مجموعه جزایر قناری کجاست ؟

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 20 آبان 1399 198

جزایر قناری کجاست؟ شاید این اولین سوالی باشد که در ذهن هر فردی نقش می بندد. جزایر قناری نام مجموعه جزایری در کشور اسپانیا، شمال غربی آفریقا و در نزدیکی سواحل مراکش است.

این جزایر رویایی به دلیل دارا بودن طبیعت بکر و مناظر خاص، پوشش گیاهی و جانوری، ساحل خیره کننده پوشیده از شن‌های سیاه و سفید احاطه شده توسط آبهای اقیانوس اطلس، این آبی بیکران و مسحور کننده، شناخته شده است. هفت جزیره، هفت ساحل زیبا که تجربه‌ای فراموش نشدنی برای هر گردشگری رقم می‌زنند.

جزایر قناری

دلیل نامگذاری جزایر قناری چیست

در ابتدا شاید فکر کنید این جزایر به این دلیل نام "جزاير قناري" را دارند که پرنده قناری متعلق به این نقطه است؛ اما ماجرا کاملاً برعکس است! در واقع نام قناری از این جزایر گرفته شده چون اروپایی‌ها برای اولین بار این پرنده را در این مکان مشاهده کردند و چون مشابه این پرنده را در کمتر جایی دیده بودند نام جزیره را بر آنها گذاشتند. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید که نام خود جزیره از کجا آمده است.

در گذشته دور، پادشاه موریتانی که به سگ‌ها علاقه داشت به این جزیره سفر می‌کند و سگ‌های پرسا کاناریو (که در بعضی زبان‌ها به سگ قناری معروف است) را می‌بیند، او دو قلاده از این نژاد سگ را با خود به قصر می‌برد. به این علت بعدها این جزایر به جزایر قناری شهرت یافتند.

جزایر قناری در کشور اسپانیا

تنریف بزرگترین جزیره از جزایر قناری

تنریف بزرگترین جزیره، تحت تاثیر کوه آتشفشانی تیده و سومین آتشفشان مرتفع جهان است. کوه تیده که بلندترین نقطه اسپانیا محسوب می‌شود دارای رصدخانه نجومی و بخشی از پارک ملی تیده است.

این پارک ثبت یونسکو شده است و مکانی بسیار دیدنی برای گردشگران است که می‌توانند با استفاده از خودرو و یا با پای پیاده به آنجا رفته، از مناظر لذت ببرند و حتی از کوه تیده بالا بروند و از نزدیک شاهد سنگ‌ها و گدازه‌ها باشند. این مکان هیجان انگیز است! از نزدیک دیدنِ رودی از مواد مذاب که از کوه سرازیر است قطعا تجربه ای است که کمتر جایی می توانید آن راکسب کنید!.

اما بازهم پیشنهاد بهتری برای شما داریم! دیدن مناظر منحصر به فرد این جزایر از بالاترین و مرتفع ترین نقطه اسپانیا می تواند تصویری فراموش نشدنی برای شما به جای بگذارد. پس اگر از ارتفاع نمی ترسید بهتر است سوار تله کابین ها شده و به بالاترین نقطه عزیمت کنید.

جزایر قناری در اسپانیا از دیدنی های دنیا

در این پارک، موزه کوچکی وجود دارد که گردشگران را با کوه‌های آتشفشانی و اطلاعات پیرامون آنها آشنا می‌کند. قسمت دیگری شامل باغ گیاه‌شناسی می‌شود و هر گیاه شناسنامه‌ای دارد که می‌توانید اطلاعات مربوط به گیاه را از آن بخوانید و دانش خوبی در این رابطه به دست آورید. تا اینجا تا حدودی فهمیدیم جزایر قناری کجاست و چه ماهیتی دارد، در ادامه با جزئیات بیشتری از این مجمع الجزایر زیبا آشنا می شویم...

جزایر قناری از دیدنی ترین های اسپانیا

جزایر قناری بهشتی برای طوطی ها

پارک طوطی‌ها یکی دیگر از جذابیت‌های جزیره تنریف به شمار می‌آید. اگر به حیوانات علاقه مند هستید حتما به این پارک سری بزنید. در این پارک، حیوانات دیگری همچون دلفین، پنگوئن و شیر دریایی هم نگهداری می‌شود که تماشای آنها برای هر فرد حیوان دوستی بسیار لذت بخش است. جنگل‌های کاج تنریف یکی دیگر از زیبایی‌های این جزیره زیباست که لذت یک روز سرزنده در کنار درختان را به شما پیشکش می‌کند.

طوطی ها در جزایر قناری

استخرهای صخره ای طبیعی در اسپانیا

از دیگر جاذبه‌های تنریف استخرهای صخره "گاراچیکو" است. گاراچیکو که در گذشته بندر اصلی تنریف به شمار می‌آمده، به دلیل فوران کردن آتشفشان و ورود مواد مذاب به این منطقه به نابودی کشیده شده اما اکنون همین مورد، دلیل بوجود آمدن استخرهای صخره‌ای شده است که در اندازه‌های مختلف وجود دارند و بسیار مورد استقبال گردشگران هستند به این صورت که هر گردشگر می تواند هر استخری با هر اندازه ای که مایل باشد برای آبتنی اجاره کند.

استخر های طبیعی در جزایر قناری

پایتخت این جزیره، "سانتا کروز د تنریف" است. جزیره تنریف میزبان یک کارناول بزرگ پیش از عزیمت به پایتخت، "سانتا کروز" است. این کارناوال که یک رژه پر از رنگ، صدا، زرق برق، لباس‌های فانتزی و کنسرت است در هفته‌ی قبل از ایام روزۀ مسیحیان برگزار می‌شود و هر سال یک تم خاص دارد. کارناوال های تنریف از جزاير قناري بعد از کارناوال‌های ریودوژانیرو در رتبه دوم محبوبیت و شهرت قرار می‌گیرد.

در هر شهرِ جزیره تنریف رژه‌های متنوعی برگزار می شود که با ورود به شهر از مردم با خوراکی‌های محلی و شیرینی و کیک‌ها پذیرایی می‌شود. هیجانی که از رژه این کارناوال در سرتاسر جزیره پخش می‌شود احساسی به یادماندنی است.

مرکز جزیره تنریف

شهرهای پر رفت و آمد تنرف شامل دهکده ماهیگیری سابق "لاس کریستیانوس" و "پلایا د لای آمریکاز" است که بیشتر به خاطر شب‌های سرزنده و پرانرژی‌اش معروف است. شب‌هایی روشن از چراغ‌ها و گردشگران شب‌زنده‌دار که حتی یه لحظه از این اتمسفر را از دست نمی‌دهند.

"سان کریستوبال د لا لاگناوا" در شمال شرقی تنریف ساختمان‌های مستعمرات قرن شانزدهم تا هجدهم را حفظ می‌کند و جزو میراث جهانی یونسکو است. کلیسای جامع "سن کریستوبال د لا لاگونا" در اینجا واقع است و سکونت‌گاه اسقف کاتولیک محلی و خانه اسقف جزیره تنریف است.

قدیمی‌ترین دانشگاه در جزایر قناری، دانشگاه "لا لاگونا" نیز در این شهرستان قرار گرفته است و این به معنی یک بافت با فرهنگ بسیار غنی است که فرصت مناسبی را برای گردشگران فراهم می‌کند تا با فرهنگ جزاير قناري عمیقاً آشنا بشوند.

جزیره تنریف از جزایر قناری

یکی از مکان‌های دیدنی دیگر در تنریف "تالار تنریف" است که با معماری منحصر به فرد خود تداعی گر امواج خروشان دریا است. این تالار شامل دو سالن کنسرت است؛ یکی با ظرفیت 1660 و دیگری 410 صندلی، پذیرای میهمانان می‌باشد. شما می‌توانید به یک اپرا گوش بسپارید یا شاید هم یک کنفرانس! در هر صورت معماری این تالار شما را حیرت زده خواهد کرد.

کلیسای ویرجین در کندلاریا مرکز زیارتی کاتولیک در این هفت جزیره است. یک فستیوال مهم رومی کاتولیک، جشنی است که همراه با کلیسای ویرجین اجرا می‌شود و نشان دهندۀ اتحاد بین فرهنگ‌های گوانچز و اسپانیا است. این مراسم شناسنامه‌ای برای فرهنگ قومی مردم جزایر قناری است.

تنریف بزرگ ترین جزیره جزایر قناری

گرنکاناریا یکی از جزایر پرجمعیت اسپانیا

گرن کاناریا دومین جزیره پرجمعیت این مجموعه است؛ یک زیبایی بی‌پایان دیگر که استراحت و شنا و تفریح در این جزیره جزو برنامه‌ سفرتان خواهد شد. مرکز این جزیره لاس‌پالماس گرن کاناریاست. این جزیره به گدازه‌های سیاه آتشفشانی و سواحل با شن سفید، معروف و شناخته شده است.

سواحل جنوبی آن شامل "پلایا دل اینگلز" و "پورتوریکو" و "پورتو د موغان" و "سن آگوستین" است که همه ی این سواحل جزایر قناری بسیار مورد استقبال گردشگران هستند. این جزیره مناطق مختلفی دارد از جمله منطقۀ کوهستانی، محلۀ روستایی، تپه‌های ماسه‌ای در خارج از شهر ماسپالوما و بندر کشتی‌های کروز.

جزایر تشکیل شده از گدازه های آتشفشانی در جزایر قناری

ماسپالوماس جزء محبوب‌ترین سواحل گرن کاناریا به حساب می‌آید که همیشه پذیرای گردشگرانی است که از فضای سرزنده این ساحل و رستوران‌ها و کافه‌ها لذت می‌برند. تجربه بودن در کنار ساحل و رفتن به کافه‌های ساحلی، آرامش و صدای امواج و نوشیدن یک نوشیدنی خنک مطمئناً تجربه بسیار لذت بخشی است.

کلیسای سانتا آنا یکی از بناهای دیدنی و منحصر به فرد این جزیره است. در سمت جنوبی این کلیسا "موزه دیوسسان" قرار دارد که جایی دیگر برای آشنایی با فرهنگ مردم جزیره و شناخت آنها می‌باشد. "کاسا د کولون" از دیگر مکان‌های جذاب است که اقامتگاهی برای فرمانداران بوده است و برای تجهیز و استراحت به این مکان مراجعه می کرده اند.

کریستف کلمب نیز در مسیرش به سمت آمریکا مدتی در این جزیره توقف داشته است. در موزه این اقامتگاه، اطلاعاتی پیرامون کشفیات این دانشمند وجود دارد. سبک معماری اقامتگاه جلوه‌ای بسیار دیدنی دارد.

جزایر قناری سواحل گرن کاناریا

پارک زیرآبی "آریناگا" نیز در این جزیره واقع شده که مکانی بسیار دیدنی و فرح بخش به شمار می‌آید و بهترین انتخاب برای گذران اوغات فراغت برای کسانی است که به دنیای زیر آب علاقه‌مند هستند.

پارک پالمیتوس یک باغ گیاه‌شناسی در کنار باغ وحش است که یکی دیگر از دیدنی‌های گرن کاناریا محسوب می‌شود. گذران وقت در کنار گیاهان وآشنا شدن با بافت گیاهی، تماشای حیوانات در باغ وحش مجهز این پارک حتماً ساعات خوشی را برای شما رقم خواهد زد.

باغ وحش جزایر قناری

لانزاروته جزیره گدازه های روان

ساحل بکر لانزاروته یک انتخاب دلپذیر برای علاقه‌مندان به طبیعت است. آرسیفه مرکز لانزاروته بوده و تماشای تضاد سختی صخره‌ها در کنار لطافت و آرامش آبی بیکران اقیانوس اطلس بسیار لذت بخش و دیدنی است. مناظر آتشفشانی پارک "تیمانفایا" در لیست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

زمین این پارک بسیار گرم است زیرا گدازه‌های قدیمی سفت شده، قسمت وسیعی از زمین را پوشانده‌اند و تکه تکه شده‌اند و از درزهای بین آنها می‌توان دید که گدازه‌های تازه در حرکت‌اند! به عقیدۀ بسیاری لانزاروته اولین جزیرۀ قناری بود که مردم در آن ساکن شدند.

شهر لانزاروته

در این منطقه پانصد گونه گیاهی وجود دارد که از جملۀ آنها می‌توان به درخت زیتون وحشی اشاره کرد. بزرگترین شهر گردشگری لانزاروته، "پورتو دل کارمن" است که آب‌های فیروزه‌ای آن را احاطه کرده‌اند.

تورهای دریانوردی در سواحل "پاپاگایو" باعث رونق تفریحات دریایی در این ناحیه شده است که آب‌های روان آن و مکان‌هایی بکر برای شنا و دریانوردی، فرصتی مغتنم برای کسانی است که به تفریحات آبی علاقه‌مند هستند. در این تورها غذا نیز سرو می‌شود.

دهکدۀ ماهیگیری قدیمی و فستیوال مذهبی که هر سال ماه آگوست با رژه قایق‌ها همراه است از دیگر جذابیت‌های گردشگری این جزیره سرزنده هستند.

پارک استوایی گوییناته یکی دیگر از جاذبه‌هایی است که حتما باید از آن دیدن کنید. شهرت این پارک بیشتر به دلیل نگهداری از پنگوئن‌ها و نمایش‌هایی است که آنها اجرا می‌کنند. بیش از هزار و سیصد گونه جانوری در این پارک وجود دارد.

یک چیز دیگر که مطمئناً شما را برای رفتن به این پارک مصمم‌تر خواهد کرد، نمایش طوطی ها خواهد بود روزانه طی شش نمایش می‌توانید از دیدن این پرندگان زیبا لذت ببرید.

کسانی که به لانزاروته در جزایر قناری سفر می‌کنند حتماً باید به آثاری که هنرمند اسپانیایی سزار مانریک خلق کرده سری بزنند و دیدن کنید. او در دهه‌ هفتاد میلادی، پس از سفرهای فراوان و دیدار با هنرمندان به لانزاروته بازگشت و آثار بی‌نظیری را خلق کرد که باعث رونق گرفتن گردشگری در این منطقه و همچنین شناساندن بهتر فرهنگ مردمش به دنیا شد.

او مستندی از معماری گذشته لانزاروته تهیه کرد و ساکنان را به حفظ آن تشویق کرد. همچنین سعی کرد که طبیعت لانزاروته را بکر نگه دارد و در جهت آن تلاش کرد.

سواحل لانزاروته

مانریک در هنگام گذشتن از زمین‌های بی آب و علف متوجه شده بود که درختان از میان سنگ‌های آتش‌فشانی بیرون زده‌اند. به همین دلیل مانریک زمینی که دیگر کشاورزی روی آن انجام نمی‌شد را خرید و با کاشت درختان در سوراخ گدازه‌ها آنجا را تبدیل به خانه‌ای شگفت‌انگیز کرد و خودش در آن خانه ساکن شد.

اتاق‌های این خانه را هر کدام به یک سبک خیره‌کننده شبیه به داستان‌های علمی تخیلی طراحی کرد و در همین اتاق‌ها پذیرای مهمان‌هایش از سراسر دنیا بود که برای بازدید به این خانه (که اکنون به موزه تبدیل شده) می‌آمدند. او در طراحی هتلی در ساحل شرقی لانزاروته نیز همکاری کرد.

