مرکز خرید تراسیتی بزرگترین مرکز خرید آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی بزرگترین مرکز خرید آنتالیا

شهر زیبای آنتالیا سالهاست که میزبان گردشگران و تورهای گردشگری زیادی است و می توان گفت در میان شهرهای توریستی ترکیه از جمله استانبول، حرفی برای گفتن دارد! سواحل آنتالیا با آن آب های آبی رنگ و شفاف، کوه های با شکوه توروس (Taurus)، خیابان های پر پیچ و خم و خانه های چوبی، مراکز خرید مختلفی همچون «تراسیتی» (Terra City)، بزرگ ترین مرکز خرید آنتالیا را در خود جای داده است؛ ساخت مرکز خرید تراسیتی در آنتالیا دریچه ای نو برای خرید مردم این شهر و گردشگران در سفر به آنتالیا بوده است.

مرکز خرید تراسیتی در آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی در آنتالیا

ترکیبی از برندهای تجاری در مرکز خرید تراسیتی

با راه اندازی مرکز خرید تراسیتی آنتالیا، بازارهای داخلی و بین المللی معروف و متعددی در این منطقه از ترکیه خودنمایی کردند و ترکیبی از برندهای تجاری بنام در این پاساژ گرد هم آمدند: هوگو باس (Hugo Boss)، گپ (GAP)، جک و جونز (Jack & Jones)، کِی اف سی (KFC)، میشل کورس (Michael Kors)، اپل استور (Apple Store)، چاکرا (Chakra)، بادی شاپ (Body Shop)، برشکا (Bershka)، مکس مارا و غیره؛ این ها برندهایی هستند نخستین بار در این پاساژ به منطقه آنتالیا ترکیه وارد و عرضه شدند.

مرکز خرید تراسیتی در آنتالیا

ویژگی های پاساژ تراسیتی

  • این پاساژ با مساحت 48.000 متر مربع، چهار طبقه و 185 فروشگاه، در اول ژوئن سال 2011 بازگشایی شد.
  • در طبقه اول می توانید لوازم خانگی و وسایل مرتبط را پیدا کنید.
  • اگر به قصد خرید پوشاک به این پاساژ می روید، از طبقه های دوم و سوم دیدن کنید.
  • در طبقه چهارم فروشگاه های لباس کودک و بچه و دیگر وسایل مرتبط با بچه ها را خواهید دید.
  • همانند بیشتر مراکز خرید ترکیه در این مجتمع نیز یک سینما وجود دارد تا مردم بتوانند علاوه بر خرید، ساعاتی را به تفریح و سرگرمی اختصاص دهند. سینما در طبقه چهارم واقع شده است. علاوه بر سینما، محوطه ای برای بازی و سرگرمی بچه ها وجود دارد.
  • فود کورت را می توانید در طبقه چهارم پیدا کنید؛ این فود کورت ظرفیت پذیرش 1000 نفر را دارد. علاوه بر آن، 30 رستوران و کافه نیز در تراسیتی دایر شده است.
  • فضای پارکینگ این مجتمع ظرفیت 14000 اتومبیل را دارد.

سینمای مرکز خرید تراسیتی در آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی در آنتالیا

فست فود در مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

ساعت کار، آدرس و دسترسی به مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

ساعت کار این مجتمع که در محله فِنر و خیابان تِکلی اوغلو واقع شده است، هر روز 10:00 تا 22:00 بوده و مدت زمانی که افراد معمولاً در این پاساژ سپری می کنند، معمولاً بین 45 دقیقه تا 2 ساعت تخمین زده شده است.

Address: Turkey / Antalya. Fener Mahallesi, Tekelioğlu Cd. No:55, 07160 Muratpaşa.

این پاساژ در منطقه مراد پاشا و محله فنر واقع شده است. جهت دسترسی به آن می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس و تراموا استفاده کنید.

Phone: +90 242 318 18 18

Fax: +90(0)2423181800

 Website: www.terracity.com.tr

امتیاز 4.86از 5 (7 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید