پارک آبی آنتالیا آکوالند

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 16 بهمن 1400 3
پارک آبی آنتالیا آکوالند

تفریحات آبی در تابستان طرفداران زیادی دارد و با توجه به آب و هوای آنتالیا زمان طولانی تری از سال می توانید به تفریحات آبی بپردازید. این شهر به دلیل ساحلی بودن، تفریحات آبی زیادی را در خود جای داده و مکان مناسبی برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت است و اماکن تفریحی زیادی را در بر دارد. علاوه بر تفریحات ساحلی، چندین پارک آبی در این شهر قرار دارد که پارک آبی آنتالیا یا آکوا لند یکی از آن ها است و در نزدیکی قرار دارد.

پارک آبی آکوالند آنتالیا

بزرگ ترین پارک آبی آنتالیا

پارک آبی آکوالند در بین پارک های آبی آنتالیا از بیشترین مساحت برخوردار است و بزرگ ترین پارک آبی آنتالیا محسوب می شود که برای سنین مختلف قابل استفاده است و علاوه بر سرسره ها و استخرهای مختلف برای سنین متفاوت، شامل رفتینگ و جامپینگ، رستوران ها و سرزمین دلفین است. یکی از دیگر جاهای دیدنی آنتالیا آکواریوم آنتالیا است و با پیاده روی کوتاهی می توانید به آن دسترسی پیدا خواهید کرد.

پارک آبی آکوالند آنتالیا

دسترسی به پارک و هزینه ورودی

دسترسی به این پارک آبی آنتالیا از طریق خیابان موراد پاسا (مراد پاشا) امکان پذیر است و هزینه آن در صورتی که از باجه، بلیط تهیه کنید 30 لیر است. درصورتی که از تورآنتالیا و یا راهنمای خود درخواست بلیط کنید قیمت پرداختی شما 50 لیر خواهد بود. همچنین برای ورود به سرزمین دلفین ها باید هزینه جداگانه ای پرداخت کنید.

تفریحات پارک آبی آکوالند شامل

رفتینگ‌: در رودخانه ای به طول 300 متر و در انتها ورود به استخر با موج های خروشان (رافتینگ آنتالیا در اماکن دیگر نیز برگزار می شود).

پارک آبی آکوالند آنتالیا

جامپینگ: پرش از فاصله 70 متری به وسیله طناب ایمنی. در این نوع پرش شما با اتصال به طناب مخصوص تا نیمه داخل آب فرو رفته و دوباره به بالا باز می گردید(توصیه می شود که لوازم شنای خود را برای مراجعه به پارک آبی آنتالیا به همراه داشته باشید زیرا تهیه لوازم شنا از پارک هزینه ای در حدود 200 دلار خواهد داشت).

وبسایت: www.aqualand.com.tr

  • سرزمین دلفین ها
  • سرسره های مختلف
  • استخرهای متفاوت

امتیاز 4.94از 5 (18 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

ایمان
در تاریخ: 16:34:56 1399/10/8

با بزرگترین پارک آبی آنتالیا طرف هستیم . وسعت این پارک نشاندهنده اهمیت و ارزش حکومت ترکیه به زمینه تفریح و سرگرمی و گردشگری است . البته به اندازه کافی از این پارک.درآمد کسب کردن. با توجه به آب و هوایی که کشور ترکیه و شهر آنتالیا دارد در اکثر فصلها رو میشه به تفریحات آبی پرداخت و لذتی طولانی مدت رو داشت . تجربه جالبیه . امتحان کنید .

Sanaz
در تاریخ: 15:06:55 1399/1/13

بنظر میاد خیلی هیجان انگیز باشه این شهر چقدر امکانات تفریحی داره با داشتن این همه ساحل آبی بازم اومدن پارک آبی درست کردن واقعا تو صنعت گردشگری خیلی موفق هستن ایران ما چرا اینطوری نیست نه تو شمال نه جنوب به پارک آبی به این وسعت و امکانات نداره حتی یه ساحل قشنگ و تمیز نداریم فقط یه کمی به کیش توجه شده

ثبت نظر جدید