اسب سواری در سواحل کوش آداسی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 14 بهمن 1399 3
اسب سواری در سواحل کوش آداسی

گردش در شهر کوش آداسی علاوه بر تفریحات آبی، مراکز خرید و مراکز باستانی و تفریحات دیگری را نیز در بر دارد. این جزیره هرساله مقصد تعداد زیادی از تورهای گردشگری است و دیدنی های متعددی را شامل می شود.

درباره اسب سواری در کوش آداسی

اسب سواری در کوش آداسی به وسیله تورهای مختلف میزبانی می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند اما ویژگی بارز در همه تورهای اسب سواری گذر از مناظر و سواحل بکر و زیبا است. معمولا این تورها سرویس حمل و نقل از هتل شما تا باشگاه خود را دارند. ممکن است زمان شروع اسب سواری در تورهای مختلف متفاوت باشد که شروع این زمان از ساعت 8 تا 10 صبح متغیر است. قبل از شروع تور حدود 15 دقیقه توضیحات مربوط به تور را دریافت می کنید و آموزش های مربوطه به شما ارائه می شود.

اسب سواری در کوش آداسی ترکیه

زمان و مسیر تور اسب سواری

بنا به مسیر ممکن است از مکان های متفاوتی گذر کنید که شامل جنگل های کاج و سواحل و کوهستان های متفاوت است. در بعضی از تورهای اسب سواری ترکیه – کوش آداسی به شما اجازه اسب سواری در آب دریا داده می شود که بنا به فصل نیز متغیر است و این امکان در فصل های سرد وجود ندارد. زمان این سواری از 5 ساعت تا 8 ساعت متغیر است و به طور معمول 6 ساعت در نظر گرفته می شود. اگر تجربه سواری با اسب را ندارید نیازی به نگرانی نیست؛ اسب ها به خوبی تربیت شده و مربی های مجربی موارد مورد نیاز شما را گوش زد می کنند. مسیر تور اسب سواری، معمولا به سمت شهر باستانی اِفسوس و خانه ویرجین ماری یا خانه مریم مقدس می باشد که علاوه بر بازدید از مکان های باستانی، در مسیر شاهد مناظری از دریای اژه خواهید بود. تجهیزات اسب سواری از سمت تور به شما داده خواهد شد و در طول مسیر ملزم به سرکردن کلاه مخصوص ایمنی هستید؛ شما میتوانید با تور های کوش آداسی، اسب سواری دسته جمعی را تجره کنید. (اسب سواری کوش آداسی به کودکان زیر 8 سال و زنان باردار توصیه نمی شود)

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

ایمان
در تاریخ: 22:37:45 1399/10/8

من خیلی موافق سوار شدن به روی حیوانات که مخلوقات دنیای ما هستند ، نیستم ولی خب میتونه تجربه جالب و نوستالژی داشته باشه . مدت زمان طولانی رو اکثر تورها برای اسب سواری در این منطقه در نظر می گیرند پس می تونید گشت و گذار بصورت سنتی و قدیمی رو تجربه کنید . به خوبی و با دقت تمام به توصیه های افراد متخصص در زمینه اسب سواری گوش بدید که اتفاق ناگواری براتون نیافته .

منوچهر حقانی
در تاریخ: 23:17:51 1399/1/23

من از بچگی خیلی اسب سواری رو دوس داشتم و تو فیلم ها که میدیدم کلی ذوق میکردم ،ولی خب اولاش برام ترسناک بود که سوارش بشم ،چون اسب ها یه جوری با آدمی که سوارشونه ارتباط برقرار میکنن و بهش سواری میدن ،ولی در کل اسب سواری رو شن ها و سواحل با صدای خاص پاهای اسب انرژی جالبی به آدم میده ،مخصوصا اگه در حین اسب سواری یه نگاهی به دریای اژه بندازی .امیدوارم هرکی میره اونجا به حرفای مربیش خوب گوش بده

Saba
در تاریخ: 15:49:05 1399/1/17

چه منظره ی زیبایی داره واسه منکه نمیتونم با هیچ حیوانی ارتباط بگیرم اسب سواری کار راحتی نیست و فکر نمیکنم هیچوقت بتونم اینکارو انجام بدم اما واقعا نمیشه از دیدن مناظر اینجا گذشت جالبه که حتی امکان اسب سواری برای افرادی که تجربه شو ندارن فراهم شده بیخود نیست که اینقد توریست و گردشگر دارن

ثبت نظر جدید