Ladies beach  یا ساحل بانوان کوش آداسی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 14 بهمن 1399 3
Ladies beach  یا ساحل بانوان کوش آداسی

لیدیز بیچ یکی از سواحل کوش آداسی است که قبلا به عنوان ساحلی فقط برای بانوان استفاده می شده، اما اکنون استفاده از آن برای عموم مردم امکان پذیر است. این ساحل از سواحل زیبا و پر شور کوش آداسی به حساب می آید و انواع ورزش ها و تفریحات آبی در آن قابل انجام است.

سواحل کوش آداسی

از دلایل محبوبیت این ساحل می توان نزدیک بودن به مرکز شهر، دسترسی آسان و نزدیکی مراکز تفریحی و خرید را نام برد که چشم انداز بی نظیر این ساحل آن را تکمیل می کند. شهر کوش آداسی در فاصله 71 کیلومتری شهر آیدین قرار دارد که شهری ساحلی بوده و مناظر زیبایی دارد؛ در بین تورها، تور کوش آداسی طرفداران زیادی دارد زیرا این شهر زیبای ساحلی از تفریحات جذابی برخوردار است.

تاریخچه ساحل لیدیز بیچ

نام ساحل لیدیز بیچ یا ساحل بانوان از زمان عثمانی ها نشأت گرفته است در آن زمان این ساحل فقط مختص بانوان بود و آقایان اجازه ورود به آن را نداشتند. همانطور که در اوایل متن نیز اشاره شد اکنون این ساحل مورد استفاده بانوان و آقایان است و محدودیتی برای ورود به این ساحل وجود ندارد.

لیدیز بیچ در کوش آداسی ترکیه

دسترسی به لیدی بیچ

دسترسی به این ساحل هم از طریق تاکسی و هم از طریق ون های مسافربری امکان پذیر است که استفاده از تاکسی ها هزینه زیادی را برای شما دربر خواهد داشت پس بهتر است با ون های مسافر بری به این مکان بروید. البته اگر هتل شما در مرکز شهر کوش آداسی قرار داشته باشد می توانید با 15 دقیقه پیاده روی به این ساحل برسید

رستوران های لیدی بیچ

انواع رستوران های سنتی و مدرن در این ساحل خدمت رسانی می کنند که از جمله آن ها رستوران چینی و یک رستوران هندی هستند و افزون بر رستوران های ترکی در این ساحل فعالیت می کنند.

امتیاز 5.00از 5 (8 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

ایمان
در تاریخ: 22:55:36 1399/10/8

چه خوب که مختلط شده . فرض کنید طرف از کشوری مثل ایران پامیشه میره اونجا که آزاد باشه و براحتی بتونه با جنس مخالف ارتباط برقرار کنه ولی یک دفعه بهش بگم نه آقا یا خانوم ، اینجا از این خبرا نیست . اینجا هم تبعیض جنسیتی وجود داره . طرف دیگه از هر سفری زده میشه . کاش پول داشتم میرفتم عشق و حال . ولی شرایطی میخواد که بعضیها مثل من ندارند.

Saba
در تاریخ: 15:55:41 1399/1/18

فکر کردم ترکیه هم زنانه مردانه کرده ???? اما خوب بود اگه همون قانون زمان عثمانی رو ادامه میدادن بهرحال ممکنه یه خانم فوق محجبه بره ترکیه و نتونه از ساحل مختلط استفاده کنه ????جالبه تموم سواحل ترکیه همه نوع امکاناتی دارن لازم نیست چند کیلومتر از ساحل دور بشی تا یه غذا بخری

ثبت نظر جدید