اسکی روی آب هیپ نوتیکس آنتالیا

اسکی روی آب هیپ نوتیکس آنتالیا

اسکی روی آب از تفریحات شهرهای ساحلی در دنیا محسوب می شود اما در بعضی موارد باشگاه هایی برای آموزش و یا استفاده امن تر نسبت به دریا ساخته می شود. آنتالیا یکی از شهرهای ساحلی ترکیه است که هم می توان این ورزش را در دریا تجربه کرد و هم باشگاه هایی برای این کار احداث شده اند. باشگاه اسکی روی آب هیپ نوتیکس یکی از این باشگاه های اسکی روی آب آنتالیا است که شرایط کیبل اسکی را فراهم نموده است.

کیبل اسکی (cabel ski)چیست؟

کیبل اسکی نوعی از اسکی روی آب است که در جریان آن، اسکی سوار، به وسیله کابل های مخصوص روی آب کشیده می شود. این کابل ها به تعدادی دکل معلق روی دریاچه متصل شده و به وسیله یک موتور حرکت می کنند که در جهت عقربه های ساعت اسکی سوار را به همراه خود می کشاند و سرعتی برابر 20 تا 65 کیلومتر در ساعت دارد. این سرعت قابل کنترل، هم برای افراد آماتور و هم افراد حرفه ای مناسب است.

پیست اسکی روی آب آنتالیا

موقعیت و مساحت پارک اسکی روی آب هیپ نوتیس

پارک اسکی روی آب هیپ نوتیس در سواحل جنوبی ترکیه واقع شده و از جاهای دیدنی آنتالیا می باشد آب و هوای این منطقه به صورتی است که 8 ماه از سال دارای هوای تابستانی می باشد و زمستانی ملایم دارد(درباره آب و هوای آنتالیا بخوانید). دمای آب در دریاچه های این پارک معمولا دمای مطلوبی است که به علت عمق کم دریاچه ها در اکثر اوقات سال گرم و مناسب است. هیپ نوتیس یکی از اماکن تفریحی در تور آنتالیا به حساب می آید که مانند سواحل آنتالیا نباید آن را از دست بدهید.

 این پارک اسکی روی آب دارای 3 دریاچه مصنوعی است که عمقی در حدود 170 سانتی متر دارد و وسعت آن به متراژ 90 هزار متر مربع می رسد. دریاچه ها در زمینی به مساحت تقریبی 200 هزار متر مربع قرار گرفته اند.

اسکی روی آب از جاهای دیدنی تور آنتالیا

دسترسی آسان به هیپ نوتیکس آنتالیا

پارک اسکی روی آب هیپ نوتیکس در فاصله 25 کیلومتری از فرودگاه آنتالیا قرار دارد که دسترسی به این پارک را آسان تر می نماید.

فروش و اجاره لوازم اسکی

جهت ورودی پارک از شما هزینه ای دریافت خواهد شد که هزینه اجاره لوازم اسکی نیز همراه آن محاسبه شده است اما اگر علاقه به خرید لوازم مخصوص خود را دارید، فروشگاه هیپ نوتیس پرو انواع لوازم اسکی از تخته های مخصوص گرفته تا لوسیون برنزه کننده را به شما ارائه می دهد!.

محل قرارگیری این باشگاه اسکی روی آب در نزدیکی تعدادی از زمین های گلف در آنتالیا قرار دارد و در یک روز می توان از هردو ورزش استفاده کرد.

امتیاز 4.80از 5 (5 رای)
افزودن نظر جدید