نیکوزیا کجاست؟

دیدن همه جذابیت های نیکوزیا

امتیاز 5.00از 5 (6 رای)

نظرات کاربران

هیرش بهترینی
در تاریخ: 23:44:52 1399/4/7

کشوری زیبا که آرزوی خیلی از مردم است که سفری به انجا داشته باشند قبرس است که هر ساله کنسرت خواننده های فارسی زبان در کشور قبرس برگزار می شود . از شهر های مهم کشور قبرس نیکوزیا است که معماری خانه هایش حرفی برای گفتن ندارند . وجود کلیسا های مهم و بزرگ این شهر را زیبا تر و پر بازدید کرده است. در این شهر احترام زیادی برای گردشگران قایل هستن.

ژینو خاتون
در تاریخ: 18:03:28 1399/4/4

کشوره قبرس جزوه زیبا ترین و می توان گفت بهشتی است برای خود ، سفر به این کشور آرزوی خیلی از مردم است،در تلوزیون و مردم حرف قبرس را زیاد شنیدم واقعا بسیار لذت بخش است سفر کردن به این کشور. ازشهر های مهم و دارای جاذبه گردشگری زیاد می توان به نیکوزیا اشاره کرد ،کلیسا های بزرگ و پر تمدن و موزه های زیاد و جاذبه های زیاد دیگر داراست. ممنون از سایت خوبتون که اطلاعات مفیدی را در اختیار مردم قرار داده اید.

هیرش کهنه پوشی
در تاریخ: 13:12:23 1399/4/4

واقعا قبرس شهر دیدنی و زیباست با جاذبه های گردشگری که لذت تجربه زیادی داراست ، سالنه در این شهر کنسرت های ایرانی متعدد برگزار می شود . هتل ها و مکان گردشگری که خیلی زیبا و دلنشین هستن ، موزه و آثار باستانی که در قبرس وجود دارد دیدن از آنها بسیار لذت بخش است سفر به این شهر برای ماجراجویان شهری خوب و مناسب است . ممنون اسز سایت خوبتون اطلاعات مفیدی داراست

سرگل ایرانی
در تاریخ: 12:45:45 1399/4/4

قبرس کشوری رویایی و زیباست که سفر با آنجا آرزوی خیلی هاست . خانه های بامعماری زیبا و دلنشین.و شهر نیکوزیا یکی از زیبا ترین شهرهاست . شهری تاریخی وجود موزه های با آثار ارزشمند فراوانی در این شهر وجود دارد . کلیسا های بزرگ نیز در این شهر وجود دارد تعریفاتی که از این شهر شنیدم هر ساله جشنواره ها و کنسرت زیادی وجود دارد.

کامنت خود را در رابطه با این مقاله بنویسید و کسب درآمد کنید.

سایر جاذبه های نیکوزیا

بویوک هان بزرگ ترین کاروانسرای قبرس

«کاروانسرای بویوک هان» (Buyuk Han Caravanserai) در نیکوزیا یکی از بهترین نمونه‌های معماری عثمانی در قبرس است. این مجموعه که بزرگ‌ترین کاروانسرای این کشور است، یکی از بهترین سازه ...