پارک آبی آکوا فانتزی در کوش آداسی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 14 بهمن 1399 2
پارک آبی آکوا فانتزی در کوش آداسی

 گردشگری ترکیه هرساله در حال ارتقا یافتن است در سال های اخیر امکانات تفریحی زیادی به شهرهای گردشگری این کشور افزوره شده است. در کوش آداسی 3 پارک آبی وجود دارد که آکوا فانتزی یکی از آنها است. این پارک آبی برای گذراندن یک روز پر هیجان و سرگرم کننده بسیار مناسب به شمار می آید.

پارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی

تنوع تفریحات آبی در پارک آکوا فانتزی

یکی دیگر از جاهای دیدنی کوش آداسی این پارک است، این پارک آبی کوش آداسی تفریحاتی همچون سرسره های متفاوت و قایق سواری و استخر موج را ارائه می کند. همچنین استخرهای کم عمق زیادی برای کودکان وجود دارد و تفریحات جذابی برای کودکان در نظر گرفته شده است. از جمله این تفریحات می توان تونل دزدان دریایی و تمرین تعادل و جزیره گنج را نام برد؛ رودخانه آرامی در اطراف پارک وجود دارد که جهت استراحت می توانید با یک تیوب دایره ای به این قسمت بروید و مسیر رودخانه را به آرامی و همراه جریان رودخانه طی نمایید.

آکوافانتزی پارک آبی کوش آداسی

در طول روز در این پارک مسابقات مختلفی برگزار می شود که عبارت اند از مسابقات والیبال آبی و مسابقات واتر پلو و ... در قسمت های دیگر پارک آبی کوش آداسی (آکوا فانتزی) می توانید از استخرهای موج با 10 نوع موج مختلف و آبشار استفاده کنید. در این پارک هیجان انگیز، افزون بر انواع تفریحات آبی، تعدادی رستوران های سنتی و کافه وجود دارد که غذاها و نوشیدنی های خوبی ارائه می دهند.

پارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی ترکیه

ساعات کاری پارک آبی آکوا فانتزی

در ماه های اولیه سال 10 صبح تا 19 و در 6 ماهه دوم سال 10 صبح تا 18 است، تور کوش آداسی به علت تفریحی بودنِ این ناحیه، طرفداران زیادی دارد و یکی از عواملی که باعث جذب گردشگران به این مکان می شود 3 پارک آبی بزرگ و متنوع این شهر است؛ برای دسترسی به این پارک آبی باید مسیری 6 کیلومتری از شهر را طی کنید. این پارک آبی مربوط به یکی از هتل های شهر است و به علت وجود جنگل هایی در اطراف هتل، مناظر بکری را به نمایش می گذارد.

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

ایمان
در تاریخ: 23:07:26 1399/10/8

چه شهری است این کوش آداسی .هر جا رو که نگاه میکنیم یه پارک آبی تعبیه کردند و ملت دل رو زدن به دریا. شهر پارک آبی میتونه نام دیگه این شهر باشه . تنوع امکانات در همه پارکهای آبی این شهر از نکات قابل توجه و اهمیت این شهر است که تفاوت این پارک آبی بخصوص رو با دیگر پارکهای آبی نشون میده

Saba
در تاریخ: 22:03:44 1399/1/19

چقدر بزرگه و چه امکاناتی داره کلی طول می‌کشه تا از این سرسره ها سر بخوری بیای پایین از بس که طویل و پر پیچ و خم هستن تابستون اینجا باشی چقدر لذت بخشه استخرش اینقدر بزرگه خودش یه دریا است وجود رودخونه دیگه خیلی کاملترش کرده رویایی شده????

ثبت نظر جدید