کلیسای جامع مادرید

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 06 اسفند 1399 1
کلیسای جامع مادرید

کلیسای جامع مادرید یا (Almudena Cathedral) از جدید ترین کلیساهای اروپا است. کارهای ساخت این کلیسا اواخر قرن نوزدهم آغاز شد ولی به دلایل مشکلات اقتصادی و جنگ داخلی سال 1993 افتتاح شد. اگر به نمای ساختمان این بنا دقت کنید جزئیات ریز و به هم پیوسته ای در آن می بینید که به سبک معماری نئوگوتیک، نئو کلاسیک و ... طراحی شده اند، معماری داخل کلیسا نیز کاملا به سبک گوتیک می باشد. وارد کلیسا شده و از فضای روحانی آن لذت ببرید؛ درکلیسا با مجسمه مریم مقدس رو به رو می شوید که در قرن 16 ساخته شده است اما گفته می شود بخش هایی از مجسمه بسیار قدیمی تر از آنچه که دیده می شود می باشد. قسمتی از کلیسا با نام (Crypt of the Almudena Cathedral)  تعدادی از خانواده های معروف و با نفوذ هزینه های گزافی را برای استراحت کردن در آرامش در این قسمت می پردازند تا آرامش کسب کنند.

کلیسای جامع مادرید

تاریخچه کلیسای جامع مادرید اسپانیا

اولین طرح های ساخت کلیسا در سال 1879 طراحی شد اما ساخت آن 1883 شروع شد  و در سال 1993 به عنوان کلیسای جامع مادرید افتتاح شد. برای تکمیل طراحی این کلیسا در سال 1944 مسابقه ای از سوی اداره هنر های زیبای شهر برگذار شد که دو برنده داشت و سال 1950 ساخت کلیسا بر اساس طراحی برندگان مسابقه از سر گرفته شد... نمای اصلی کلیسا سال 1960 تکمیل  و ادامه زمان ساخت برای نمای داخلی صرف شد و این بنا به عنوان یکی از جاهای دیدنی مادرید شناخته شد.

کلیسای جامع مادرید یکی از جاها دیدنی مادرید

اطلاعات بازدید از کلیسای آلمودنا یا کلیسای جامع مادرید

هزینه های بازدید از کلیسای جامع مادرید برای افراد زیر 9 سال، راهب ها، افراد مذهبی و اعضای شورای بین المللی موزه ها با ارائه مدرک رایگان است. هزینه کلی برای بازدید به ازای هر نفر 4 یورو و برای دانش آموزان و داشجویان یا بازدید های گروهی و افراد 10 تا 16 سال با ارائه مدرک 2.50 یورو می باشد. راحت ترین راه برای رفتن به این شهر، خرید تور مادرید است که می توانید سفری دلچسب و خاطره انگیزی را برای خود رقم بزنید.

Address: Calle de Bailén, 10, 28013 Madrid, Spain

کلیسای جامع مادرید

امتیاز 4.00از 5 (5 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Hsti
در تاریخ: 15:51:30 1399/12/6

اسم مادرید رو که می شنوم یاد فوتبال می افتم نمیدونم چرا ولی خب خیلی جاهای دیدنی مادرید بزرگی داره الان مثلا همین کلیسا یا سختمان مادرید یا موزه هاش [: هرکس رفت مادرید به جای منم از این مراکز و اماکن بازدی کنه

ثبت نظر جدید