هتل "ملیا سلیناس" ساختمان بتنی با چندین طبقه و استخر بزرگ و گل‌های زیبا و سنگ‌های آتشفشانی که از لحاظ معماری با ساختمان‌های مدرن امروزی برابری می‌کند. در تقاطع‌های جاده‌ای، مانریک مجسمه‌های فلزی رنگارنگی خلق کرده که به جاده‌های یک دست لانزاروته روحی تازه بخشیده است.

جامئوس دل آگوا نام رستورانی زیرزمینی است، که گودالی بزرگ، ساخته شده از گدازه‌های آتشفشانی است؛ تونلی گدازه‌ای که به غاری با دریاچه زیرزمینی می‌رسد و در طرف دیگر غار استخری در سایه درختان نخل به چشم می‌خورد. این رستوران در گذشته مکانی دنج برای صرف ناهار به دور از خورشید بوده و یا محلی برای برگزاری مهمانی‌های شبانه، اما امروزه تنها برای بازدید مردم باز است.

در مسیر این رستوران و مواد مذاب آتشفشان "دلاکرونا" غار "دی لاس وردس" قرار دارد و مهم‌ترین ویژگی آن نوری است که توهم بصری وجود استخری در غار را در ذهن بیننده بوجود می‌آورد و طراحش "جسوس سوتو" دوست و همکار مانریک است. در جزایر قناری هر لحظه باید منتظر یک منظره و مکان هیجان‌انگیز باشید که تماشایش هوش از سرتان خواهد برد.

لانزاروته از جزایر قناری

مانریک کافه تریایی با پنجره‌های سرتاسری و چشم انداز بی‌نظیر آبهای اقیانوس و صخره‌ها هم طراحی کرد. در جاده‌های صاف لانزاروته با هر وسیله‌ نقلیه‌ای به راحتی می‌توان تردد کرد. نکته جالب توجه این است که تمام این جاده‌ها به بنای یادبود ال کمپسینو منتهی می‌شوند. این بنای بزرگ سفید رنگ که مجموعه‌‌ای از بلوک‌ها و منحنی‌ها است، به یاد کشاورزان لانزاروته توسط مانریک ساخته شده‌اند.

برای بهتر دیدن این بنا می‌توانید با بالا رفتن از پله‌هایی به این اثر نزدیک‌تر شوید. دیوارهای منحنی به گونه‌ای در نزدیکی این بنا وجود دارد که برای حفظ درختان انگور در برابر بادهای شدید ساخته شده‌اند. در این محل موزه‌ای نیز برای قدردانی از کشاورزان لانزاروته وجود دارد و در آخر از خودتان با غذاهای محلی رستوان اینجا پذیرایی کنید.

باغ کاکتوس را می‌توان بزرگترین اثر هنری مانریک دانست این باغ سرتاسر پوشیده از انواع کاکتوس بومی جزایر قناری و دیگر مناطق دنیاست. تضاد کاکتوس‌هایی خشن با اندازه‌های مختلف در کنار آب‌نماهایی آرام بخش تصاویر چشم‌نوازی را پدید آورده‌اند که شما را متحیر خواهد کرد.

از دیگر جاهای دیدنی لانزاروته می‌توان به پارک تیمانفایا اشاره کرد که شامل آتشفشان‌های خاموش است که سه قرن پیش در هنگام فوران گدازه‌ها شکل گرفته‌اند اما امروزه فقط زیبایی‌های بصری آن به جا مانده است. مانریک با طراحی جاده‌های پیچ دار در این پارک بر زیبایی‌اش افزود. او با همکاری هنرمندان دیگر رستورانی هم راه‌اندازی کرد به نام ال دیابلو که در آن غذاهای محلی جزایر قناری سرو می‌شوند.

جزیره لاپالما

جزیره لاپالما که مرکزش "سانتا کروز لاپالما" است، یکی دیگر از جزایر قناری است که دومین کوه بلند این مجموعه جزایر را در خود جای داده است. این کوه "روک د لاس ماچچوز" نام دارد. کوه آتشفشانی این جزیره در گذشته فعال بوده است و اثرات آن به صورت سنگ فرشی از گدازه‌های قدیمی در سراسر زمین این جزیره مشهود است. شن‌های ساحل این جزیره نیز به رنگ سیاه می‌باشد.

جزیره لاپالما

به دلیل شرایط آب و هوا ابرها در ارتفاع کم تشکیل می‌شوند و آسمان بسیار صافی دارد، به همین دلیل در ارتفاعات تصویر زیبا و هیجان انگیز ابرها که پایین‌تر از شما هستند شگفت زده‌تان خواهد کرد. آسمان لاپالما در شب یکی از تصویرهایی است که به شدت توصیه می‌شود؛ اگر قصد سفر به این جزیره را دارید حتما تماشای آسمان شب لاپالما را جزو برنامه‌تان قرار دهید. لاپالما سرسبزترین جزیره از مجموعه جزایر قناری است و به همین دلیل به جزیره زیبا نیز معروف است.

این جزیره از مزارع موز پوشیده شده و اقتصاد آن بر پایه صادرات موز و در درجه بعدی برپایه جذب توریست است. لاپالما در گذشته یکی از بنادر مجاز داد و ستد بوده است و هنوز هم جایگاه بخصوصی دارد. در این جزیره هر پنج سال فستیوال محبوبی که در ستایش حافظ این جزیره است برپا می‌شود.

جزیره لاپالما اسپانیا

جزیره لاگومرا

لاگومرا یکی از جزایر کوچک جزایر قناری به شمار می‌آید که مرکزش "سن سباستین لا گومر" است. "پارک ملی گاراجونای" در شهر هرمیگوآ در این جزیره واقع شده که سرتاسر از جنگلی انبوه پوشیده شده است. زمین شیب دار پوشیده از گیاهان و وجود حیوانات بومی این منطقه مناظر هیجان‌انگیزی را بوجودآورده‌اند. این پارک به مسیرهای پیاده‌روی، پاراگلایدر، و سواحلش معروف است. اگر مایل به پیاده‌روی و گشت‌زنی هستید لا گومرا پیشنهاد خوبی برای شماست.

در لاگومرا از شلوغی و ازدحام جمعیت خبری نیست و این به دلیل کوچک و کم جمعیت بودن آن است، لاگومرا بهترین انتخاب برای افرادی است که از فضاهای آرام و خلوت لذت می برند، همچنین یکی از محبوب ترین جزایر به شمار می آید.

غواصی یکی از تفریحاتی است که در جزیره لا گومرا انتظار شما را می‌کشد. قایق سواری هم از دیگر تفریحات آبی برای کسانی است که دریانوردی روی آب را ترجیح می دهند. پلایا سانتیاگو یک شهر کوچک در ساحل جنوبی لا گومرا از جزایر قناری است.

در این شهر می توانید در عصر یک روز کنار ساحل به تماشای نهنگ‌ها بنشینید. تماشای آبشار ال سدرو بعد از یک پیاده‌روی، حسابی خستگی را از تنتان بیرون خواهد کرد. این ریزش چشم‌نواز و موسیقی آب از میان صخره‌ها یکی از خاطرات خوب شما از این سفر خواهد شد.

لاگومرا

ال هیرو کوچکترین جزیره جزایر قناری

ال هیرو با مرکزیت والورده، کوچک‌ترین جزیره از مجموعه جزایر قناری به شمار می‌اید که در جنوب غربی این جزایر واقع شده است. به قطع می‌توان گفت که این ناحیه همانند سواحل لبنان بهترین سواحل برای تفریحات آبی را برای شما فراهم کرده‌اند.

تجهیزات و امکانات فراون که به شما کمک می‌کند تفریحات آبی هیجان‌انگیزی داشته باشید. در این جزیره بکر شما می‌توانید در ساحل به تماشای نمایش همیشگی امواج اقیانوسی و صخره‌های سنگی بنشینید و با موسیقی طبیعت آرامش پیدا کنید. در ال هیرو تمامی امکانات رفاهی برای گردشگران محیاست تا از سفر به این جزیره استفاده کافی ببرند. مهمترین فستیوال در ال هیرو رژه‌ای است که هر چهار سال یکبار در ماه سپتامبر برگزار می‌شود و خود یک جاذبه برای گردشگران به شمار می آید.

این فستیوال در تقدیس حافظ جزیره در فرهنگ مردم جزایر قناری است و مسیری 44 کیلومتری از میان تمام شهرهای ال هیرو طی می‌شود. یکی از گونه‌های جانوری این جزیره مارمولک‌های غول‌پیکر است که امروزه تعداد بسیار کمی از آنها باقی مانده اند و فقط در نقاط محدودی با پوشش گیاهی ضعیف مشاهده می‌شوند.

جزیره ال هیرو

یکی از بزرگ ترین جزایر، فوئرته نتورا

فوئرته‌ونتورا دومین جزیره بزرگ جزایر قناری است و از سال 2009 یونسکو این جزیره را در لیست مناطق حفاظت شده طبیعی-زیستی بین‌المللی قرار داده است. مرکز این جزیره "پوئرتو دل روساریو" است. اگر به دنبال آرامش هستید پیشنهاد ما "سواحل فوئرته‌ونتور" است چون با وجود توسعه یافته بودن و توریستی بودن، این منطقه اما جو خلوت و آرامی دارد.

در این جزیره هم مانند دیگر جزایر می‌توانید قایق سواری و غواصی کنید، پیاده روی و گشت زنی کنید، حمام آفتاب بگیرید و از تماشای طلوع و غروب خورشید و انعکاس نور در آب‌های بیکران اقیانوس اطلس لذت ببرید.

فوئرتهونتورا

فوئرته‌ونتورا دارای صخره‌های کوچک و بزرگ، سواحل طولانی، تپه‌های ماسه‌ای، تالاب‌ها و بسیاری از انواع نادر گیاهان و پرندگان است. سواحل غربی شامل صدها کیلومتر صخره و ساحل بکر است که آن را در بین جزایر قناری منحصر به فرد می‌کند.

 از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این جزیره گنجشک کوچک سرسیاه است که زمانی در تمام جزایر قناری پیدا می‌شد اما اکنون فقط در جزیره فوئرته‌ونتورا یافت می‌شود.

حیوانات دیگری مثل شتر و بز هم در این جزیره وجود دارند. بزها آزادانه در برخی مناطق دورافتاده این جزیره زندگی می‌کنند. 13 پارک طبیعی و منطقه حفاظت شده در فوئرته‌ونتورا وجود دارد و این بدان معنی است که 50 درصد از کل اراضی مسکونی تحت حمایت قانونی است یا وضعیت حفاظت شده دارد!.

دومین جزیره جزایر قناری

این جزیره به دلیل جریان‌های غنی از مواد مغذی که در آب اقیانوس در نزدیکی ساحل وجود دارد، انواع مختلفی از ماهی ها را در اطراف خود دارد. از لحاظ جغرافیایی و زمین شناسی، این جزیره گنجینه اطلاعات است و سنگ‌های سخت آن، نشان‌ دهنده چگونگی تشکیل شدن فوئرته‌ونتورا از اولین تا آخرین فوران‌هاست. قسمت‌هایی که پوشش گیاهی کمتری دارد باعث می‌شود ساختار سنگ‌ها کاملاً قابل مشاهده باشد.

از دیگر دیدنی‌های فوئرته‌ونتورا در جزایر قناری، باغ وحش اوآسیس است که گونه‌های مختلف جانوری وگیاهی را در خود جای داده است. زرافه، فیل، شتر، تمساح و فلامینگو، تعدادی از حیوانات این باغ وحش هستند. این باغ وحش نمایش‌هایی با اجرای شیرهای دریایی و پرندگان نیز دارد.

اما اگر باز هم به دنبال تفریح دیگری هستید پیشنهاد ما شرکت در کلوب‌های تنیس این جزیره است. تلفیق یک روز آفتابی و ورزش تنیس در این جزیره تجربه به یاد ماندنی‌ای برای شما خواهد شد.

اگر بخواهیم مقایسه کوچکی از این طبیعت زیبا با جزیره های ایران داشته باشیم می توانیم به جزیره کیش اشاره کنیم که به راحتی میتوانید با تور کیش یا به صورت انفرادی به آن سفر کنید تا حداقل کمی از طبیعت آبی آن لذت ببرید.

کوه های جزایر قناری

امتیاز 4.68از 5 (65 رای)

نظرات کاربران

مرضیه کریمیان
در تاریخ: 11:36:28 1400/2/27

جزایر قناری به قدری زیبا و رویایی و شگفت انگیزه که به یه مثال تبدیل شده. برای کسایی که خیلی خوشگذران و پولدار هستن. این مقاله خیلی روم تاثیر گذاشت. شوق سفر به این جزایر درونم زنده کرد. یه پکیج عالی از طبیعت شگفت انگیز، تفریح و زیباییه. امیدوارم یه روزی بتونم همچین جاهایی رو از نزدیک ببینم

Fati
در تاریخ: 14:35:51 1400/2/2

من حدس میزنم جزایر قناری زیباترین نقطه ی جهان باشه آخه مگه میشه این حجم از زیبایی و نعمت یکجا جمع شده باشه خیلی دوست دارم بدونم چند نفر از ایران تا حالا به این جزایر سفر کرده چون هزینه ی سفر به این جا قطعا خیلی زیاده ما که هنوز موفق نشدیم هزینه ی سفر به کیش رو جور کنیم روز به روز هم پسرفت میکنیم آرزوی سفر به جزایر قناری هم داریم

Samin
در تاریخ: 12:45:58 1400/1/29

کامل ترین مقاله ای که تا کنون در مورد جزایر قناری خونده بودم همین مقاله بود از تمام جزییات و دیدنی های این جزیره ی حیرت انگیز گفته شده آدم غرق مطالب میشه و همش حس میکنی اونجایی خیلی خوشم اومد هم از قلم زیبای نویسنده هم از این جزیره ی رویایی درود بر شما

چکاد
در تاریخ: 09:36:23 1400/1/15

جزیره ای رویایی که قسمتی از بهشت گمشده است. خیابان هایی با کاشی کاری های جذاب و سواحلی شفاف که چشم اندازه زیبایی به این جزیره بخشیده؛ ناگفته نماند که شما می توانید بهترین تفریحات آبی مانند موج سواری، جت اسکی و... را تجربه کنید و سفری دلنشین را برای خود رقم بزنید.

هیشکی
در تاریخ: 12:06:54 1400/1/7

واقعا این جزایر تیکه از بهشته و من آرزو دارم به این منطقه سفر کنم +_+

Mohey
در تاریخ: 13:15:56 1399/12/13

جزایر قناری به قدری زیبا هستند که آدم را محو خود می کند برای همین است که به آن لقب بهشت اروپا داده اند.یک باغ وحش مخصوص طوطی ها در این جزیره وجود دارد که loro نام دارد. البته بجز طوطی ها می توانید موجودات دریایی را هم ببینید که در آکواریوم بسیار بزرگی وجود دارد.

Mohey
در تاریخ: 13:04:07 1399/12/3

جزایر قناری مجموعه ای از هفت جزیره در نزدیک ساحل مراکش می باشد. سواحل این جزایر بسیار خوش آب و هوا بوده است یک پارک گیاهشناسی در جزیره Gran Canaria وجود دارد که می توانید با انواع گوناگون گیاهان و گل ها در آنجا اشنا شوید و عکس های بیادماندی بگیرید. اگر گردشگران می خواهند به این جزایر سفر کنند دی ماه تا فروردین خیلی مناسب است.

