ساختمان شهرداری مادرید

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 06 اسفند 1399 0
ساختمان شهرداری مادرید

مادرید پایتخت کشور اسپانیا می باشد میدانی که بنای شهرداری در آن واقع شده است با نام «Palacio de Cibeles» یا پلاسیو د سیبلس خوانده می شود این میدان جاذبه های بسیاری را در خود جای می دهد درست در وسط میدان فواره ای طراحی و اجرا شده است که از الهه سیبلس الهام گرفته شده است. الهه سیبلس در ارابه ای نشسه است و دو شیر آن را می کشند. این فواره مرمرین محل تجمع طرفداران تیم رئال مادرید در زمان پیروزی های مهم به شمار می رود. برای بازدید از ساختمان شهرداری مادرید با ترافیک بسیاری رو به رو می شوید اما قطعاً ارزش بازدید از این بنا بیشتر خواهد بود.

ساختمان شهرداری در مادرید

درباره ساختمان شهرداری مادرید

از قسمت های مهم ساختمان شهرداری مادرید، ساختمان ارتباطات است که با شباهت به یک کلیسا ساخته شده است. این قسمت از بنا با عنوان شعبه مرکزی پست ساخته شده است و مورد استفاده قرار می گیرد. این ساختمان علاوه بر پست مرکز شورای شهر نیز به شمار می آید و گذشته از همه این ها شما می توانید در این قسمت از مرکز شهر شاهد رویداد ها، نمایشگاه ها، کارگاه ها و کنفرانس ها باشید یا وقت خود را در دو رستوران موجود در این ساختمان بگذرانید که یکی در طبقه همکف و دیگری در طبقه 6 قرار دارد. در کمی آن طرف تر رستورانی به نام "لا ترازا دل کازینو" وجود دارد که گردشگران زیادی برای امتحان کردن غذا های دریایی و ... به این مکان مراجعه می کنند به همین دلیل تور مادرید این رستوران را در برنامه بازدید خود قرار داده است.

ساختمان مادرید یکی از جاهای دیدنی

تاریخچه کاخ پالاسیو د سیبلس

ساختمان شهرداری مادرید (Palacio de Cibeles) در سال 1919 به عنوان ساختمان پست احداث شد و در سال 1993 به عنوان یک بنای قدیمی به عنوان میراث فرهنگی اعلام شد. این شهر باشکوه با جاذبه های گردشگری که دارد به عنوان یکی از جاهای دیدنی مادرید شناخته می شود و  یکی از قدیمی ترین بناهای معماری شده به سبک مدرنیستی است.

ساختمان شهرداری مادرید

امتیاز 3.75از 5 (4 رای)