ تاورز مال استانبول در ترکیه از مراکز خرید مشهور ترکیه

دسترسی به مرکز خرید برج ترامپ استانبول

چگونه به مرکز خرید برج ترامپ برویم؟

مرکز خرید ترامپ تاورز دسترسی آسانی از سراسر شهر داشته و با ایستگاه مترو ایستگاه شیشلی  یا مجیدیه کوی به اندازه 10 دقیقه پیاده روی فاصله دارد همچنین ساعات بازدید این مرکز خرید نیز مانند همه مراکز استانبول از 10 تا 22 می باشد.

آدرس :

Address: Kuştepe Mahallesi, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12, 34381 Şişli/İstanbul, Turkey

امتیاز 4.60از 5 (10 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Saba
در تاریخ: 19:01:05 1399/1/29

عجب مرکز خریدی واقعا نمونه است خیلی بزرگ و متنوع اما حتما اجناس این جور مراکز خریدی قیمت بالایی دارن به هر حال حتی اگه خرید نکنی دیدن این برج از نزدیک ارزش رفتن داره من که خیلی دوست دارم ببینمش اما قسمت مسکونی فکر نمیکنم خیلی جای مناسبی واسه زندگی باشه چون حتما اطرافش خیلی شلوغه

علی مبارکی
در تاریخ: 20:02:43 1399/1/26

من اولش فکر کردم اسم این مرکز خرید رو از روی اسم ترامپ رئیس جمهور آمریکا برداشتند ولی بعد متوجه شدم که این مرکز سال ۲۰۱۲ تاسیس شده که به ریاست جمهوری ترامپ نمیخوره.و بودن دو مجموعه مسکونی و تجاری کنار هم خیلی جالب هستش.از همه مهمتر بودن مترو برای این مسیر

ثبت نظر جدید