علیرام
در تاریخ: 16:00:47 1399/12/1

مجموعه جزایر قناری از زیباترین مناطقی هست که واقعا بهشت رو به ما تداعی میکنه .حتی با دیدن عکس های زیبای این جزیره آرامش به آدم تزریق میشه و انرژی خوبی به آدم میده امواج دریا و هوای دلپذیرش واقعا زیباست .واقعا باید از قدرت خداوند شاکر بود که چنین زیبایی هایی رو به وجود آورده . امیدوارم تمام کسانی که دوست دارند به این جزایر زیبا سفر کنند و خاطرات زیبایی رو ثبت کنند.

Adrian
در تاریخ: 13:21:32 1399/11/30

ممنون از مقاله خوب و اموزنده شما همیشه دوست دارم به این جزیره سفر کنم و در این مقاله مطالب جالبی راجع به این جزیره یاد گرفتم و همچنین عکسهای بسیار زیبایی که گذاشتید بسیار جذاب هست موفق و سر بلند با شید به امید روزی که بتونم به اینجا سفر کنم

ریحان
در تاریخ: 23:01:25 1399/11/28

من خیلی از جزیره لانزاروته خوشم امد پارک طوطی ها هم بسیار برلیم جذاب بود من خیلی طوطی ها را دوست دارم خیلی حیوانات بامزه ای هستند خوشحالم که در این پارک طوطی وجود دارد من که خیلی دلم میخواهد از این مکان بازدید کنم اما به دلیل کرونا و ... نمیتوانم از این مکان بازدید کنم اگر بخواهم بین این جزایر یکی را به شما معرفی کنم تا از ان بازدید کنید فقط و فقط پارک طوطی ها است

محمدعلی شنوایی
در تاریخ: 14:32:54 1399/11/25

نویسنده این مقاله خیلی عالی جزایر قناری را که در اسپانیا قرار دارد به ما معرفی می کند عکس های جذاب و زیبا از دیدنی های بکر این جزیره و توضیحات داده شده در متن مقاله شناخت خوبی به بیننده و خواننده میدهد و او را مشتاق این دیدنی های زیبا که توسط خالق هستی آفریده شده است میکند، یک الی دو هفته تفریح و استراحت در این جزایر زیبا می تواند آرامش زیادی به انسان بدهد به امید دیدار شما در این جزایر.

سهیل
در تاریخ: 13:13:26 1399/11/19

میدونم که شما هم مثل من و خیلیای دیگه عاشق سفر و دیدن جاهای جذاب و جدید هستید اونم مکانی مثل جزایر قناری معروف. تعریف کردن نداره چون خودتون بهتر و بیشتر از من در مورد بی نهایت زیبا بودن و خارق العاده بودن اون میدونید و شنیدید حتما.

sahar.banoo
در تاریخ: 17:06:54 1399/11/16

جزایر قناری مثل یه تیکه از بهشت میمونه و هوای همیشه بهاری داره.به منظره زیبای سواحلش که نگاه میکنی تا چشم کار میکنه دریا و جزایر زیبا هست و انگار تموم شدنی نیست و پر از زیبایی های منحصر بفرد.تعریف تنریف و از کسایی که رفتن جزایر قناری زیاد شنیدم.بقدری هر کدوم از این جزایر هفت گانه زیبا هست که واقعا انتخابشون سخته.باید تو هر کدوم حداقل یه روز موند.لانزاروته هم بنظر می رسه که جذاب و دیدنی باشه با تعاریفی که کردین.تفریحات آبی و رستوران هاشو...

زینب وطن دوست
در تاریخ: 23:00:46 1399/11/13

یعنی من اگر این مقالع را نمی خواندم تابه حال در جهل علت نامگذاری قناری می ماندم. همیشه برعکس فکر می کردم.و چه جالب که فهمیدم نامگذاری قناری به چه دلیل است.جزایری زیبا که بی شک زیبایی بی حد و اندازه اش آنجا را مقصد گردشگری بسیاری از گردشگران کرده است.

حسن k
در تاریخ: 11:21:07 1399/11/12

جذایر قناری بر خلاف اسمش که حتی یه قناری هم در اونجا پیدا نمیشه بسیار منطقه زیبا ودیدنی هست از همه لحاظ وهر ساله تورسیت های زیادی برای لذت بردن از این منطقه وارد اینجا میشن این منطقه از ترکیب ۷ جزیره تشگیل شده وهر کدوم از این جزیره ها زیباییهای خاص خودشونو دارن ما نرفتیم وندیدیم ولی پیشنهاد میکنم حتما برید ولذت ببرید

دنیز
در تاریخ: 01:22:08 1399/11/7

سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان سفر جزایر قناری که یکی از زیباترین جزایر دنیاست در کشور اسپانیا قرار دارد که دارای دریایی زیبا با جنگلی سرسبزو ساحلی با شن هایی سیاه و سفید و طبیعتی بکر است که شما میتوانید از طبیعت ان هر لحظه که در انجا هستید لذت کامل را ببرید در این جزیره پارکی وجود دارد که پر طوطی های رنگارنگ و زیباست شما میتوانید هر نوع طوطی را در انجا بیابید علاوه بر طوطی حیوانات دیگری هم در انجا زندگی میکنند ولی جزایرا قناری ، با طوطی هایش مشهور است

زهرا نصیری
در تاریخ: 16:46:10 1399/11/6

سلام به همه سفربانکی های عزیز. جزایر قناری خیلی معروف و زیبا هستند و فکر نمیکنم کسی باشه که اسمشو نشنیده باشه. از جاذبه های این جزایر خبر نداشتم و با خوندن تا این مقاله فهمیدم خیلی زیباتر و دیدنی تر از اون چیزی هست که شنیدم. با توجه به متن مقاله در این مکان دانشگاهی هست و من به این فکر میکنم که چقدر دانشجوهای این دانشگاه خوش شانسن که همچین جایی درس میخونن 😀 با تشکر از سفربانک 🌹

امیرحسین
در تاریخ: 20:27:17 1399/11/3

سلام ممنون از مقاله زیباتون واقعا نکات زیبای رو گفتید که تاحالا نمیدونستم به خصوص اینکه اسم قناری از سگ ها گرفته شده که اکثر مردم نمیدونند و اینکه مجموعه جزایر هست و زیرنظر کشور اسپانیا هست بااینکه از این کشور فاصله داره وعکس های اون رو که دیدم واقعا سرسبز وبسیار زیبا هست دارای ساحل بسیار تمیزی هست

Fatima
در تاریخ: 11:46:20 1399/11/3

سلام دوستان جزایر قناری رو همه ما یک بارم ک شده اسمش رو شنیدیم اسمش خیلی زیبا هست و خودش از اسمش زیبا تر شاید اکثرا فکر کنن اینجا خیلی قناری وجود دارد ب خاطر همین این اسمو گذاشتن ولی خیر این نبوده ب دلیل وجود گونه ای سگ این نام رو گذاشته اند در گذشته این منطقه بسیار زیبا و شگرف است و توریست های زیادی ب این جزایر سفر می کنند و واقعا خوشا ب حال انها ما ک معلوم نیس اونجا را ببی نیم.

Adrian
در تاریخ: 10:26:45 1399/11/3

سلام به عوامل سفر و بانك و همچنين ممنون از شما براي مقاله خوبتون جزاير قناري يكي از زيبا ترين جزاير دنا است و بسياري از توريستها در صدد سفر به اين جزيره هستند و ميتوانيد يك سفر به ياد ماندني و لذت باشد و ديدن اين مناظر طبيعي و جذاب بسيار شگفت انگيز است اميدوارم بتوانن يك رو به اين جزيره سفر كنم و از نزديك اونجا رو ببينم موفق و سلامت باشيد

خانم قربانی
در تاریخ: 22:01:18 1399/10/30

با سلام خدمت دوستان سفر بانکی عزیز ،جزایر قناری مجمع الجزایری است که از هفت جزیره تشکیل شده است در اقیانوس اطلس که پایتخت ان لاس پالماس است . یکی از بهترین جاذبه های گردشگری اسپانیاست و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیاست . این محبوبیت به خاطر وجود طبیعت بکر و مناظر خاص و پوشش گیاهی ووجانوری بی نظیر انجاست . امیدوارم یک روز بتوانم به انجا سفر کنم و زیبایی های این بهشت زمینی را از نزدیک ببینم . ممنون از سایت خوب سفر بانک .

راضیه
در تاریخ: 11:08:17 1399/10/30

سلام و خسته نباشید به همراه سفربانک امیدوارم که زندگی پر از آرامش ای داشته باشید. یکی از مقاله های بسیار زیبای این سایت مقاله جزایر قناری است این جزایر دارای طبیعتی بسیار زیبا خاص و با پوشش گیاهی و جانوری خیره‌کننده‌ای است یکی از بزرگترین جزیره های انجا تنریف است که تحت تاثیر کوه هاب آتشفشانی قرار دارد و در آنجا یک پارکی به نام پارک ملی تیده قرار دارد که به ثبت یونسکو رسیده است. در این پارک موزه کوچکی هم وجود دارد . از دیگر جذابیت‌های این جزیره می توان استخر های صخره گارا چیکو را نام برد همچنین یکی از مکان های دیدنی دیگر این جزیره تالار تنریف است که معماری منحصر به فردی دارد که تداعی گر امواج خروشان دریا است. خواندن مقاله را به شما پیشنهاد می کنم و مطمئنم که خیلی خوشتان می‌آید و بسیار هیجان انگیز است.

دنیز
در تاریخ: 17:14:42 1399/10/21

سلام و خسته نباشید اگر میخواهیدقسمتی از بهشت را ببینید وتجربه ی بهترین سفر را داشته باشید حتما به این جزیره سفر کنید این جزیره دارای تفریحات بسیار زیادی است که شما را سرگرم خود خواهد کرد اگر دنبال یک مکان مهیج و هیجان انگیز میگردید به پارک لورو در این جزیره بروید در این پارک 350 گونه طوطی وجود دارد که بسیار حیرت انگیز است و علاوه بر طوطی حیوانات دیگری نیز وجود دارد ممنون از سایت خوبتون

دنیز
در تاریخ: 17:09:31 1399/10/21

سلام و عرض ادب من خیلی وقته که تصمیم دارم به این جزیره سفر کنم و تحقیقات بسیاری در مورد این جزیره داشتم چون عادت دارم قبل سفر ابتدا مقصد سفرم رو بهتر بشناسم بعد سفر کنم مقاله های زیاذی در مورد این جزیره خواندم ولی مقاله ای که شما در مورد جزیره ی قناری گذاشته بودید بسیار کامل بود و در مورد همه چیز تک به تک توضیح داده بودید بنظرم تور سفر بانک هم بهترین تور برای سفر خواهد بود ممنون از سایت مفیدتون

دنیز
در تاریخ: 17:05:58 1399/10/21

با سلام جزیره ی قناری وافعا زیباست و همانند بهشت است تصاویری که سایت خوبتون گذاشته واقعا نمایانگر نعمت های بزرگی است که خداوند منان برایمان عطا کرده است این جزیره دارای جاذبه های طبیعی زیادی است که واقعا انسان در حیرت می ماند ممنون از سایت خوبتون که طبیعت بکر خدادادی را به ما انسان ها یاد اوری میکنید

دنیز
در تاریخ: 17:01:59 1399/10/21

سلام به شما سفر بانکی های عزیز جزایر قناری یکی از جزایر زیبا و پر طرفدار میان گردشگران جهان است اسم پرنده ی قناری را هم از این جزیره گرفته اند دین مردم این منطقه مسیحیت کاتولیک است و دارای کلیسایی بنام ویرجین است مجمع الجزایر قناری دارای هفت جزیره است اگر مقاله ای که سایت سفر بانک در اختیارتان گذاشته علاقمند به سفر به این جزیره ی زیبا خواهید شد

دنیز
در تاریخ: 14:02:49 1399/10/21

سلام و خسته نلاشید جزایر قناری یکی از زیباترین جزایر دنیاست که جاذبه های طبیعی بسیاری دارد از جمله پارک ملی تیده که از همه ی جاذبه های این جزیره شگفت انگیز تر است زیرا پارک تیده دارای چشم اندازی زیبا و بی نظیر است که میتواند حواس شمارا ساعت ها به خود مشغول کند جذاب ترین جاذبه ی این منطقه کوه آتشفشانی تیده است اگر قصد سفر به جزیره ی قناری را دارید حتما این مقاله را که سفر بانک در اختیار گذاشته است مطالعه کنید ممنون از سایت سفر بانک

راضیه
در تاریخ: 10:39:14 1399/10/14

سلام و روز بخیر به همراهان این سایت بسیار خوب. شاید اسم جزایرقناری را خیلی شنیده باشید جزایر رویایی با طبیعت بسیار عالی و خاص ساحل های زیبا با شن های سیاه و سفید که هر کسی را جذب خود میکند. جزایر‌ قناری بهشتی برای طوطی هاست و پارک طوطی ها یکی از جذابیتهای آنجا به حساب می‌آید اما این پارک علاوه بر طوطی حیوانات دیگری مثل دلفین و پنگوئن و شیر دریایی نیز دارد یکی از جزایر به نام تنریف جزیره ای بسیار زیبا با معماری منحصر به فرد. هر کدام از جزایر این مجموعه زیبایی های مخصوص به خود را دارد و نیاز به چند روز زمان برای گردش. امیدوارم اگر علاقه دارید به آنجا بروید.

حمیرا رضایی
در تاریخ: 13:20:20 1399/10/7

سلام مجدد خدمت دوستان همسفر جزایر قناری از مجوعه جزایر کوچکی ک شامل هفت جزیره هست درساحل کشور اسپانیا واقع شده یک منطقه کاملا توریستی و زیبا و در نوع خودش بینظیر هست و دارای همه نوع تفریحات و سرگرمی و جذابیتهای طبیعی و دست ساز هست و در واقع بهشت زیبایی بر روی کره خاکی محسوب میشه سواحل زیبا و سرگرم کننده . حیوانات زیبا و خاص مراکز خرید و پارکهای آبی و و انواع و اقسام ورزشهای جذابه ساحلی این منطقه رو خاص کرده. .

حمیرا رضایی
در تاریخ: 13:12:33 1399/10/7

با سلام دوباره در ادامه گردش در حزایر قناری باید بگم ک آتشفشان زیبایی در دل این جزایر از زیباییهایرمنحصر به فرد این جزایر میباشد ک افراد زیادی برای کوهنوردی و گردش به ارتفاعات این آتشفشان رفته و از دیدن سنگهای آتشفشانی و گدازه های سرد شده اون و همچنین مناظر بکر اون لذت میبرند . جزایر قناری به این علت به این اسم شناخته شده ک اولین بار دوتا توریست این پرنده رو در این مکان رویت کردن و به خاطر همین اونجا رو به این اسم ثبت کردن.البته منرخودم فکر میکردم ک شاید از این نوع پرنده اونجا زیاد هست ک این اسم رو انتخاب کردن اما . خب علتش همین بود ک خدمتتون عرض کردم ‌.

حمیرا رضایی
در تاریخ: 13:07:01 1399/10/7

سلام خدمت دوستان گلم امروز در ادامه جهانگردی مون میخوام در باره جزایز قناری براتون صحبت کنم . این هفت جزیره زیبا ک به اسم جزایر قناری معروف هست دارای مناظر کوهها و جنگلهای فوق العاده سر سبز و زیبایی هست .در واقع هم پوشش گیاهی زیبا و هم حیوانات زیبا و هم طبیعت بکر و زیباش زبانزده خاص و عام هست و در دل خودش تله کابین رو جا داده ک با آن میتوان از بالا به این همه زیبایی نگاه کرد و لذت برد . همچنین به داشتن طوطی های زیبا و رنگارنگ معروف میباشد .

