اسکی روی آب هیپ نوتیکس آنتالیا

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 16 بهمن 1400 3
اسکی روی آب هیپ نوتیکس آنتالیا

اسکی روی آب آنتالیا از تفریحات شهرهای ساحلی در دنیا محسوب می شود اما در بعضی موارد باشگاه هایی برای آموزش و یا استفاده امن تر نسبت به دریا ساخته می شود. آنتالیا یکی از شهرهای ساحلی ترکیه است که هم می توان این ورزش را در دریا تجربه کرد. باشگاه هایی برای این کار احداث شده اند. باشگاه اسکی روی آب هیپ نوتیکس یکی از این باشگاه های اسکی روی آب آنتالیا است که شرایط کیبل اسکی را فراهم نموده است.

اسکی روی آب هیپ نوتیکس آنتالیا

کیبل اسکی (cabel ski)چیست؟

اسکی روی آب آنتالیا یکی از هیجان انگیز ترین تفریحات ترکیه است که در جریان آن، اسکی سوار، به وسیله کابل های مخصوص روی آب کشیده می شود. این کابل ها به تعدادی دکل معلق روی دریاچه متصل شده و به وسیله یک موتور حرکت می کنند که در جهت عقربه های ساعت اسکی سوار را به همراه خود می کشاند و سرعتی برابر 20 تا 65 کیلومتر در ساعت دارد. این سرعت قابل کنترل، هم برای افراد آماتور و هم افراد حرفه ای مناسب است.

اسکی روی آب هیپ نوتیکس آنتالیا

موقعیت و مساحت پارک اسکی روی آب هیپ نوتیس

پارک اسکی روی آب هیپ نوتیس در سواحل جنوبی ترکیه واقع شده، آب و هوای این منطقه به صورتی است که 8 ماه از سال دارای هوای تابستانی می باشد و زمستانی ملایم دارد دمای آب در دریاچه های این پارک معمولا دمای مطلوبی است که به علت عمق کم دریاچه ها در اکثر اوقات سال گرم و مناسب است. هیپ نوتیس یکی از اماکن تفریحی در تور آنتالیا به حساب می آید که مانند سواحل آنتالیا نباید آن را از دست بدهید. این پارک اسکی روی آب دارای 3 دریاچه مصنوعی است که عمقی در حدود 170 سانتی متر دارد و وسعت آن به متراژ 90 هزار متر مربع می رسد. دریاچه ها در زمینی به مساحت تقریبی 200 هزار متر مربع قرار گرفته اند.

اسکی روی آب هیپ نوتیکس آنتالیا

فروش و اجاره لوازم اسکی

جهت ورودی پارک از شما هزینه ای دریافت خواهد شد که هزینه اجاره لوازم اسکی نیز همراه آن محاسبه شده است اما اگر علاقه به خرید لوازم مخصوص خود را دارید، فروشگاه هیپ نوتیس پرو انواع لوازم اسکی از تخته های مخصوص گرفته تا لوسیون برنزه کننده را به شما ارائه می دهد! محل قرارگیری این باشگاه اسکی روی آب در نزدیکی تعدادی از زمین های گلف در آنتالیا است و در یک روز می توان از هردو ورزش استفاده کرد؛ پارک اسکی روی آب هیپ نوتیکس در فاصله 25 کیلومتری از فرودگاه آنتالیا قرار دارد که دسترسی به این پارک را آسان تر می نماید.

اسکی روی آب هیپ نوتیکس آنتالیا

امتیاز 4.90از 5 (10 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

ایمان
در تاریخ: 16:57:22 1399/10/8

اسکی روی آب رو حتمن در برنامه های تلویزیونی و در کلیپ ها و ویدیو ها دیدید که چقدر هیجانی و جذاب و البته در مواقعی خطرناک است . هم برای آموزش دیدن و هم برای انجام دادن بسیار مناسب هست . تجربه چندان تکراری و یکنواختی نیست و میتونه خاطره خوبی رو براتون به یادگار بزاره

مهراد حقانی
در تاریخ: 21:19:51 1399/1/23

اسکی روی آب شاید مثل اسمش تصور کنید مثل آب خوردن راحت باشه ،اما به نظرم ورزشیه که چند تا معیار رو لازم داره تا بتونی به موج سوار خوبی تبدیل بشی ،علاوه بر استقامت بدنی باید تمرکز فکری لازم رو داشته باشی و بتونی تعادلت رو روی موج های خروشان خوب حفظ کنی وگرنه اتفاقات بدی واست میوفته ،البته تماشای موج سواران هم هیجان خاص خودش رو داره .

Sanaz
در تاریخ: 15:17:09 1399/1/14

اگه با سفر بانک آشنا نمی‌شدم هیچوقت این همه اطلاعات در مورد کشورهای مختلف و مخصوصا ترکیه بدست نمی آوردم اصلا فکرشم نمی‌کردم ترکیه تا این حد امکانات تفریحی و رفاهی داشته باشه مخصوصا آنتالیا که واسه بازید از کل شهر باید چندین روز وقت گذاشت با وجود باشگاه اسکی روی آب واقعا بی نظیر شده

ثبت نظر جدید