پارک آبی آدالند در کوش آداسی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 14 بهمن 1399 2
پارک آبی آدالند در کوش آداسی

پارک آبی آدالند کوش آداسی در بین 10 پارک آبی برتر دنیا قرار دارد و در اروپا بهترین پارک آبی به شمار می رود. این پارک جذاب دارای قسمت های مختلف مانند رفتینگ، پارک دلفین ها، استخر ها و سرسره های متفاوت می باشد و از لحاظ مساحت از پارک آبی استانبول بزرگ تر است. با مراجعه به سایت  آدالند می توانید بلیط های ورودی را به صورت آنلاین خریداری کنید. در مجموعه این پارک آبی به صورت کلی 30 بازی و سرسره وجود دارد که تمامی آنها از وبسایت این پارک آبی قابل مشاهده است.

پارک آبی آدالند کوش آداسی

موقعیت جغرافیایی پارک آدالند

آدالند در 4 کیلومتری شهر کوش آداسی قرار دارد و دو پارک آبی دیگر نیز در اطراف این پارک واقع شده اند که یکی از آنها به نام Longbeach Aquaresort از دوتای دیگری کوچکتر است و در فاصله ی80 کیلومتری از شهر ازمیر قرار دارد. پارک آبی آدالند بنا به گفته گردشگران از دو پارک آبی دیگر این شهر بزرگ تر است و همچنین خدمات بهتری نیز در آن ارائه می شود.

ساعات استفاده از پارک آبی

ساعات استفاده از این پارک آبی در همه زمان های سال از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر در نظر گرفته شده است البته اگر با تور کوش آداسی به این شهر مراجعه کرده اید اطلاعات ورود ، خروج و آدرس را در اختیار شما قرار خواهند داد.

پارک آبی آدالند ترکیه

رفتینگ در کوش آداسی

 تنها مکانی که امکان استفاده از رفتینگ در رودخانه خروشان و در کوش آداسی را به شما می دهد پارک آبی آدالند است این پارک علاوه بر تفریحات پر هیجان امکان استفاده از تفریحات آرامش بر انگیز را فراهم کرده است و می توانید قایق سواری آرام را نیز تجربه نمایید. مساحت سرزمین تفریحی آدالند به 18 هکتار می رسد و شامل استخر موج و ساحل پوشیده از چمن است.علاوه بر تفریحات آبی متنوع، استفاده از رستوران ها و کافه های سنتی و مدرن در این پارک تفریحی امکان پذیر شده است.

وبسایت:www.adaland.com

امتیاز 5.00از 5 (5 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

ایمان
در تاریخ: 15:40:30 1399/10/9

چقدر پارک آبی داره این شهر . برای خود من که لذت میبریم از تفریحات آبی عالی به نظر می رسه . دوست دارم که روزی حتمن به این شهر کوش آداسی برم و تجربه کن پارکهای آبی این منطقه رو . مردمان محلی و بومی این منطقه از ترکیه لذتی دانم و همیشگی میبرند . خوش بحال اونها . به نظرم که شک و تردید به دلتون راه ندید و هر چه زودتر بار سفر رو به مقصد این شهر ببندید.

Fati
در تاریخ: 16:29:52 1399/9/6

این سرسره هایی که از بین درختها رد شدن خیلی باحالن هم فضای اطراف میتونه حس خوبی به آدم بده هم سر خوردن از اون ارتفاع کلا تمام مجموعه فضای قشنگی داره جدا از بحث آب بازی و خدمات پارک این فضا امتیاز بزرگی به شمار می آید انصافا خدمات و امکانات خوبی هم داره

ثبت نظر جدید