ریحان
در تاریخ: 22:20:59 1399/9/28

سلام به تمام دوستان سفر بانکی عزیزم و با تشکر از سایت خوب سفر بانک که این مقاله جامع و کامل را در اختیار ما قرار داده اند جزایر قناری در کشور اسپانیا قرار دارند و پر از جاذبه های گردشگری و مکان های تفریحی و همچنین طبیعت بسیار سرسبز و زیبا است بس و من در میان مکانهای فراوان و دیدنی جزایر قناری پا پارک طوطی ها توجه مرا به خود خیلی جلب کرد من عاشق پارک و طبیعت هستم همچنین پارک پر از جنگل های کاج است که جلوه ای بسیار خاص و زیبای به پارک داده است علاوه بر آن می‌توانیم از تماشای دلفین ها و پنگوئن ها و شیر دریایی که در این پارک وجود دارد لذت ببریم و یکی از آرزوهای من این است که یک روز از این کارت دیدن کنم و یک خاطره به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنم

Fati
در تاریخ: 18:09:15 1399/9/27

آدم نمیدونه از این زیبایی چی بگه برای ما شبیه رویاست خوشبحال اونایی که رفتن این بهشت را از نزدیک دیدن به نظر من می تونه به عنوان زیباترین جای دنیا معرفی بشه طبیعت و پوشش گیاهی ساحل خیلی قشنگ انواع جانوران و کلی تفریح و سرگرمی واقعا عالیه جزایر قناری 😍

ریحان
در تاریخ: 01:40:37 1399/9/27

سلام به دوستان عزیز سفربانکی و عوامل سایت گردشگری عالی سفربانک من که در نضر قبلی گفته بودم که خیلی بازدید از این جزایر را دوست دارم واقعا خیلی قشنگن مقالتون هم که گفتم عالی بود چون اگه قصد سفر به این جزایر را داشتم میدونم که جزایر های قناری چه امکاناتی دارند واقعا خیلی خوبه که میشه قبل سفر مقالات رو مطالعه کرد

بهار
در تاریخ: 23:36:32 1399/9/25

سلام به تمامی دوستان سفربانکی عزیز ممنون بابت مقاله خوب عالی کامل و جامعتون هر چی از مقاله های سفربانک بگم کم گفتم واقعا عالیه که سایت سفربانک این امکانات را دارد که هم میشود مقالات عالی اش را خواند و هم میتوان از تورهای عالیش استفاده کرد این سایت خیلی خیلی عالیه واقعا خیلی خوشحالم که با این سایت اشنا شدم این را از ته دلم میگویم

امین محمد
در تاریخ: 18:27:41 1399/9/25

سلام جزیره غناری شاید خیلی از شما اسم این جزایر برای تو جالب باشه که فکر کنید به خاطر وجود قناری های زیادی آنجا این اسم رو اینجا گذاشتن اما بهتر است بدانید که اولین قناری توی این جزیره پیدا شد. این جزیره ها پوشش گیاهی و جانوری وطبیعت بسیار زیبا و خیره کننده ای دارد یکی از جزیره‌های این جزایر تنریف است در اینجا رصدخانه نجومی و بخش از پارک ملی تیده وجود دارد که این پارک ثبت یونسکو شده است. قدیمی ترین دانشگاه در جزایر قناری دانشگاه لالاگونا است احسانی این نشان دهنده این است که فرهنگ ایرانی بر این جزایر وجود دارد. من خودم علااقه‌مند رفتن به این جزایر شدم امیدوارم هر کسی مثل من دوست دارد که به جزایر قناری سفر کند هرچه زودتر بتواند به علامت ممنون بابت این مقاله پربار و خوبتان.

ایمان
در تاریخ: 18:23:39 1399/9/25

فوق العاده هست این شهر. وای که دلم رفت برای این شهر. زیبایی—تنوع—هیجان—تفریح و سرگرمی—طبیعت عالی —حیوانات کمیاب و نادر—آفتابگیری—موج سواری—شنا و ماساژ—پرواز با پاراگلایدر—والیبال و فوتبال ساحلی—قدم زدن در ساحل و در کنار دریای زیبا، همه و همه در این جزیره واقع شده که تازه بخش کوچکی از جاذبه های این جزیره است. برید و راضی باشید از سفر به این نقطه درخشان در این کره خاکی

Negin
در تاریخ: 09:42:22 1399/9/25

خدای من چ طبیعت زیبایی 😍😍 من عاشقش شدم واقعا خدا چ نقاش ماهریه که همچین صحنه ی خارق العاده ای رو به وجود اورده واقعا دوست دارم جهانگرد بشم و زندگیم بشه ی کوله که باهاش همراه بشم تمام این زیبایی ها رو از نزدیک ببینم چ روزی خوبی بشه وقتی تو کافه مانریک نشستی و زمانی که داری به ابی اقیانوس نگاه میکنی ی چای گرم بنوشی 😍😍 خیلی مطالبش جذاب و مفید بود

Negin
در تاریخ: 09:41:49 1399/9/25

غواصی یکی از تفریحاتی است که در جزیره لا گومرا انتظار شما را می‌کشد. قایق سواری هم از دیگر تفریحات آبی برای کسانی است که دریانوردی روی آب را ترجیح می دهند. پلایا سانتیاگو یک شهر کوچک در ساحل جنوبی لا گومرا از جزایر قناری است. در این شهر می توانید در عصر یک روز کنار ساحل به تماشای نهنگ‌ها بنشینید. تماشای آبشار ال سدرو بعد از یک پیاده‌روی، حسابی خستگی را از تنتان بیرون خواهد کرد. این ریزش چشم‌نواز و موسیقی آب از میان صخره‌ها یکی از خاطرات خوب شما از این سفر خواهد شد.

فاطمه بیات
در تاریخ: 23:44:30 1399/9/24

سلام به دوستان عزیز سفر بانکی از سایت خوب سفر بانک به علت قرار دادن مطالب مفید در رابطه با گردشگری و همچنین تورهای مختلف بسیار متشکرم. جزایر قناری که در اسپانیا واقع شده اند دارای طبیعتی بی نظیر می باشند و قطعا یکی از انتخاب های من بعد از ایرانگردی دیدن کردن از جزایر قناری است ،عکس های این نقاله بسیار زیبا بود امیدوارم من و تمام کسانی که دلشان می خواهد روزی به این جزیره سفر کنند به ارزوی خود برسند.

زهرا
در تاریخ: 15:25:29 1399/9/24

سلام خدمت سفر بانکی های عزیز جزایر قناری یکی از زییباترین سواحل و جاذبه های گردشگری را دارا میباشد دارای گونه های زیادی از حیاط وحش و کئه های اتش فشانی همچنین این کوهستان به عنوان سومین کوهستان مرتفع آتشفشانی دنیا نیز شناخته می شود. اطراف این کوه تورهای درمانی برای استفاده از آب های معدنی برگزار می شود که طرفداران بی شماری دارد.قناری یا کاناری از ریشه لاتین به معنی سگ است و گران کاناریا سگ‌های بزرگ معنی می‌دهد سومین جزیره بزرگ در بین جزایر قناری. نام پرنده ی قناری از نام این جزیره‌ها گرفته شده، چراکه این پرنده بومی این منطقه است.

حسن k
در تاریخ: 18:09:37 1399/9/23

سلام جزایر قناری از ۷ جزیره مرکب در اقیانوس اطلس نزدیک به ساحل کشور مراکش و اسپانیاست از دوست داشتنی ترین مکان برای اروپایئان تفریح در همین جزایر قناریست البته در چند سال اخیر ایرانیان هم علاقه زیادی به این جزایر پیدا کرده اند در این جزیره بر عکس نامش هیچ قناری وجود نداره ولی در عوض تا دلتان بخواد طوطیهای زنگازنگ وزیبایی وجود داره

Fatinaz
در تاریخ: 18:28:46 1399/9/22

سلام دوستان بزرگوار سایت سفر بانک ، جزایر قناری بسیار جای دیدنی و جذاب است تنوع گونه های مختلف جانوری و گیاهی در این جزایر بسیار زیاد است درخت های بلند جنگل ها ی با درختان انبوه حیوان ها و پرندگان رنگارنگ و خزندگان و موجوداتی که در زیر آب هستند همه این ها باعث شگفتی این مناطق بکر میشوند ب نظر من هر جا انسان وجود ندارد خیلی قشنگ باید باشه .

مهتاب s
در تاریخ: 13:09:02 1399/9/22

سلام این جزیره به جزایر قناری معروف شده ولی اثری از قناری در آن نیست پایتخت ان لاس پالماس است این جزیره هفتگانه عبارتند از تنه ریف گرن کاناریا لانزاروته لاپالما لاگورا ال هیرو و فوئه رته وتتورا قناری در واقع اسم سگ است این اسم رو رومیان به خاطر سگهای وحشی که در اونجا بودن گذاشتن در جزیره تنه ریف طوطی های زیادی در حال پرواز هستن ونام این پارک رو بهشت طوطیها نامیده اند .😍

مهتاب s
در تاریخ: 12:39:32 1399/9/22

سلام جزایر قناری از ۷ جزیره زیبا تشکیل شده که هر کدوم به تتهایی دارای سواحل زیبا ومکانهای دیدنی وگردشگری هستن این منطقه در نزدیکی کشور مراکش قرار دارد ایرانیای زیادی در همه سال به این جزیره زیبا برای گذراندن اوفات فراغت وخوشگذرانی سفر میکنن هتل های لوکس واز همه بهتر تفریحات آبی زبانزد زیادی دارن تنریف بزرگترین جزیره از جزایر قناری است که دارای کوه آتشفشانی است

Negin
در تاریخ: 14:18:44 1399/9/20

سلام دوستان ، جزایر قناری ، که اکثریت مردم می اندیشم نام آن بر گرفته از پرنده قناری است در واقع سخت در اشتباه هستند .بلکه قناری نام خود را از این جزایر گرفته است این جزایر سرسبز و زیبا هستن چاپلین باری که اروپاییان قناری را دیدند در این جزایر بود به همین دلیل به این پرنده قناری می گویند

معصومه
در تاریخ: 00:35:10 1399/9/18

سلام خدمت سفربانکی های عزیز .همیشه دوست داشتم و دارم به جزایر قناری سفر کنم .مقاله بسیار خوبی بود .چقدر تصاویر زیبایی . واقعا مثل نقاشی زیبایی هستند .خیلی دوست داشتم بدونم چرا بهش میگن جزایر قناری که با خواندن این مقاله متوجه شدم . واقعا این هفت جزیره انگار هفت تیکه از بهشت هستند . خیلی دوست دارم به این جزایر سفر کنم علی الخصوص کوه ایده و رصدخانه نجومیش . ایشالله قسمتمون بشه

مهدیه
در تاریخ: 23:21:21 1399/9/15

سلام به سفر بانکی های عزیز مطالب کامل وجامعی بود با جزایر قناری بیشتر آشنا شدم یکی از جزیره های بزرگ در جزایر قناری تنریف هست که پارک طوطی ها یکی از جاذبه های گردشگری در تنریف هست که علاوه بر طوطی ها حیوانات دیگری هم مثل دلفین اونجا وجود داره ودیدنی است جزایر قناری در اسپانیا در نزدیکی سواحل مراکش هست امیدوارم بزودی به اونجا سفر کنم ممنون از سفربانک

Shima
در تاریخ: 13:38:25 1399/9/13

سلام و درود خدمت همه ی عزیزان و همراهان سفر بانکی.جزایر قناری هفت جزیره بسیار زیبا با طبیعتی بکر و سواحلی زیبا در اسپانیا نزدیک مراکش.در سواحل اقیانوس اطلس.سواحلی با طبیعتی خیره کننده با شن های سفید و سیاه و پوشش گیاهی و جانوری خاص که میتونه خاطراتی بی نظیر را برای همه گردشگران رقم بزند.این سفر با تورهای عالی سفر بانک رو از دست ندین

سعید
در تاریخ: 17:59:13 1399/9/11

سلام به دوستان عزیز سفربانکی در مورد جزایر قناری در ابتدا باید به این مورد اشاره کنم و جز کشور زیبا اسپانیا می باشند این جزیره حاصل دوره سوم زمین شناسیه و بخاطر تاثیر مستقیم آتش فشان ها بوجود اومدن در نتیجه دارای خاک بسیار مستعد و حاصل خیره و دارای سواحل بسیار زیبا و چشم نوازیه ک چشم همه ی بینتدگانو خیره می‌کنه انشالله قسمت همه بشه ک ازش دیدن کنن

Afzali
در تاریخ: 14:34:58 1399/9/11

باسلام ، جزایر قناری ، هفت جزیره در سواحل مراکش قرار دارد که در واقع به دلیل طبیعت بکر وزیبایشان میتوان بهشت روی زمین از آنها نام برد.این جزایر در طول سال و میتوان گفت در تمام فصلها تعداد زیادی گردشگر را به می خواند . جزایر قناری بسیار زیبا و دیدنی هستند بعضی از جزایر مناطقی بکر دارد که به دلیل شفافی آب های بیکران مر جانها وابزیان داخل این آبها به راحتی قابل دیدن هستند .

Fatima
در تاریخ: 00:24:42 1399/9/11

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز سفر بانک اطلاعات کامل و جامع بود ، من بچه ک بودم اسم جزایر قناری رو می شنیدم فکر میکردم یه جایی هست پر از قناری و خیلی دوست داشتم برم و اونجا رو از نزدیک ببینم 😂😂😂😂 حالا فهمیدم ک توی اسپانیا هستش و با اون چیزی ک توی ذهنم ساخته بودم خیلی فرق داره 😍😍😍

فاطمه احمدی
در تاریخ: 13:21:01 1399/9/9

سلام.کشوراسپانیا دارای مکانهای زیباساحلی وآبی بسیاری است یکی ازین مناظر طبیعی وبکر اسپانیاجزایرقناری میباشد.این جزیره قناری مناظرهای داردکه ازپوشش گیاهی وحیوانی برخورداراست این جزیره خودبخود دارای هفت جزیره دیگرمیباشد.ازبین این جزیره جزیره تنریف این جزبزرگترین جزایرقناری محسوب میشود.تنریف بزرگترین جزیره تحت تاثیرکوه آتشفشانی مرتفع درجهان است وبلندترین نقطه اسپانیا به حساب میآید....

ریحان
در تاریخ: 01:22:14 1399/9/8

با سلام به تمامی دوستان سفربانکی عزیز جزایر های قناری جزایر های بسیار زیبایی اند که دیدن اونها خالی از لطف نیست واقعا خیلی زیبا اند من عاشقشونم ممنون بابت این مقاله عالی هیلی دوست دارم به این جزایر سفر کنم خیلی زیبا اند به شما دوستان هم پیشنهاد میکنم حتما از این جزایر دیدن کنید

ریحان
در تاریخ: 20:32:56 1399/9/6

سلام به دوستان عزیز سفر بانکی جزایر قناری واقعا بهشتی روی زمین محسوب می شود و مجموعه ای کامل و بی نظیر برای گردشگران است جالب لست که نام پرنده ی قناری از این جزایر گرفته شده است با توجه به طبیعت زیبای این جزایر و وجود باغ گیاه شناسی و دیگر تفریحات موجود در این جزیره فکر میکتم افراد زیادی بخواهند و دوست داشته باشند به جزایر قناری سفر کنند.

