پارک آبی آنتالیا آکوالند

پارک آبی آنتالیا آکوالند

تفریحات آبی در تابستان طرفداران زیادی دارد و با توجه به آب و هوای آنتالیا (آب و هوای این شهر معتدل است) زمان طولانی تری از سال می توانید به تفریحات آبی بپردازید. این شهر به دلیل ساحلی بودن، تفریحات آبی زیادی را در خود جای داده و مکان مناسبی برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت است و اماکن تفریحی زیادی را در بر دارد. علاوه بر تفریحات ساحلی، چندین پارک آبی در این شهر قرار دارد که پارک آبی آنتالیا یا آکوا لند یکی از آنها است و در نزدیکی سواحل آنتالیا قرار دارد.

پارک آبی آنتالیا و سواحل آنتالیا

بزرگ ترین پارک آبی آنتالیا

پارک آبی آکوالند در بین پارک های آبی آنتالیا از بیشترین مساحت برخوردار است و بزرگ ترین پارک آبی آنتالیا محسوب می شود که برای سنین مختلف قابل استفاده است و علاوه بر سرسره ها و استخرهای مختلف برای سنین متفاوت، شامل رفتینگ و جامپینگ، رستوران ها و سرزمین دلفین است .

همچنین اگر علاقه به کافه گردی یا خرید داشته باشید، این مکان برای شما نیز مناسب است زیرا شامل فروشگاه ها و کافه های مختلف می باشد و از جاهای دیدنی تور آنتالیا است.

دسترسی به پارک و هزینه ورودی

دسترسی به این پارک آبی از طریق خیابان موراد پاسا (مراد پاشا) امکان پذیر است و هزینه آن در صورتی که از باجه، بلیط تهیه کنید 30 لیر است. درصورتی که از تور لیدر و یا راهنمای خود درخواست بلیط کنید قیمت پرداختی شما 50 لیر خواهد بود. همچنین برای ورود به سرزمین دلفین ها باید هزینه جداگانه ای پرداخت کنید.

این پارک از لحاظ مکانی به آکواریوم آنتالیا نیز نزدیک است و با پیاده روی کوتاهی به آن دسترسی پیدا خواهید کرد.

پارک آبی آکواپارک

تفریحات پارک آبی آکوالند شامل:

  • رفتینگ : در رودخانه ای به طول 300 متر و در انتها ورود به استخر با موج های خروشان (رافتینگ آنتالیا در اماکن دیگر نیز برگزار می شود)
  • جامپینگ : پرش از فاصله 70 متری به وسیله طناب ایمنی. در این نوع پرش شما با اتصال به طناب مخصوص تا نیمه داخل آب فرو رفته و دوباره به بالا باز می گردید.
  • سرزمین دلفین ها
  • سرسره های مختلف
  • استخرهای متفاوت

توصیه می شود که لوازم شنای خود را برای مراجعه به پارک آبی آنتالیا به همراه داشته باشید زیرا تهیه لوازم شنا از پارک هزینه ای در حدود 200 دلار خواهد داشت.

وبسایت: www.aqualand.com.tr

امتیاز 4.93از 5 (15 رای)
dddd

نظرات کاربران

Sanaz
در تاریخ: 15:06:55 1399/1/13

بنظر میاد خیلی هیجان انگیز باشه این شهر چقدر امکانات تفریحی داره با داشتن این همه ساحل آبی بازم اومدن پارک آبی درست کردن واقعا تو صنعت گردشگری خیلی موفق هستن ایران ما چرا اینطوری نیست نه تو شمال نه جنوب به پارک آبی به این وسعت و امکانات نداره حتی یه ساحل قشنگ و تمیز نداریم فقط یه کمی به کیش توجه شده

کامنت خود را در رابطه با این مقاله بنویسید و کسب درآمد کنید.