تئاتر سلطنتی مادرید

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 06 اسفند 1399 1
تئاتر سلطنتی مادرید

اسپانیا از کشور های پرگردشگر اروپایی است که علاوه بر طبیعت، آب و هوای خوب  و آثار تاریخی قابل توجهی در آن یافت می شود. و یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری برای توریست ها می باشد.

تاریخچه تنائتر سلطنتی در مادرید

تئاتر سلطنتی مادرید یا "Teatro Real" که گاهی با نام "Opera Theatre" خوانده می شود مابین دو میدان "Plaza de Isabel II" و "Plaza de Oriente" قرار دارد و مقابل کاخ سلطنتی ایزابل دوم ساخته شده است. دستور ساخت آن سال 1818 صادر شد و در سال 1850 افتتاح گشت و ملکه آن را تئاتر اپرا نامید. این شهر محل زندگی خاندان سلطنتی اسپانیا می باشد. از زمان افتتاح سالن تئاتر تا به امروز بازسازی های زیادی صورت گرفته است؛ این ساختمان در طول 1.5 قرن در جنگ داخلی و ساخت مترو آسیب دید اما آخرین بار در سال 1997 بازسازی و با همان نام به کار خود ادامه داد. بعد از دیدن این تئاتر، از جاهای دیدنی مادرید هم بازدید کنید.

تنائتر سلطنتی مادرید

در سال 1868 نام تئاتر تغییر کرد و عنوان سلطنتی را به آن اضافه نمودند. همچنین در سال های متوالی این سالن تئاتر سلطنتی مادرید برای برگزاری کنفرانس های رسمی، کنسرت های موسیقی و تئاتر های متعدد مورد استفاده قرار می گرفته است. ظرفیت سالن بسته به شرایط بین 1748 تا 1854 متغییر است و همچنین دارای 25 لژ یا جایگاه، در طبقات مختلف و 1 جایگاه سلطنتی است که در نزدیک ترین قسمت به قسمت عمومی می باشد. سالانه بازدید زیادی توسط گردشگران تور مادرید از این مجموعه می شود.

سالن تئاتر سلطنتی مادرید

اطلاعات دسترسی به سالن تئاتر سلطنتی مادرید

دسترسی از طریق مترو به تئاتر سلطنتی مادرید، از خط 2 و 5 و ایستگاه "Ópera station" امکان پذیر است.

Plaza Isabel II, S/N

28013 Madrid

Phone: +34 91 516 06 00

سالت تئاتر سلطنتی مادرید یکی از جاهای دیدنی

امتیاز 3.20از 5 (5 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Hsti
در تاریخ: 16:10:40 1399/12/6

دیدن نمایش و چیز های دیگه در این تئاتر واقعا لذت بخشه و دلیلی که گردشگران رو به خودش جذب میکنه اینه که خیلی وسعتش زیاده و واقعا دیدنش ممکنه آرزوی هر کسی باشه .. XP

ثبت نظر جدید