بهار
در تاریخ: 16:15:09 1399/9/6

با سلام کشور اسپانیا کشوری فوقالعاده زیبا است که مکان های دیدنی زیادی هم دارد جزایر قناری یکی از مکان های قشنگ کشور اسپانیا است که در سفرتان به کشور اسپانیا نباید دیدن انها را از دست دهید از زیبایی این جزایر کم گفتن نمیتوانم به زبانم بگویم حتما باید دیدن کنید و بدانید که چه میگویم این جزایر بسیار زیبا اند🤞😉🤗

ناهید
در تاریخ: 22:56:21 1399/9/5

سلام به همه بچه ها و ممنونم از سفر بانکی ها بابت این تور های متنوع و دیدنی از یکی از آشنا ها که تو جزایر قناری هست شنیدم که بسیار جای خوبی برای زندگی هست هم از نظر آب و هوا و هم مردمان مهربانی داره . این جزایر در اسپانیا هستش و نزدیک جزایر مراکش قرار داره ... خیلی جالبه که خیلی ها فک میکننچو اونجا قناری زیاد بوده اسمش این شده در حالی که این پرنده اسمشو از این جزایر گرفته😍

سامان صدری
در تاریخ: 16:58:00 1399/9/5

جزایر قناری یکی از مناطق حود مختار اسپانیا هستش که پایتخت آن لاسبالماس هست یکی از جاهی لاکچری دنیا که متشکل از 7 جزیر هست که در نزدیکی ساحل مراکش هستش آب و هوای جزایر قناری بیشتر نیمه گرمسیری و زمستانی متوسط یعنی نه خیلی سرد نه گرم در ضمن کوهای آتشفشان زیادی هم در آنجا هست که اونم بسیار خاص هستش

حسین
در تاریخ: 15:17:45 1399/9/5

سلام و خسته نباشید جزایر قناری یکی از مکان های دیدنیه جهانه که صدها گونه پرنده و حیوان در آن زندگی میکنن من این جزیره رو داخل تلویزیون دیدم خیلی جالب بود. تنها چیزی که نظرمو جلب کرد پارک های بود که در جزیره ساخته شده بود.پارک های جزیره قناری توسط یک تایلندی و با فرهنگ تایلند ساخته شده مثل سیام پارک. آب و هوای خیلی خیلی خوبی رو هم داره به همین دلیل هر فردی به اونجا سفر میکنه مثاله بهشتو میزنه. امیدوارم در آینده نزدیک بتونم به این جزیره سفر کنم چون خیلی دوست دارم از نزدیک ببینم

فاطمه بیات
در تاریخ: 22:54:36 1399/9/4

سلام به همه ی دوستان عزیز سفر بانکی که مثل من عاشق سفر کردن هستن جزایر قناری در اسپانیا قرار دارد و به خاطر طبیعت بکر و فوق العاده ای که داره بسیار مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد برای خود منم به شخصه دیدن کردن از مناظر طبیعی واقعا لذت بخشه و میتونم چند ساعتی تو طبیعت از دل مشغولیام رها بشم و تو زیبایی های طبیعت غرق بشم جزایر قناریم یکی از مجموعه های بی نظیر طبیعت گردی است که حتما میشه کلی خوش گذروند و لذت برد.

Afagh
در تاریخ: 22:15:57 1399/9/4

سلام خدمت همراه بانکی های عزیز،جزایر قناری در اسپانیا قرار دارند.مرکب از ۷جزیره هستند در اقیانوس اطلس، سواحل این جزایر آب و هوای وگرم بسیاری خوبی دارد. وجاذبه های طبیعی مهمی دارد.تابستانهای گرم وزمستانهای متوسطی دارد.مناطق سرسبز وهم چنین مناطق بیابانی حالبی دارد.در سال ۱۹۲۷استان جزایر قناری به دو استان تقسیم شد .میزان بارندگی در این جزایر بالا است.این جزایر داراست کیپ نژادی است.

شقایق نیکفرجام
در تاریخ: 03:18:18 1399/9/4

در ایران نیز در سال‌های اخیر استقبال زیادی از تور جزایر قناری شده است. شرایط به صورتی است که باید از چندین ماه قبل برای خرید این تور گردشگری اقدام کنید. در غیر این صورت نمی‌توانید در هتل مدنظرتان اقامت داشته باشید. علت اصلی محبوبیت این مجمع‌الجزایر، آب و هوا و مناظر طبیعی جذابی است که در هیچ کجای دنیا نمونه‌ای از آن را پیدا نمی‌کنید. علاوه بر این، به‌ویژه در سال‌های اخیر با افزایش امکانات رفاهی و تفریحی، شرایط سفر به جزایر قناری مهیاتر نیز شده است. امروزه شما می‌توانید یک سفر لاکچری به جزایر قناری داشته باشید یا خیلی معمولی به این شهر سفر کنید.

شقایق نیکفرجام
در تاریخ: 03:14:12 1399/9/4

جزایر قناری مجموعه‌ای از هفت جزیره در نزدیکی سواحل مراکش، مجموعه‌ای را تشکیل داده‌اند که قرن‌ها است به‌عنوان یکی از بهترین تفرجگاه‌های دنیا شناخته می‌شود. بسیاری معتقدند بهترین آب و هوای دنیا و جذاب‌ترین مناظر طبیعی و البته متنوع‌ترین آن‌ها را می‌توان در جزایر قناری پیدا کرد. شاید به همین علت باشد که جزایر قناری را بهشت تابستانی اروپا نیز می‌خوانند.

امین محمد یارعلی
در تاریخ: 22:47:28 1399/8/30

با سلام و درود به دوستان عزیزم. جزایر قناری جزایری در اسپانیا که شاید اسم ان برای همه ما جالب است.بهتر است بدانید اولین قناری در این جزیره پیدا شده است.جزیره گرنکاناریا که دومین جزیره بزرگ است برای تفریحات ابی و شنا بسیار مناسب است و لذت فراوانی خواهید برد.اگر به این جزیره بروید لحظه ای حوصلتان سر نخواهد رفت و تفریحات بسیار زیادی دارد برای تمام سنین و منظره های حیرت انگیز ان برای هرکسی دلنواز است.و حتما برای یک بار هم شده این جزایر را به عنوان مقصد خود انتخاب کنید.

راضیه یارعلی
در تاریخ: 23:51:30 1399/8/25

با سلام و درود به همه سفر بانکی های عزیز. جزایر قناری جزایری در اسپانیا که به خاطر طبیعت بسیار زیبا و پوشش گیاهی و جانوری خاص و متنوعی که دارد گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می‌کند. اگر به جزایر قناری سفر کردی پارک طوطی ها را فراموش نکنید پارکی که علاوه بر طوطی دلفین پنگوئن و حیوانات دیگر هم دارد که دیدن آن به نظرم بسیار هیجان انگیز است. به نظرمن جزایر قناری یک مقصد بسیار حیرت انگیز برای مسافرت است و امیدوارم با خوب شدن اوضاع بتوانیم به جاهایی که دوست داریم مسافرت کنیم.

Fatima
در تاریخ: 19:56:20 1399/8/24

سلام دوستان عزیز جزایز قناری همیشه توی ذهنم یه جای رویایی بوده و واقعا هم همین طور بود ادم به وجد میاد از این همه زیبایی واقعا عین نقاشی میمونن اگه قسمت بشه برم اونجا فقط باید از لحظه به لحظه ش عکس بگیرم اب هوای فوقالعاده ش مناظر زیبای چشم نواز سواحل پر از صدف حلزون های زیبا و پرنده ها و حیوانات گوناگون این جزایز زو شگفت انگیز تر کرده

امین محمد یارعلی
در تاریخ: 14:15:52 1399/8/22

با سلام و درود به همه دوستان.جزایر قناری بسیار جالب و حیرت انگیز که آدم را جذب می‌کند که حتماً به آنجا مسافرت کند. اینکه چرا اسم آن را جزایر قناری گذاشتند به این علت است که اروپایی‌ها برای اولین بار این پرنده را در این مکان مشاهده کردند. در این جزیره پارکی به اسم پارک طوطی ها وجود دارد که جذابیت آن بسیار زیاد است و هر کسی را علاقه مند به خود میکند.طبیعت بسیار زیبایی که این جزیره دارد به نظرم برای مسافرتی بدون هرگونه سر و صدا و شلوغی و سرشار از آرامش عالی است.

نسرین سدیدی
در تاریخ: 18:31:11 1399/8/20

عرض سلام و ادب دارم خدمت همه ی دوستان عزیز سفربانکی. به نظر بنده مجموعه ی جزایر قناری یکی از شناخته شده ترین و مفرح ترین و معروف ترین جزایر تفریحی و گردشی در سراسر دنیا محسوب میشوند که اکثر مردم اون رو میشناسند به طور کامل و یا حداقل نام اون رو شنیده اند. سفر به این جزایر بسیار خاطره انگیز و مهیج بوده و تنوع تفریحات انقدر بالاست که شما میتونید انواع مختلف سرگرمی ها رو تجربه کنید.😊

مهتاب s
در تاریخ: 12:26:59 1399/8/20

سلام جزایر قناری از پر ت طرفدار ترین جاهای گردشگری در دنیا محسوب میشه و ایرانیهای زیادی هم در طول سال به این جزایر برای گردشگری وخرید سفر میکنن ودر نزدیکی سواحل کشور مراکش قرار داره هتل های زیاد ومتنوعی واز همه مهمتر تنوع تفریحات وامکانات رفاهی در این جزیره باعث رشد اقتصاد ودارایی این کشور شده

حنیف
در تاریخ: 23:11:18 1399/8/18

سلام به سفر بانکی ها هوای همیشه بهاری این جزایر، اون‌ها را تبدیل به مقصدی همیشگی در لیست «سفربروها» کرده. سواحل بکر با آب‌های شیشه‌ای، دل هر عاشق سفری را می‌بره می‌تونیدر سواحل تنریف با ماسه‌های طلایی‌اش آفتاب بگیرید؛ یا با قایق در جزیره چرخی بزنید و به دیدار دلفین‌ها برید. ورزش‌ها و بازی‌های آبی هم که برای بزرگ و کوچک لذت‌بخشه

محمد ف
در تاریخ: 20:08:57 1399/8/17

سلام به همه ،جزایر قناری جزایری هست تحت مالکیت اسپانیا و بسیار مکان زیبایی هست و از نظر من بهشت این کره ی خاکی است سواحل زیبا با اب های شفاف و رنگ ابی دلنشین مکانی هست برای فراموش کردن تمامی دغدغه های زندگی و روحی تازه کردن در این فضا در رصد خانه ای در جزایر قناری یکی از بزرگترین تلسکوپ ها قرار دارد که به نام ویلیام هرشل کاشف اورانوس نامگذاری شده است

Fatinaz
در تاریخ: 17:44:58 1399/8/17

سلام دوستان و همراهان گرامی همیشگی سفر بانک جزایر قناری زیبا و قشنگ خیلی دلم میخاد اینجا رو از نزدیک ببینیم،جای خیلی دیدنی وقشنگی هست من کلا جزیره ها رو خیلی دوست دارم هم سر سبزی دارن هم دریا و هم گونه های جانوری و تفریحات دریایی مثل قایق سواریو غواصی و موج سواری جزایر قناری جاییه که حتما باید دید ایشالا روزی منم بتونم برم اونجا

فاطمه کشاورز
در تاریخ: 14:47:23 1399/8/17

سلام به همه ی سفر بانکی های عزیز بالاخره همه ی ما تو طول زندگی اسم جزیره قناری به گوشمون خورده به نظرم بهترین مکان برای تفریح و اقامت هست البته در مورد اسمش پند نظری وجود داره یه سری میگن به خاطر شکل جزیره اسمش قناری هست یه سری میگن به خاطر وجود قناری اسمش قناری هست و یه سری میگن به خاطر وجود نژاذ سگ ممنون از اطلاعات جامع و کاملی که ذر اختیار خواننده ها میزارید

mahdi0915
در تاریخ: 04:18:07 1399/8/15

سلام بر شما عزیزان و عوامل محترم سایت سفر بانک جزایر قناری که یه مقصد بسیار لاکچری واسه مسافرای تمام دنیاست این جزایر در واقع جنوب اسپانیا وشمال آفریقا هست از تمام دنیا برای تعطیلات میان به این جزایر چند جزیره مهم داره که کلی پارک وپارک ابی داره تنها درامد اینجا فقط صنعت توریسم هست اسم قناری ایرانیان فکر میکنن چون قناری زیاد داره اسمش قناریه ولی اینطور نیست اسم یه سگ بوده به زبان یونانی البته پرنده داره ولی نه قناری بیشتر طوطی داره وباغ پرندگان بزرگ وبا شکوهی هم داره خلاصه اگر پولشو دارین حتما برید که خیلی جذابه

مائده
در تاریخ: 13:33:03 1399/8/12

باعرض سلام واقعا ممنونم از شما بابت سایت خوبی که دارید جزایر قناری نام مجموعه هفت جزیره هست که در اسپانیا قرار داره و به خاطر مناظر و طبیعت بکر و خاص و ساحل های پوشیده از شن های سیاه و سفید و پوشش گیاهی و جانوری متنوعی که دارند شهرت دارند معروف شدن هر کدام از جزایر جذابیت خاص خودشو داره ولی جزیره تنریف به خاطر ویژگی های منحصر به فردش از جمله کوه آتشفشانی تیده که این جزیره رو دربرگرفته و موزه این پارک و این که حیواناتی مثل دلفین پنگوئن رو میشه از نزدیک تو این جزیره دید نظر منو به خودش جلب کرد و امیدوارم حتما بتونم به اسپانیا سفر کنم و از جزایر قناری دیدن کنم و لذت ببرم

رخساره بیدار
در تاریخ: 13:10:34 1399/8/12

با تشکر از سایت سفر بانک بابت این مقاله کامل و عالی راجع به مجمع الجزایر قناری.واقعا چه جاهای شگفت انگیزی در دنیا وجود داره که ما حتی درموردش اطلاعات کافی هم نداریم چه برسه به دیدنش.مجه تسمیه این جزایر بسیار جالبه .البته اسم قناری از این جزیره گرفته شوه نه جزیره اسمش رو از قناری.گویا نژاد خاصی از سگ در این‌جا زندگی می کردند که به سگ های کاناریو معروف بودن و احتمال داده میشه به خاطر این‌موضوع اسم جزیره تین شده و تنریف از بزرگترین جزایر این‌مجموعه بهدحساب میاد.

امیرحسین
در تاریخ: 09:51:32 1399/8/12

سلام یکی از کشورهای که دردنیا بسیار معروف هست جزایر قناریه بدلیل طبیعت بکر وجاهای بسیار زیبای که داره ونکته جالب این جزایر قناری اینکه معنی اون سگ هست که من تازه فهمیدم وجالب بود واقعا مقاله جامع وکاملی بود وخیلی خیلی دوست دارم یک سفر به اینجا داشته باشم واقعا انسان این عکسهارو که میبینه انرژی میگیره موفق وپیروباشید

Ava
در تاریخ: 23:18:02 1399/8/10

با مطالعه ی این مقاله میشه سفر کوتاهی به این جزایر حیرت انگیز تجربه کرد فوق العاده جای قشنگ و رویایی هست پارکهای ملی جزایر قناری خیلی زیبا و جذابن علاوه بر انها سواحل محسور کننده ی جزایر قناری از عمده ترین دلایل جذب توریست به این منطقه هستن تماشای طوطی های رنگارنگ هم که مزید بر علت شدن اینجارو میشه یه بهشت گمشده دانست هر چی از زیبایی جزایر قناری بگیم کم گفتیم

اعظم الفت نیا
در تاریخ: 19:56:12 1399/7/29

جزایر قناری مجمع الجزایری به طول 108 کیلومتر است که در نزدیکی سواحل شمال غربی آفریقا در اقیانوس اطلس واقع شده است. این جزایر متعلق به اسپانیا هستند. جزایر قناری به دو گروه تقسیم شده اند. گروه اول عبارتند از: جزایر تنریف، گراند کاناری، پالما، هی یرو و گومرا. گروه دوم شامل جزایر لانزاروته، فروته، نتورا و شش جزیره کوچک غیر مسکونی است. تنها صنایع رسمی در این منطقه پالایش نفت به میزان کم و جلب توریست است. در این ناحیه درختان خرما، مرکبات، موز و دیگر درختان و گلهای نیمه گرمسیری می رویند.

