سواحل ماسه های طلایی Golden Sands آنتالیا ترکیه

سواحل ماسه های طلایی Golden Sands آنتالیا ترکیه

ساحل های آنتالیا از دیدنی ترین سواحل ترکیه به شمار می آیند و سالانه باعث جذب گردشگران زیادی به این شهر می شوند. کشور ترکیه در دهه اخیر با تمرکز بر روی جذب گردشگر توانسته درآمد زیادی از این موضوع کسب کند؛ البته این کشور پتانسیل بالای تاریخی برای بازدید کنندگان و همچنین پتانسیل زیادی در زمینه طبیعت بکر دارد. به همین علت است که کشورهای اطراف آن علاقه زیادی به سفر به ترکیه نشان می دهند. شما نیز اگر با تور ترکیه همراه شدید بهتر است از جاذبه های گردشگری آنتالیا نیز دیدن کنید. این شهر به دارا بودن سواحل زیبا مشهور است. اما سفربانک به شما توصیه می کند به مراکز خرید و اماکن تاریخی شهر نیز سری بزنید و آنها را از دست ندهید.

سواحل ماسه های طلایی در آنتالیای ترکیه

با توجه به ساحلی بودن شهر آنتالیا، این شهر دارای کیلومترها ساحل است که به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم شده اند. سواحل شرقی آنتالیا سواحلی با عمق کمتر نسبت به سواحل غربی هستند که اگر با تور آنتالیا همراه شوید می توانید از ساحل های مختلف این شهر دیدن کنید.

سواحل شرقی آنتالیا

این سواحل از غرب یعنی از سمت کمر آغاز می شوند و به شرق یعنی آلانیا ختم می شوند. دورترین نقطه سواحل شرقی که سواحل ماسه های طلایی  (Golden Sands Beach) نیز نام گرفته اند، سواحل آلانیا می باشند و از لحاظ مسافت زمانی حدود 1 ساعت و 30 دقیقه با آنتالیا فاصله دارند اگر قصد دارید به سواحل بکر این منطقه از آنتالیا سری بزنید.

سواحل آنتالیا در تور ترکیه

این سواحل عبارت اند از:

  • ماناوگات
  • بلک: ساحلی به طول 17 کیلو متر که بیشتر جهت برگزاری مراسم ها و همایش ها مورد استفاده است.
  • برگ
  • کمر: ساحلی سفید و ماسه ای که دارای منابع فراوان آب شرین است.
  • سیده : این ساحل انتخاب گردشگران است و به نواحی تاریخی آنتالیا نزدیک است.
  • سواحل لارا: در قسمت شرقی آنتالیا واقع است و در فاصله 6 کیلومتری این شهر قرار گرفته است.
  • سلگ یا به عبارتی آلتینکایا
  • آسپندوس و بکر ترین ساحل که آلانیا نام دارد.

تعداد دیگری از سواحل نیز قابل بازدید هستند که امکانات و تفریحات فراوانی برای آنها فراهم شده است.

امکانات سواحل شرقی آنتالیا

تفریحات آبی و ساحلی در این سواحل آنتالیا شامل اسکی روی آب و رفتینگ، پارک های آبی و بازی گلف در قسمت های 5 ستاره می شوند که گردشگران را ساعت ها سرگرم می کند.

امتیاز 4.86از 5 (7 رای)
افزودن نظر جدید