مرکز خرید پالادیوم استانبول

مرکز خرید پالادیوم استانبول

خرید از ترکیه در سفر به این کشور، از موارد مهمی است که هیچ گردشگری از آن نخواهد گذشت، شهر استانبول دارای مراکز خرید مدرن و مشهور است  که خرید کردن از آنها جزء لذت های سفر به ترکیه محسوب می شود. در میان مراکز خرید این کشور، مراکز خرید استانبول از بهترین مراکز محسوب می شود. مرکز خرید پالادیوم استانبول از مشهور ترین و کامل ترین بازار های خرید به شمار می آید این مرکز خرید با دارا بودن نمایندگی برند های مشهور بین المللی و حضور برند های معروف ترک می تواند نظر هر گردشگری را به خود جذب نماید.

مرکز خرید پالادیوم استانبول

درباره مرکز خرید پالادیوم استانبول

مرکز خرید پالادیوم استانبول در سال 2008 تأسیس شد و تا به امروز در بین گردشگران محبوبیت زیادی کسب کرده است. این مرکز خرید لوکس در محیطی به سعت 40 هزار متر مربع و در 5 طبقه احداث شده است. ساختمان این فروشگاه به صورت گوی ساخته شده است و همین موضوع به جذابیت آن می افزاید. گفته می شود سرمایه ساخت این فروشگاه 330 میلیون بوده است و همین موضوع است که آن را به یک مجتمع و مرکز تجاری کامل تبدیل کرده است. پالادیوم استانبول همه امکانات یک مرکز خرید امروزی را داراست؛ از رستوران و کافه گرفته تا مرکز بازی کودک و تئاتر و سینما و ... . بنابر این می توانید یک روز خوب را در این مرکز سپری کنید و علاوه بر خرید به تفریحات نیز بپردازید. در فستیوال خرید استانبول نیز این مرکز تخفیفات به صرفه ای اعمال می کند.

مراکز خرید استانبول، مرکز خرید پالادیوم

ساعات بازدید از مرکز خرید پالادیوم استانبول

این بازار مدرن ترکیه نیز همانند دیگر مراکز خرید، از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز می باشد.

مرکز خرید پالادیوم در استانبول

آدرس دقیق پالادیوم و دسترسی به آن

دسترسی به این مرکز فروشگاهی از طریق تراموا امکان پذیر است فقط کافی است خود را به ایستگاه کادیکوی رسانده و از آنجا سوار اتوبوس شده و به ایستگاه Halk Cadessi بروید؛ از ایستگاه اتوبوس تا مرکز خرید، فاصله ی کمی پیاده روی خواهید داشت.

امتیاز 5.00از 5 (7 رای)
افزودن نظر جدید