الهام بابایی
در تاریخ: 19:07:41 1399/7/28

جزایر قناری از جزایر پر آوازه و مشهور در دنیا می باشد.همه ما نام این جزایر را شنیده بودیم اما هیچ کدام نمیدونستیم که نام قناری به خطر سگ هایی که در این منطقه بوده اند گرفته شده.تقریبا همه ما با شنیدن نام قناری یاد پرنده ای به این اسم میافتادیم.بنظرم الان خیلی از ماهایی که این مقاله رو خوندیم متوجه شدیم که قضیه درست از چه قرار هست.ممنونم از مقاله خوب و کاملی که ارائه دادین و اطلاعاتمون رو کامل کردین

نارین محمدی
در تاریخ: 12:07:56 1399/7/28

سلام عرض میکنم خدمت همگی دوستان سفر بانکی. بدون شک از جذابتریییین مقاصد گردشگری جزایر قناری هست. چرا که جاذبه های طبیعی و غیرطبیعی فوق العاده زیاد و قشنگ و متعددی داره. پارک استوایی و باغ گیاهانش واقعا انرژی بخش و روح افزاس. ضمنا چون کوههای آتشفشانی فوق العاده ای داره تورهای معدنی خیلی مفید و خوبی هم داره.

سهیل
در تاریخ: 10:42:36 1399/7/28

سلام. مطلب خیلی جذابی بود از این نظر که محبوبیت و زیبایی بی نظیر جزایر قناری بر هیچ کس پوشیده نیست. مطالب مربوط به معرفی این طبیعت زیبا به ترتیب اهمیت و نیاز گنجانده شده بود که در ابتدا در مورد علت نامگذاری این جزایر صحبت شده بود با توجه به اینکه مشخص است که اولین سوال که در ذهن همه شکل می گیرد این است که چرا قناری؟ و به مرور با صحبت از طبیعت بکر و خاص این جزایر یک حس اشتیاق رو ایجاد می کنه.

علیرضا
در تاریخ: 01:07:27 1399/7/28

سلام و درود به دوستان سفر بانکی همون طور که خودتون گفتید موقعیت مکانی سواحل قناری در نزدیکی اسپانیا و مراکش و آفریقا هست و آب و هوای زیبایی داره البته که تمام منظره های این جزایر زیاست و طبیعت بکر و دل نشینی داره عکس هایی که گذاشتید واقعا زیباست و حال آدم رو خوب میکنه

Fati
در تاریخ: 16:22:44 1399/7/25

یا خدا چه طبیعت دیوانه کننده ای خیلی قشنگه اینجا همیشه فکر میکردم جزایر قناری چون در از قناریه اسمش این شده نمی دونستم قناری در اصل کاناری بوده و معنی سگ میده، میشه کسی دلش میخواد بره اینجا برسی به این ساحل همه چی یادت میره خوش بحال هر کی که رفته این جزایرو دیده هر چند هزینه سفر به اینجا خیلی خیلی زیاده برا ما البته ⁦☹️⁩

فاطمه زنده بودی
در تاریخ: 02:15:11 1399/7/24

اسم جزایر قناری رو زیاد شنیده بودم ولی اطلاعاتی در موردش نداشتم حتی نمیدونستم تو کشور اسپانیا هستن تا اینکه این مقاله با این حجم اطلاعات دقیق و کامل رو خوندم و برام خیلی جالب بود چندتا جزیره درکنار هم که هرکدوم جاذبه های گردشگری خاصی داره و فکر میکنم دلیل اصلیش طبیعت بکر و دست نخورده و تنوع گونه های گیاهی و جانوریه

الهام بابایی
در تاریخ: 16:02:39 1399/7/20

بله جزایر قناری بسیار زیبا، رنگی و جالب توجه هستند.سالهاست این جزیره مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته و از سرتاسر دنیا به این مکان سفر میکنند تا زیباییهای طبیعی این جزیره رو ببینند. انواع پرنده ها و طوطی های خوشگل و رنگی در این جزیره برای بازدید مردم وجود دارند. طبیعت فوق العاده زیبا و دیدنی این جزیره انکار ناپذیره . امیدوارم روزی بشه بتونیم به این جزیره سفر کنیم.

سحر
در تاریخ: 13:42:18 1399/7/20

چه عکسای قشنگی از جزایر قناری گذاشتید. این جزیره های کوچیک در یک منطقه جغرافیایی گرم واقع شدن. ترجیح میدم تابستون اونجا نرم. چون تحمل گرما سخته. به نظرم بهار و اوایل پاییز بهتره. بله!

حسین
در تاریخ: 13:13:35 1399/7/20

باسلام خسته نباشید با توجه به چیزایی که از این جزایر شنییدم ظاهراً جای خوب و خوش آب و هوایی هست. عکس ها و مطالب این مقاله هم تو شناخت این جزیره بسیار کمک کرد. چقدر خوبه که آدم بتونه به این جزیره ها سفر کنه و با آداب و رسوم و جاهای دیدنی این جزایر آشنا بشه. باتشکر

نرگس جاوید
در تاریخ: 13:36:09 1399/7/16

سلام .مرسی از سفر بانک بابت مطالب مفیدتون بسیاری از گردشگران و افرادی که به سفر علاقه مند هستند، ،نام جزایر قناری را شنیده اند. و در صورت امکان، آن را در فهرست مقاصد بعدی خود قرار داده اند. یکی از بهترین پارک های حیوانات در تمامی دنیا می باشد. تنوع حیوانات و پرندگان موجود در این جزیره و پارک مثال زدنی می باشد. به گفته ی بسیاری این پارک بهشت طوطی ها تلقی می شود

سامان صدری
در تاریخ: 18:57:00 1399/7/15

بسیار کامل و دقیق توضیح دادید هیچوقت فکرشو نمیکردم که جزایری قناری انقدر جاذبه گردشگری و مکانهای تاریخی و قدمت داشته باشه وقتی که داشتم این مقاله رو میخوندم هم داشتم لذت میبردم هم داشتم حسرت میخوردم که ای کاش میشد اونجا برم .من از اون قسمتی خوشم اومد که بر اثر آتش فشان و مواد مذاب استخرهای طبیعی درست شده که هر کی با هر اندازه که که میخواد مشغول به شنا میشه کلا وقتی اسم استخر و آب میاد هوش از سرم میره اون قسمت حیاط وحش هم که جای خودشو داره که انواع حیوانات رو میشه دید به خصوص طوطی که با اون رنگهای مختلف که روی بدنش هست به عظمت خدا پی میبره

سهیلا امین الرعایا
در تاریخ: 11:25:49 1399/7/14

سلام. ممنون از معرفی جزایر قناری. راستش رو بخواید من نمی دونستم جزایر قناری در اسپانیاست و همیشه هم فکر می کردم به خاطر وجود قناری اسمش شده جزایر قناری. بعد هم واقعا نمی دونستم تعداد این جزایر هفت عدد است و فکر می کردم یه جزیره بزرگه. واقعا عکس ها معرف این همه زیبایی هستند. و جالب‌تر از آن وجود طوطی در این منطقه هست. من عاشق طوطی ام. وای واقعا چه صحنه ی زیبایی میشه وجود طوطی های رنگارنگ در کنار جزایر زیبا. یعنی میشه برنامه ریزی کرد و این جزایر را از نزدیک دید.

فاطمه
در تاریخ: 15:29:32 1399/7/12

سلام و وقت بخیر ممنون بایت مقاله ی زیباتون، همیشه فکر میکردم چون در این جزیره قناری زیاد هست به اون میگن جزایر قناری اما با خوندن این مقاله فهمیدم که اینطور نیست، دیدن مارمواک های غول پیکر هم باید هیجان انگیز باشد، دیدن جزایر قناری از نزدیک قطعا ارزوی هر آدمیه، کاش برسه روزی که بشه راحت سفر رفت،من از این مقاله و تصاویر زیبای آن واقعا لذت بردم،ممنون از شما و سایت خوب سفر بانک

حسین
در تاریخ: 19:41:56 1399/7/9

باسلام خسته نباشید جاي همه دوستان خالي ما الان لانزاروتي هستيم، ماهر سال به جزاير قناري سفر مَي كنيم بسيار زيباست مخصوصا لورد پارك تنريف وقلعه سم ديگو اگر اشتباه نكنم اين قلعه به سبك قديم ساخته شده و شوالي ها نبرد مي كنند چند ساعتي كه در اين قلعه له سبك قديم زندگي كرديم واقعا تجربه بي نظيري بود

امیرحسین
در تاریخ: 09:19:09 1399/7/9

سلام پست کاملا جامع وکاملی بود من هم فکرمیکردم چون قناری زیاده بهش میگن جزایر قناری که با این پست اطلاعات عمومیم هم رفت بالاتر هم با جاذبه های دیدنیش اشناشدم.انشالله اگه دلار اجازه بده حتما باید یه سفر رفت واقعا جای بکر ودست نخورده ای هست پیشنهاد میکنم اگه قصد سفر خارج ازکشورو دارین حتما به اینجا سفرکنید

راحله شنبدی
در تاریخ: 20:19:01 1399/7/8

سلام واقعا چه خوب گفتید تو این مقاله منم فکر میکردم بخاطر اینکه تو این جزیره پر از قناری هست بهش میگن جزایر قناری چه مناظر دیدنی و هیجان انگیزی چقدر این تصاویر زیبا بودن حتی دیدن عکساشم آدم رو به وجد میاره و روح آدم برو میبره به اون جزیره چقدر خوب بود خوندن این مقاله واقعا اطلاعات آدم کامل میشه با خوندن مقاله های سفر بانک ممنون بابت این مقاله جامع و کامل

زهراقاسمی
در تاریخ: 19:38:15 1399/7/7

سلام ممنون از مقاله پرمحتوا و مفیدتون راستش ما اسم جزایر قناری را شنیده بودم ولی هیچی اطلاعاتی در مورد اش نداشتم برام جالب بود که اسم این جزیره از یک سگ برداشته شده و اسم پرنده قناری از نام این جزیره نامگذاری شده که من اینطور تصور نمی کردم واقعا با دیدن عکسهای این جزیره از این همه طبیعت و ساحل بکر انسان به وجد میاد امیدوارم روزی این جزیره را از نزدیک ببینم .

روشنك نظري
در تاریخ: 09:00:02 1399/7/7

جزاير قناري مجموعه اي از ٧ جزيره ميباشد كه همگي دست نخورده و بكر هستند و زيبايي وصف ناپذير دارد سواحل اين جزاير از شن هاي سياه و سفيد پوشيده شده كه خيلي زيبا هست جالب است بدانيم كه اسم پرنده قناري از اين جزيره انتخاب شده اروپاييها اولين بار پرنده اي را ديدند كه جايي نديده بودند به اين خطر اسم قناري بر پرنده گزاشتند ولي اسم جزيره قناري از نوعي سگ گذاشته شده در زمانهاي قديم پادشاهي به اين جزيره رفته بود و دو سك ديد و به قصر برد و چون ان زمان بعضي ها به سك قناري ميگفتند اسم جزيره را قناري گذاشت

نرگس جاوید
در تاریخ: 00:24:38 1399/7/2

سلام .من همیشه دوست داشتم ببینم این جزیره کجاست مرسی از سفربانک عزیز چه جالب است که اسم قناری ازاین مکان است.و واقعا فوق العادس این همه زیبایی و بکر بودن این منطقه آدم دوست داره تمام عمرشو تو این ساحل بگذرونه واقعا یه تیکه از بهشته.

راحله شنبدی
در تاریخ: 10:44:08 1399/6/31

سلام فکر کنم از یه جمع صد نفر اگه بپرسی درباره جزایر قناری بی شک بیش از 60 درصد بگن که چون قناری داخل این جزیزه زیاده بخاطر همین اسمش رو جزایر قناری گذاشتن من خودمم همین فکر رو میکردم ولی با خوندن این مقاله فهمیدم سخت در اشتباهم خیلی جالب بود برام این مقاله لذت بخشه چیزایی رو که اصلا اطلاعی درموردشون نداری میشه اینجا راحت دربارشون بدونی

نوریه خطیب
در تاریخ: 17:13:34 1399/6/29

جزایر قناری غیر از طبیعت زیبا و‌شگفت انگیزی که داره اب و هوای رویایی و خاصی داره مناظر چشم نواز که ارامشو به انسان تزریق میکنه مناطق دیدنی که با یکبار سفر نمیتونید همشو درک‌کنید و ببینید مهمترین جاذبه این جزایر سواحل بکر و زیبای اون هست که از زیبایی و تمیزی میدرخشه.تله‌کابین بهترین گزینه هست واسه کسایی که روزای کمتری به این جزایر سفر میکنن چون میتونن از ارتفاع تمامی زیبایی هارو ببینن و لذت ببرن

فرح ناز فیاض
در تاریخ: 00:42:02 1399/6/27

با سلام در باره جزایر قناری من قبلا نشنیده بودم جزایر زیبایی هستند و بسیار فرح بخش و شکفت انگیز بخصوص که در مورد جزیره تنریف که گفتید کوه آتش فشان در آنجا قرار دار د این جرایر در کشور اسپانیا و شما لغربی آفریقا و نزدیکی مراکش می باشد در باره آتشفشنها که گفتید می توان گدازه ها و مواد مذاب رادید و جوی های روان از مواد مذاب وجود دارد بسیار هیجان انگیز و لذتبخش است و طبیعت بکر و دست نخوردنی آنجا و اسم آن که جزایز قناری است بخاطر وجود پرنده ای که قناری است و قبلا در جای دیگری دیده نشده بود.

هاجر کشاورز
در تاریخ: 13:02:24 1399/6/26

یکی از بهترین پارک های حیوانات دراین جزیزه قرارداره ک بهشت طوطی هاست واقعا معرکس..تنوع حیوانات و پرندگان دراین پارک بی نظیره و مثال زدنی واقعا..و حدود چهل میلیون هم بازدید کننده داره واقعا خیره کنندس ..و نام پرنده قناری چون پرنده بومی این جزیزه هستش از اینجا گرفته شده ..واقعا زیباس ممنون از مطلب جذابتون ک مارو اشنا میکنید بااین جاهای دیدنی و امیدوارم یه روزی بتونم حتما سفر کنم ب اینجا

لیلا یعقوبی
در تاریخ: 00:09:28 1399/6/26

با عرض سلام خدمت دوستان و سفربانکی های عزیز.ضمن تشکر فراوان به این سایت از بابت دادن اطلاعات و مقاله های پر محتواشون. فکر میکنم اکثرا و ازجمله خودم در نگاه اول با شنیدن جزایر قناری تنها چیزی که به ذهنمون خطور می‌کنه اینه که جزیره ای با داشتن کلی قناری.در صورتیکه با خواندن این مقاله بنده بهترین شناخت از جزیره رو پیدا کردم که بسیار مفید بود.

