بازی گلف در آنتالیا ترکیه از عوامل جذب گردشگران به ترکیه

بازی گلف در آنتالیا ترکیه از عوامل جذب گردشگران به ترکیه

بازی گلف از دسته بازی های لوکس دنیا به حساب می آید اما اگر علاقه به تجربه کردن آن دارید و به ترکیه سفر کردید می توانید فرصتی برای امتحان کردن این ورزش در آنتالیا داشته باشید. زمین های گلف در آنتالیا از جاهای دیدنی ترکیه به حساب می آیند و هرساله گردشگران بیش از قبل از آن بازدید یا استفاده می نمایند.

اگر با این ورزش آشنایی نداشته باشید مربیان حاضر در زمین گلف می توانند به شما کمک کنند که تا حدودی آموزش ببینید. این آموزش ها بر اساس در خواست شما می توانند مداوم و ادامه دار باشند یا تک جلسه ای ارائه شوند و به صورت تفریحی انجام پذیرند.

زمین های گلف آنتالیا از جاهای دیدنی ترکیه

گلف در ترکیه از قرن 18 معرفی شد و از سال 2010 به سرعت در حال گسترش است. این کشور در حال توسعه از آنجایی که در سال های اخیر سرمایه گذاری های بسیاری در زمینه گردشگری داشته است، زمین های گلف را نیز در برنامه توسعه خود قرار داده است به صورتی که زمین های گلف در آنتالیا ترکیه مکان برگزاری مسابقات بین المللی نیز می باشد.

درآمد زایی گلف برای ترکیه

در سال های اخیر ورزش مفرح گلف برای ترکیه 500 میلیون یورو درآمد زایی کرده است و تعداد زمین های گلف در آنتالیا 12 عدد می باشد که برنامه ریزی برای افزایش آن تا 6 عدد دیگر نیز صورت گرفته است. این زمین های گلف میزبان 60 هزار نفر در سال هستند که پیش بینی می شود با ساخت این شش زمین به 80 هزار نفر افزایش پیدا کنند. ترکیه به علت پیشرفت مداوم در زمینه گلف، و امکانات حرفه ای سالانه میزبان مسابقات زیادی است و گردشگران زیادی را در غالب تور آنتالیا در این زمینه جذب می نماید و این رقم در حال افزایش است.

بازدید از دیدنی های آنتالیا و اماکن دیدنی ترکیه در تور ترکیه

همچنین برای بازیکنان، تعدادی از هتل های آنتالیا  و استراحتگاه هایی در اطراف زمین های گلف در نظر گرفته شده و همچنین هتل هایی وجود دارند که داخل مجموعه خود زمین گلف طراحی کرده و در حال بهره برداری هستند.

نام تعدادی از زمین های گلف در آنتالیا به شرح زیر است:

زمین گلف ریزورت گلوریا

باشگاه گلف نشنال گلف کلاب

زمین گلف تات

و...

بنابر این اگر قصد سفر به ترکیه را دارید و به بازی گلف علاقه مند هستید می توانید به یکی از زمین های موجود در این شهر مراجعه کنید و از گلف لذت ببرید.

امتیاز 5.00از 5 (8 رای)
افزودن نظر جدید