بازی گلف در آنتالیا ترکیه از عوامل جذب گردشگران به ترکیه

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 16 بهمن 1400 2
بازی گلف در آنتالیا ترکیه از عوامل جذب گردشگران به ترکیه

بازی گلف از دسته بازی های لوکس دنیا به حساب می آید اما اگر علاقه به تجربه کردن آن دارید و به ترکیه سفر کردید می توانید فرصتی برای امتحان کردن این ورزش را داشته باشید. زمین های گلف در آنتالیا هرساله دارای بازدید گردشگران زیادی می باشد. اگر با این ورزش آشنایی نداشته باشید مربیان حاضر در زمین گلف می توانند به شما کمک کنند که تا حدودی آموزش ببینید. این آموزش ها بر اساس در خواست شما می توانند مداوم و ادامه دار باشند یا تک جلسه ای ارائه شوند و به صورت تفریحی انجام پذیرند.

زمین گلف در آنتالیا

گلف در ترکیه از قرن 18 معرفی شد و از سال 2010 به سرعت در حال گسترش است. این کشور در حال توسعه از آنجایی که در سال های اخیر سرمایه گذاری های بسیاری در زمینه گردشگری داشته است، زمین های گلف را نیز در برنامه توسعه خود قرار داده است به صورتی که زمین های گلف در آنتالیا ترکیه مکان برگزاری مسابقات بین المللی نیز می باشد و برخی آز این مکان به عنوان جاهای دیدنی آنتالیا دیدن می کنند.

زمین گلف در آنتالیا

درآمد زایی گلف برای ترکیه

در سال های اخیر ورزش مفرح گلف برای ترکیه 500 میلیون یورو درآمد زایی کرده است و تعداد زمین های گلف در آنتالیا 12 عدد می باشد که برنامه ریزی برای افزایش آن تا 6 عدد دیگر نیز صورت گرفته است. این زمین های گلف میزبان 60 هزار نفر در سال هستند که پیش بینی می شود با ساخت این شش زمین به 80 هزار نفر افزایش پیدا کنند. ترکیه به علت پیشرفت مداوم در زمینه گلف، و امکانات حرفه ای سالانه میزبان مسابقات زیادی است و گردشگران زیادی را در غالب تور آنتالیا در این زمینه جذب می نماید و این رقم در حال افزایش است. همچنین برای بازیکنان، تعدادی از هتل های آنتالیا و استراحتگاه هایی در اطراف زمین های گلف در نظر گرفته شده و همچنین هتل هایی وجود دارند که داخل مجموعه خود زمین گلف طراحی کرده و در حال بهره برداری هستند.

زمین گلف در آنتالیا

نام تعدادی از زمین های گلف در آنتالیا به شرح زیر است

بنابراین اگر قصد سفر به ترکیه را دارید و به بازی گلف علاقه مند هستید می توانید به یکی از زمین های گلف در آنتالیا مراجعه کنید و از گلف لذت ببرید.

  • زمین گلف ریزورت گلوریا
  • باشگاه گلف نشنال گلف کلاب
  • زمین گلف تات

 

امتیاز 5.00از 5 (11 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

ایمان
در تاریخ: 16:39:22 1399/10/8

گلف ، ورزشی که به ورزش پولدارها در کنار تنیس معروف هست در شهر آنتالیا از جمله عوامل سفر و گردش به کشور ترکیه هست . در نزدیکی زمینهای گلف این منطقه انواع امکانات اسکان و استراحت فراهم شده . به مرور به تعداد این زمین های گلف افزوده خواهد شد چرا که تقاضا بسیار زیاده و 12زمین گلف جوابگو این همه جمعیت نیست .گاف بازها حتمن سری به این مجموعه خواهند زد.

Sanaz
در تاریخ: 15:17:48 1399/1/13

جدا از بحث گلف چقدر منظره اش قشنگه ترکیه از هر نقطه ای با هر ایده ای برای درآمدزایی استفاده کرده از یه زمین گلف چه درآمد خوبی بدست آورده خیلی دوست دارم بدونم ترکیه سالانه از صنعت گردشگری چقدر درآمد داره فکر کنم از درآمد نفت ایران بیشتر باشه کاش میشد یکبار بازی گلف رو امتحان کنم بنظرم بازی شیرین و جذابی باشه

ثبت نظر جدید