تور رافتینگ آنتالیا در رودخانه های پرخروش

تور رافتینگ آنتالیا در رودخانه های پرخروش

شهر آنتالیا در تور ترکیه از پرطرفدار ترین شهرها به حساب می آید و شامل جاهای دیدنی و اماکن تفریحی زیادی می شود.

اگر با تور آنتالیا همراه شوید یکی از مواردی که به آن علاقه مند خواهید شد، تور رافتینگ است. رفتینگ در واقع، قایق سواری در رودخانه های پر خروش است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و به علت هیجان بالا، روز به روز به تعداد افراد علاقه مند به این تفریح افزوده می شود. اگر قصد پیوستن به این فعالیت را دارید بهتر است قبل از رزرو آب و هوای آنتالیا را چک کنید.

تور آنتالیا و رفتینگ از جاهای دیدنی و اماکن تفریحی آنتالی

توضیحات تور رافتینگ آنتالیا

برای پیوستن به تور رافتینگ باید زمانی حدود 2 ساعت را در مسیر بگذرانید تا به رود خانه مورد نظر برسید. چیزی در حدود "2 کیلومتر ". البته طول این مسیر به این موضوع بستگی دارد که تور انتخابی شما از کدام ورودی به حریم رودخانه وارد شود. در مسیر با مناظر زیبایی رو به رو خواهید شد و از تعدادی روستا و زمین های کشاورزی عبور خواهید کرد که همچنان بافت قدیمی خود را حفظ کرده اند.

نام رودخانه ای که از آنتالیا برای رفتینگ (به زبان محلی رافتینگ) به آن مراجعه می کنید، کوپرولوکانیون یا به زبان محلی ها مناگات است. این رودخانه دارای مسیری مناسب برای رفتینگ به طول 14 کیلومتر است و نکته جالب درباره این موضوع آن است که کودکان بالای 1 سال نیز می توانند به همراه والدین خود در این فعالیت شرکت کنند.

در طول مسیر می توانید از مناظر زیبای رودخانه لذت ببرید. همچنین امکان داشتن فیلم و عکس از زمان رفتینگ، با پرداخت هزینه فراهم شده "توصیه می شود از دوربین های شخصی استفاده نکنید زیرا امکان صدمه خوردن به آن بر اثر آب و ضربه وجود دارد".

تور رفتینگ از جاهای دیدنی ترکیه و دیدنی های آنتالیا

هزینه و قیمت تور رفتینگ در آنتالیا

هزینه تور رافتینگ آنتالیا بسته به این که بلیط خود را از کجا تهیه کنید متغیر است. اما به طور متوسط 50 دلاربرای هر نفر تعریف شده است. علاوه بر این می توانید از وبسایت اختصاصی رفتینگ ترکیه بلیط بازدید خود را تهیه نمایید تا هزینه کمتری را پرداخت کنید.

هزینه ای که پرداخت می کنید شامل تمام هزینه های فعالیت و بیمه نیز می شود. اما هزینه لباس و کفش های مخصوص به صورت جداگانه از شما دریافت می شود.

این نوع از تفریحات در بسیاری از کشورهای دنیا انجام می شود و از نمونه های آن می توان رفتینگ بالی را نام برد.

امتیاز 4.79از 5 (14 رای)
افزودن نظر جدید