غواصی در کوش آداسی و در آبهای دریای اژه

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 14 بهمن 1399 2
غواصی در کوش آداسی و در آبهای دریای اژه

غواصی بی شک یکی از تجربه های جذاب زندگی هر انسانی محسوب می شود. غواصی در آب های شفاف و فیروزه ای دریای اژه با محیط زیستی متنوع قطعا تجربه بسیار هیجان انگیزی را شامل می شود، برای استفاده کردن از این فرصت باید به مراکز غواصی در کوش آداسی مراجعه کنید.

غواصی در ترکیه و غواصی در کوش آداسی از دیدنی های تور ترکیه

مراکز غواصی در کوش آداسی

تعداد این مراکز در کوش آداسی به 3 عدد می رسد و مهم ترین آنها آکوا آدابانکا است که برای غواصی غواصان حرفه ای نیز مناسب است. هرچند اگر نیاز به آموزش داشته باشید و از قبل هیچ آشنایی با این مورد نداشته باشید هم می توانید برای غواصی به این اسکله مراجعه کنید چرا که مربیان این اسکله برای آموزش دادن به گردشگران آمادگی لازم را دارند. تجهیزات این بازدید آبی تماماً به وسیله خود موسسه تامین می شود و علاوه بر تأمین لوازم غواصی، مدت کوتاهی آموزش قبل از این بازدید برای شما در نظر گرفته می شود تا آمادگی شنا زیر آب را داشته باشید. مدت این آموزش 30 دقیقه است و تمام مباحث مربوطه به شما آموزش داده می شود و تمرینات لازم برای شیرجه در آب و بالا آمدن تا سطح آب نیز انجام می شود. اگر شما نیز به تجربه کردن این مورد علاقه دارید، در تور کوش آداسی ترکیه می توانید آن را تجربه نمایید.

آموزش غواصی زیرآب در کوش آداسی

امکان غواصی حرفه ای نیز برای غواصان باسابقه فراهم است و بازدید از غارهای زیر آب و کشتی های غرق شده و صخره های مرجانی در این نوع از غواصی فراهم است. در سال های اخیر یک هوا پیمای ایر باس A300 از رده خارج شده، توسط دولت در این آبها غرق شد تا باعث جذب گردشگران غواصی باشد. حال این هواپیما به یکی از جذابیت های غواصی در کوش آداسی تبدیل گشته و هرروزه بازدید از آن در جریان است. در هر دو نوع از غواصی حرفه ای و نمایشی شما امکان بازدید از ماهی های رنگا رنگ و تنوع زیستی دریای اژه را دارید و شگفت زده خواهید شد. مراکز غواصی به یکی از جاهی دیدنی کوش آداسی تبدیل شده است.

غواصی در کوش آداسی ترکیه از جاهای دیدنی تور ها

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

ایمان
در تاریخ: 22:32:43 1399/10/8

غواصی هم از دیگر تفریحات و سرگرمی های شهرکوش آداسی است . پوشش گیاهی کف آب با انواع و اقسام گیاهان مثل خزها و سرخسها و جلبکها دیدنی است . زندگی و دنیای وسیع و بزرگ زیر آب رو مشاهده خواهید کرد همچنین با استفاده از کپسول اکسیژن می تونید شنا کردن رو برای مدت زمان طولانی تجربه کنید نگران کمبود تنفس نباشید .

Saba
در تاریخ: 15:53:21 1399/1/17

دیدن دنیای زیر آب میتونه خیلی جالب و عجیب باشه رد شدن از کنار انواع ماهی و لاکپشت ها و دیدن پوشش گیاهی زیر آب از نزدیک واقعا حیرت انگیزه حضور مربی برای فراهم کردن امکان غواصی برای افراد مبتدی و حتی کسانی که تا به حال غواصی نکردن حتما تجربه ی خیلی خوبی واسه همه رقم میزنه

ثبت نظر جدید