فاطمه شیخ
در تاریخ: 21:57:48 1399/6/25

جزایر‌قناری مجمع الجزایری شامل ۷ جزیره در اقیانوس اطلس نزدیک به ساحل مراکش و یکی از ۱۷ منطقه خودمختار اسپانیا است و پایتخت این منطقه لاس پالماس است. جالب است بدانید قناری یا کاناری از ریشه لاتین به معنی صد گرفته شده است دین بسیاری از مردم این منطقه مسیحی کاتولیک هستند سایر ادیان شامل اسلام مسیحیان پروتستان آیین هندو ادیان چینی بودیسم بهایی و یهودیت در اقلیم هستند. از مراکز دیدنی این جزیره می‌توان به پارک ملی تیده پارک لورو ساحل لاس کانتراس دهکده ماسکا اشاره کرد .

سهیلا امین الرعایا
در تاریخ: 16:40:32 1399/6/25

سلام. ممنون از مقاله تون در مورد جزیره قناری که همون طور که از عکس های آن پیداست مکان بکر و زیبایی است. از همه جالب‌تر اسم این جزیره بود که از نام سگ ها گرفته شده است. تنریف بزرگترین جزیره این مجموعه هم فکر کنم دیدنی باشه که رودی از مواد مذاب که از کوه سرازیر میشه. من همیشه دوست داشتم یک کوه آتشفشانی رو از نزدیک ببینم. قطعا اگر بتونم سفری به این جزیره زیبا را خواهم داشت و از این همه زیبایی قطعا خدا را شکر خواهم کرد.

اعظم الفت نیا
در تاریخ: 10:33:03 1399/6/25

با عرض سلام و خسته نباشید. واقعا مقاله خوب و کاملی بود مخصوصا این که دلیل نام گذاری جزایر قناری رو متوجه شدم. از وقتی اسم این جزایر رو شنیدم دوست داشتم به آنجا سفر کنم الان فهمیدم که واقعا ارزش سفر کردن رو داره همه چیزهای زیبا و شگفت انگیز رو یکجا داره. چه مناظر زیبایی چه طبیعت بکری. واقعا ممنون که ما رو با جاهای دیدنی آشنا میکنید.

فاطمه بنی اسدی
در تاریخ: 16:36:34 1399/6/23

با سلام و تشکر بخاطر این مقاله ی زیبا برای من جذاب ترین قسمت نام این جزایر بود که واقعا اطلاعاتی در موردش نداشتم و با خوندن این مقاله متوجه دلیل نامگذاری اون شدم و دیگه اینکه چقدر این جزیره زیباست و چه نکانهای جذاب و دیدنی داره واقعا عالی بود درود بر نویسنده این مقاله

علی حاج اکبری
در تاریخ: 12:05:02 1399/6/23

سلام و خسته نباشید ، این جزایر بسیار زیبان ، تا چندین سال پیش فکر میکردیم جزایر قناری ، پر از قناری های رنگارنگ داره ، بعدا فهمیدم لامصب اصلا معنیش میشه توله سگ ، 😂😂 ممنون از سایت خوبتون

سارینا صالحپور
در تاریخ: 18:43:36 1399/6/20

این متن بسیار جالبی بود که درباره جزایر قناری توضیح داده بودید اینکه جزایر قناری نام مجموعه جزایری در کشور اسپانیا که در شمال غربی آفریقا و در نزدیکی سواحل مراکش است من این اطلاعات رو نمیدونستم و اینکه این جزایر رویایی به دلیل بیکار بودند دارای مکان های بسیار جالب و دیدنی هست من قبلا فکر می‌کردم که دلیل نامگذاری جزایر قناری به خاطر وجود قناری های بسیار زیاد در این مکان اما بعداً با توجه به مقاله شما فهمیدم که دلیل نامگذاری جزایر قناری به خاطر قناری پرنده کمیاب بوده و اولین بار در این جزیره دیده شده نام این جزیره را جزایر قناری گذاشتید بسیار متن جالبی بود و لذت بردم

شیما
در تاریخ: 12:01:59 1399/6/19

سلام و خسته نباشید واقعا عالیه جزیره به این خوشگلی و خوشرنگی ندیده بودم عالیه مرسی از سایتتون و معرفی این جزیره زیبا آرزوی موفقیت برای شما و تیمتون 🌺🌺

زينب رسولي
در تاریخ: 10:55:08 1399/6/19

سلام و عرض ادب و احترام ،جزایر قناری همیشه توی بچگی اسمش برام جالب بود و فکر میکردم یه جایی هست پر از قناری اما حالا خارج از شوخی خیلی دلم میخواد این جای جذاب رو ببینم و مطالب جذاب شما بیشتر به آدم انگیزه میده که بخواد به سفر بره من کلا آدم سفر دوستی هستم و کلا عاشق گشت و گذار توی طبیعت هستم .ممنون از سایت مفید و جذاب سفر بانک موفق و پیروز باشید سپاس فراااوان

راحله شنبدی
در تاریخ: 00:24:56 1399/6/19

سلام و خسته نباشید من مثل تمام دوستان فکر میکردم که بخاطر اینکه قناری اونجا زیاده اسمش رو گذاشتن جزایر قناری چند ساله ما در ناآگاهی به سر می‌بردیم وقتی این مطالب رو میخونم هم خوشحال میشم هم ناراحت خوشحال از اینکه به معلوماتم اضاف شده و ناراحت از اینکه عمری در ناآگاهی در مورد این مناطق به سر بردیم و هیچوقت تلاش نکردم به دنبال شناخت این مناطق برم

ياسمين
در تاریخ: 23:01:08 1399/6/18

سلام وقت بخير، تا بحال جزيره اي به اين زيبايي به اين خوشرنگي نديده بودم و از همه جالبتر اسمش بود و ماجرايي كه باعث انتخاب اين اسم بوده خيلي بامزه بود و واقعا كه به شكل و شمايل اين جزيره ميخوره ، اينقدر زيبايي كه توي تصاويرش كشيده شده زياده كه آدم محو اونها ميشه و يا جاهايي كه توي اين جزيره هست خيلي ديدني است مرسي از مطالب مفيدتون.

فاطمه طهماسبی سروستانی
در تاریخ: 22:44:07 1399/6/18

سلام... چقدر جالبه که همچین جاهای قشنگ و دیدنی خدای مهربونم در تموم این دنیا آفریده. منم مثل دوستای دیگمون فکر میکردم که جزایر قناری پراز درختای داخل هم هست که پراز قناریه😄😄😄اما با خوندن این مقاله فهمیدم که اصلا قضیه چیز دیگه ای هس. هیچوقت فکر نمیکردم یه مدل سگ باشه که معروف باشه به قناری😄 چقدر خوبه که با شما آشنا شدم و میتونم در مورد تک تک جاهای دیدنی این دنیا اطلاعات به دست بیارم. واقعا ممونم ازتون

فاطمه فروزنده
در تاریخ: 16:47:44 1399/6/18

وای چقدرعالی من تصورم این بود که قناری ازاونجا امده باشد چون خودمون همیشه ۲۰۰قناری توخونه داشتیم تصورم این بود والان میبینم چقدر بافکرمن فرق میکرد اگر بتوانم دراولین موقعیت حتما یه سفربه این جزیره زیبا میکنم وازنزدیک اونو میبینم وبعداززیبایی های اون میام براتون تعریف میکنم

مژگان زارعی
در تاریخ: 15:48:24 1399/6/18

باسلام و خسته نباشید خدمت دوستانی که این مطالب مفید و اموزنده رو جمع اوری کردند من تا حالا فک میکردم به این دلیل اسمشو گذاشتن جزایر قناری چون اونجا قناری زیاد داره واقعا جالبه که برگرفته از اسم سگ بوده عکسایی ک گذاشتین خیلی خوب جزایر و به تصویر کشیده که با نگاه کردن بهشون ادم وسوسه میشه اونجارو از نزدیک ببینه و لمس کنه خیلی ممنون از زحماتتون

منامهدیخانی
در تاریخ: 10:54:01 1399/6/18

سلام صبحتون بخیرشایدباورتون نشه ولی واقعابرام جالب بود وتابحال نشنیده بودم که اسم جزایرقناری ازروی سگ ها که به زبان دیگه ایی بهش میگن قناری اومده چون قناری یه پرنده کوچک وخوش آوازه ولی درهرصورت انقدرهیجان انگیزاز این مکان زیباتعریف کردید عکسهاگیرابود که واقعادلم میخادبرم وازنزدیک ببینم یعنی میشه؟

معصومه جعفری
در تاریخ: 23:40:09 1399/6/17

جزایر قناری یکی از زیباترین و جذاب ترین جزایری هست که تاکنون وصفش رو شنیدم و با توجه به توصیفات در این مقاله ها بسیار کنجکاوم که بتونم سفری داشته باشم منظره های زیبا پرندگان زیبا از جذابیت های این مکانهاست .برای همه آرزو میکنم گشت و گزار در این جزایر رو.ممنونم

مرضیه آذرم
در تاریخ: 20:25:47 1399/6/17

عالیه واقعا دید ادمو در مورد جاهایی که فقط اسمشو شنیدیم و ازش ی تصوری ناقص داریم باز میکنید ممنون از اطلاعات مفیدتون

شیرین مرادی
در تاریخ: 20:11:48 1399/6/17

این جزیره زیبا رو همیشه اسمش رو‌میشنیدم و تصور دیگه ای ازش داشتم الان کنجکاو شدم ببینم دلیل اینکه اسمش جزایر قناری گذاشته چیه و اصلا تصور نمیکردم که نام قناری از روی این جزیره باشه و همیشه برعکس فکر میکردم خیلی جای زیباییه امیدوارم بتونم و برم از نزدیک این جاذبه ی طبیعی رو ببینم.

نسرین سدیدی
در تاریخ: 11:13:45 1399/6/10

من زمانی که اسم جزایر قناری رو شنیدم فکر میکردم اونجا پر از قناری های مختلف و پرنده باشه. با خوندن این مقاله اطلاعات کامل و درستی در مورد این جزایر رویایی و زیبا بدست آوردم. و کلی مشتاق دیدن اون از نزدیک شدم. واقعا مکان هایی که به طور طبیعی دارای زیبایی های خارق العاده هستند دیدنشون خیلی هیجان جذابیت داره.

نسرین سدیدی
در تاریخ: 22:07:07 1399/6/4

سلام. به نظر من جزایر قناری یکی از مشهورترین مکان های تفریحی خیلی زیباست که شهرتش به گوش همه رسیده و تقریبا همه کمی اطلاعات از این مکان جذاب دارند. من خودم تا حالا به جزایر قناری سفر نکردم ولی امیدوارم به زودی برم و از نزدیک از زیبایی های این مکان لذت ببرم.

نسرین سدیدی
در تاریخ: 20:38:53 1399/5/25

وای من اینقد تعریف این سواحل قناری رو شنیدم دیگه واقعا دوست دارم هرچه زودتر برم ببینم. رنگ آبی سواحل خیلی رویایی است. هر کدوم از جزایر به خوبی و با جزئیات کامل توضیح داده شده بود طوری که نظر هر خواننده ای رو جلب میکنه. مخصوصا طبیعت بکر و فوق العاده ای که در کل این جزایر به چشم میخوره.

سمیه صفایی
در تاریخ: 22:54:51 1399/5/21

این مجموعه جزایر توی اقیانوس اطلس هستن و نزدیک ساحل مراکش هستن و یه جزیره خود مختاره که توی کشور اسپانیا هست و اینکه پایتختشم لاس پالماسه. جالبه بدونید که قناری به زبون اسپانیایی معنی سگ رو داره و توی زبان فارسی خودمون اسم این جزایر جاودان کت هست. خیلی مقاله خوب و لذتبخشی بود ممنون برای زحمتی که کشیدید دوست عزیز

جانا
در تاریخ: 21:54:58 1399/5/21

سلام‌ خدمت همه دوستان سفر بانکی عزیز،واقعا از مطالعه این مقاله زیبا لذت بردم واقعا میشود به جرئت گفت که این منطقه یکی از زیباترین و بکر ترین نقاط گردشگری جهان محسوب می شود،طبیعت زیبای این منطقه مطمئنا چشم هر ببینده ای را نوازش می کند ، با مطالعه این مقاله متوجه شدم که واقعا این همه تعریف و تمجید از این جزیره بی دلیل نیست.واقعا این منطقه یکی از نقاشی های شگفت انگیز خداوند متعال است که خداوند برای ما زمینیان آفریده است .

تبسم
در تاریخ: 20:19:19 1399/5/21

یکی از جاهای مورد علاقه ی من همیشه جزایر قناری بوده البته هیچوقت اینقد اطلاعات درمورد این جزایر کسب نکرده بودم خیلی خوب و کامل بود فکر میکنم دیدن این مناظر زیبا از نزدیک آدمو دیونه کنه باور کردنی نیست اما عجیب به دل میشینه کاش میشد همه جای دنیا رو از نزدیک دید

سمیرا صفایی فرد
در تاریخ: 14:14:47 1399/5/21

اسپانیا یه کشوریه که علاوه بر شهرای خودمختاری که داره کلی جزیره داره که جزایر قناری یکی از اوناست این کشور با مراکش همسایه است پنجمین کشور بزرگ اروپاییه جالبه بدونید قانون اساسی اسپانیایی امروزی بر اساس پادشاهی قدیم هست. توی اقتصاد رتبه سیزدهم رو توی دنیا داره. سطح زندگی توی این کشور خیلی بالاست و استانداردای بالایی دارن. مقاله جالبی بود

سمیرا صفایی فرد
در تاریخ: 10:44:20 1399/5/18

سلام. فکر کنم این دومین بار هست که این مطلبو میخونم واقعا این بار هم مثل دفعه اول هیجان زده شدم واقعا که زیبای های جزیره خیره کننده است قدرت خدا همه جا هست و هیچ زیبایی دیگه ای توان رقابت باهاشو نداره. خیلی دلم میخواد به این جزیره سفر کنم. و این زیبایی هارو از نزدیک ببینم

الهه سالارپور
در تاریخ: 02:52:54 1399/5/15

انتخاب و قراردادن عکسهای این سایت عالیه واقعا ادمو مشتاق سفر میکنید رنگ آبی سواحل و همچنین سبزی درختان و گیاهان حس تازگی به ادم میده، من در مورد سواحل قناری زیاد شنیدم، با خوندن این مقاله اطلاعاتم بیشتر شد. وقتی میام و مطالب سایت شما رو میخونم فقط دلم میخا موقعیت جور کنم و بزنم به سفر😍

زهرا جعفری
در تاریخ: 02:43:24 1399/5/13

از نام این جزیره مشخص است که جایی بسیار زیباست. جزایر قناری... من در رویاهایم خودم را در آنجا فرض میکنم. صدای آواز قناری ها میان نسیمی که پوست صورتت را نوازش میکند. امیدوارم زمانی در مسیر زندگی ام، این جزیره را دیدار کنم. در آن روز حتما احساس دلگرمی و خوشحالی فراوانی خواهم داشت، که توانسته ام به یکی از زیباترین آرزوهایم برسم. آرزویی که در خواب های شبانه ام می باشد ...

leyla ghasemy
در تاریخ: 17:39:53 1399/5/9

با اینکه طولانی بود اما خیلی زیبا جذابیت های گردشگری سواحل قناری رو با تصویر کشیدین‌ و یه راهنمای کامل برای کسایی هست که میخوان به کشور اسپانیا و این ساحل سفر کنن. واقعا طبیعت فوق العاده زیبا و بکری داره.آدم همچین جاها زیاد سفر کنه همیشه جوان می مونه.😄 یه ساحل تو سواحل قناری کشور اسپانیا وجود داره که مرجان های سفید رنگ تمام سطح ساحل رو پوشوندن و به خاطر شباهت زیاد به ذرت بو داده یا همون پاپ کورن به سواحل پاپ کورن معروفه‌.این رو تو یه مستند دیدم واقعا جالب بود برام. جزایرشون هم خیلی زیبا هستن.چند روز تو جزیره موندن و تجربه زندگی تو اونجا با طبیعی ترین شرایط باید دلچسب باشه.هرچند امکانات زیادی دارن .

فرزانه
در تاریخ: 23:36:51 1399/5/6

سلام مجدد و عرض خسته نباشید از دوست عزیزی که برای انتشار این مقاله زحمت بسیاری کشیده🌷 همونطور که قبلا هم عرض کردم جزیره لاگومرا مورد علاقه اینجانب میباشد.تاکنون موفق به دیدن این جزیره از نزدیک نشدم ولی امیدوارم در آینده ای نه چندان دور بتونم از اینجا دیدن کنم.ظاهرا خیلی جذاب و دلنشینه و در هر مکانی که سکوت حاکم باشه آرامش هست قطعا💖

نسرین سدیدی
در تاریخ: 11:38:22 1399/5/5

تصاویر نمایش داده شده از سواحل قناری خیلی رویایی و حیرت آور بودند. رنگ آبی سواحل شفافیت و زلالی این آبها رو نشون میداد. در مورد سواحل قناری زیاد شنیدم. و اینکه در یک سفر بشه هفت ساحل و هفت جزیره رو دید و از تفریحات و مناظر زیبای اونها لذت برد فوق العاده است. و ساعتها نشستن در سواحل شنی تجربه ی هیجان انگیزی خواهد بود. ممنون که اینثد خوب این جای زیبا رو معرفی کردید.

سمیه صفایی
در تاریخ: 10:28:06 1399/5/5

سلام.مجموعه جزایر قناری از نقاط بسیار زیبا و فوق العاده هیجان انگیز کره زمینه و عجیبه که به اسم جزایر قناری معروف شده ولی اثری از قناری توش نیست من نمیدونستم توی جزیره قناری نیست فکر میکردم پر قناریه . کاش بتونم برم اونجا و جزیره به جزیره اونجارو بگردم کلی پارک زیبا داره و کیف میده اونجا بری پیکنیک و خوش بگذرونی. مقاله جذابی بود

سمیرا صفایی فرد
در تاریخ: 20:37:39 1399/5/2

سلام من فکر میکردم اسم این جزیره به خاطر این جزایر قناریه که توش کلی قناری با رنگای مختلف زندگی میکنن الان علت نامگذاریش به این اسم رو فهمیدم. همینطور اصلا فکر نمیکردم این جزیره پایتخت داشته باشه فکر میکردم همینطوری یه جزیره است و تمام. عکسا خیلی زیبا بود دلم خواست برای یکبار هم که شده شرایطش فراهم بشه و برم این جزایرو ببینم.

کورد توریست
در تاریخ: 00:58:14 1399/4/27

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه شما دوستان گرامی سفر بانکی نظر شخصی ام در مورد مقاله این است که خیلی طولانی بود و خود من نصفه نیمه مقاله رو رها کردم مقاله باید در عین خلاصه باید مفهوم اصلی خود را به مخاطب انتقال دهد در مورد این جزایر به نظرم یکی از جا های بسیار درجه یک در مورد گردشگری است چون واقعا طبیعت بکری دارد

سامی درخشانی
در تاریخ: 15:44:31 1399/4/26

با عرض سلام خدمت همه شما دوستان سفر بانکی به نظر شخصی خودم جزایر سواحل آفریقای غربی از همه زیباتر بود خیلی طبیعت بکر زیبا و جذابی دارد علت زیبایی این جزایر تنوع گوناگونی جانوران آن است ولی اگه بخواین در کل درباره مقاله نظر بدم مقاله ای خیلی کامل و با توضیحات عالی بود و آرزوی سلامتی و سفری خوش را براتون دارم

ندا گریوانی
در تاریخ: 22:03:03 1399/4/23

جزایر قناری این بهشت کوچک، تصویر قدیمی و آشنابا درختان سبز و بلند دریا و سواحل سفید و طوطی های رنگارنگ. این جزیره که همه به شب های مهیج اش و هوای همیشه بهارش می شناسند در طول چند سال اخیر تغییرات زیادی کرده، ال مدانی یکی از بهترین سواحل این جزیره ست که به لطف وزش زیاد باد برای موج سواری بسیار مناسبه.

رخساره بیدار
در تاریخ: 10:17:17 1399/4/17

جزیرا قناری .جالبه من فکر می کردم‌یه جزیره است فقط ولی متشکل از ۷ جزیره میشه.که تنریف و لاپالما و ال هیرو جزو این جزایر به حساب می ان.طبیعت زیبا اقیانوس اطلس پوشش گیاهی سواحل با شن سیاه و سفید همه و همه دست به دست هم دادند تا این جزیره رو تبدیل کنن به یکی از خیره کننده ترین مناطق توریستی کشور اسپانیا..وجه نامگذاریش هم درست برعکسه اون چیزیه که ماها فکر می کنیم ما فکر می کردیم چون قناری زیاد دهره بهش می گن جزیره قناری اما برعکسه قناری ها چون تو این جزیره برای اولین بار دیده شدن اسم جزیره رو گذتشتم رو این پرنده خوش صدا.ممنون از سفر بانک

نسرین سدیدی
در تاریخ: 20:13:56 1399/4/16

در مورد جزایر قناری فقط اسم شان رو قبلا شنیده بودم ولی اطلاعاتی نداشتم در این زمینه. علت نام گذاری این جزایر برام جالب بود. تا حالا رودی که از مواد مذاب تشکیل شده باشه ندیدم. به نظر میاد این منطقه دارای کوه های اتشفشان فعال است. پارک طوطی ها هم به نظر جای دلچسبی هست. مخصوصا دیدن دلفین و و سایر حیوانات. واقعا ادم متحیر میمونه که همچین جاهایی واقعا وجود داره؟ کاش فرصتی پیش بیاد ببینیم از نزدیک.

سرگل ایرانی
در تاریخ: 23:03:33 1399/4/15

جزایر قناری از زیباترین بخش زمین هستند واقعا با تماشای آنها انسان آرامش می گیرید. جزیره لاپالما از زیباترین جزیره هاست . معماری خانه هایش متفاوت است و رفتن در کنار ساحل این جزیره زیبا ترین و لذت بخش ترین هاست . غذا های جزایر قناری بیشتر ماهی هستند. که دارای پروتین و طعمی متفاوت هستند . ممنون اطلاعات مفیدی بود واقعا جزایر قناری را به خوبی معرفی کردید.

زینب وطن دوست
در تاریخ: 17:48:30 1399/4/14

عکس اول به تنهایی برای منکافی بود که یک دل نه صدل عاشقش شوم.علاوه بر اسم زیبایی که روی این جزایر گذاشته اند،زیبایی و مناظر فارقالعاده اش به راستی عقل از سر آدنی می رباید.در هرگوشه هز دنیا اینقدر زیبایی های خارق العاده ای وجود دارد که فقط زبان ما را از شکر در برابر نعنات خداوند متعال قاصر می کند.

فاطمه احمدی
در تاریخ: 23:50:14 1399/4/13

جزایر قناری من همیشع فک میکردم جزیره قناری جاییه است که محل زندگی قناری هاباش.برعکس این قضیه بود جزایر قناری درکشوراسپانیادرعین حال زیباترین جزیره می باشد .این جزیره قناری ازامکانات خوبی هم برخورداراست ازجمله تله کابین که بااستفاده ازتله کابین ازاون بالا تمام جزیره زیر نظرشخص است.کدام جای دنیارو دیدیدکه جزیره اش پارک حیوانات داشته باش برای گردشگران خیلی جای جالب وحیرت انگیزی می باشد...

هیرش کهنه پوشی
در تاریخ: 17:51:45 1399/4/13

من مستندی را درباره این شهر دیدم که واقعا بی نظیر است . واقعا شهری رویایی است، آرزوی خیلی از مردم ایران او جهان است که سفری به جزایر قناری داشته باشند لذت غواضی و قایق سواری در این شهر که اصلا تمام نمی شود. منظره ی زیبا و معماری خانه هایشان دیدی متفاوت برای انسان ها به ارمغان آورده است . البته غذاهایش به امتحان کردنش می ارزد . ممنون مقاله ی زیبایی بود دوست عزیز .

ندا گریوانی
در تاریخ: 13:25:00 1399/4/12

این جزیره ی بهشتی از نظر شرایط آب و هوایی جزء بهترین نقاط روی زمین محسوب میشه! این جزایر هر چند که نام بزرگی در اذهان ما جوونای ایرانی داره اما واقعا تنها بهشتی برای ساکنین شمال اروپاست! چیزی ک حتما باید در این سفر امتحان کنید سیب زمینی مخصوص جزایر قناری یا سس مخصوصش هست، که در عین سادگی بسیار خوشمزه ست

ندا گریوانی
در تاریخ: 23:14:26 1399/4/11

جزایر قناری علاوه بر سواحل زیبا و جنگل های باشکوهش به خاطر مکان های دیدنی و حتی تاریخیش هم شهرت داره، بهتره بدونید گرمای سواحل قناری با زیبایی هایی که این ناحیه فراهم میکنه به هیچ وجه طاقت فرسا نیست! این جزایر جزء نقاط بسیار زیبای این کره ی خاکی محسوب میشه حتما بهشت اروپا رو با سواحل زیباش رو در اولویت قرار بدیم برای یک سفر به یاد ماندنی!

علی ملک زاده
در تاریخ: 21:38:36 1399/4/11

ممنون از مقاله بسیار بسیار خوبتون . من واقعا تا الان نمیدونستم جزایر قناری کجاهست و به جه دلیل این اسم گذاشته شده . واقعا آدم دل میخواد یک بارهم که شده به اینطور جاها سفر کنه

افسانه مهدویان
در تاریخ: 19:17:02 1399/4/11

جزایر قناری بهشت اروپاست و دارای آب هوای بسیار عالی میباشد که هر گردشگری را برآن میدار تا در فرصت مناسب به آنجا سفر کند جزایر قناری سرسبز، دارای کوه ها، صخره ها، سواحل آبی، آسمان صاف، باغ وحش هایی که درآن پرندگان و حیوانات نمایش هایی اجرا میکنند و هر زیبایی دیگری که برای هر گردشگری مهم است در جزایر قناری میتوان یافت دیدن این همه زیبایی از نزدیک بسیار حیرت انگیز و به یاد ماندنی خواهد بود.

رخساره بیدار
در تاریخ: 14:19:20 1399/4/11

جزایر قناری در کشور اسپانیا و شامل چندین جزیره هستش که هر کدوم زیبایی های خودش رو داره.مردم فکر می کنند چون تو این‌جزیره پر قناریه اسمش شده قناری در حالیکه انگار برعکسه و این پرندهدها اسمشون رو از این جزیره گرفتند.جزیره تنریف بزرگترین جزیره بهدحساب میادش.اینجا به دلیل اب و هوا و پوشش گیاهی عالیش محل زندگی خیلی از پرندگان از جمله طوطی ها هستش.بعضی از جزیره ها بیشتر از بقیه امکانات تفریحی دارند.حمام افتاب و ماهیگیری و رستوران های عالی داره. واقعا رویاییه این جزایر.

افسانه مهدویان
در تاریخ: 19:21:26 1399/4/10

جزیره قناری بهشت طوطی هاست شهری با این همه جزایر زیبا جزیره ای دارای جزایر متعدد که هر کدام ویژگی و زیبایی خاص خود را دارد جزیره ای با کوه های آتشفشانی جزایره ای پوشیده از جنگل های زیبا جزیره کوچک که سواحل آبی هیجان انگیزی دارد جزیره بزرگی که آرامش در آن ساکن است دیدن این همه زیبایی از نزدیک واقعا شگفت انگیز است و نظر هر مسافری را ب خود جلب میکند تا در فرصت مناسب به این جزیره حیرت آور سفر کند.

رخساره بیدار
در تاریخ: 12:43:27 1399/4/10

پس در حقیقت مجمع الجزایره.من خنگ فکر می کردم یه دونه جزیره هستَش.چقدر جالب و قشنگ باید باشن.جالبه قناری اونجا زیاد بوده.ولی این اسم بیشتر به دلیل اون سگ هایی که پادشاه خوشش اومد و با خودش برد.نژاد کاناری .یعنی می گم‌شاید وجه تثمیهداش از اونجا گرفته شده باشه.بچه بودم که فکر می کردم جزیره به شکل قناریه.اما الان با خوندن این مقاله خیلی چیزا عوض شد.ممنون ازت سفر بانک عزیز با این همه اطلاعات جذاب

زینب وطن دوست
در تاریخ: 01:09:47 1399/4/10

من همیشه فکر می کردم حتما این جزایر پراز قناری هستند که چنین نامی دارند و تو این مقاله متوجه شدم دقیقا برعکس هست ونام پرنده قناری ازین جزایر گرفته شده است.طبیعت بکر و زیبای این جزیره ها آنجا را به یکی از پربازدید ترین مراکز توریستی گردشگران مبدل ساخته است.واما جزیره مورد علاقه من لاپالما هست.

مائده
در تاریخ: 18:22:22 1399/4/8

زیبایی جزایر قناری هر آدمی رو متحیر میکنه من به شخصه دو جزیره از جزایر قناری به شدت مورد توجهم قرار گرفت و دوس دارم حتما از این دو جزیره از نزدیک ببینم اولیش جزیره لاپالما هست که شگفتی های زیادی داره و نکته جالبش اینه که به دلیل شرایط آب و هوایی که داره ابرها در ارتفاع کم تشکیل میشوند و شما وقتی به بالای کوه آتشفشانی جزیرهلاپالما بری از این که ابرها پایین تر از شما قرار میگیرند شگفت زده خواهید شد واقعا هم هیجان انگیزه و دوم جزیره لاگومرا هست که به خاطر این که جزیره کوچیکی هست و به دلیل جمعیت کم فضای بسیار آرامی داره که مکانی مناسب برای افرادی مثل منه که عاشق سکوت و فضای آرام و دنج هستم

مریم
در تاریخ: 23:12:44 1399/4/7

چقدر جالب که اسم این مجموعه جزیار هیچ ربطی به قناری نداره. اصلا نمی دونستم اینو. طبیعت بسیار زیبا و فوق ال عاده و منحصر به فردی داره و سواحل بسیار دلربا. رنگ آب ها و شن ساحال ها بسیار شفاف و خاص هستند و برای سپری کردن چند روز پر از آرامش به شدت توصیه میشه. لانزاروته خیلی برای گردشگری مناسب هستش. و هوای نسبتا گرمی داره‌ هر کی هر جا میره خوش و خرم و سالم باشه الهی

Ava
در تاریخ: 21:50:41 1399/4/7

فکر نمی‌کردم اینقد جزیره داشته باشه خیلی برام جالب بود به نظرم دیدن این جزایر از نزدیک خیلی خاص و جذاب باشه مخصوصا آب و هوای بی نظیری که این جزایر دارن با سواحل شنی بسیار تماشایی واقعا حیرت انگیزه اما دلیل انتخاب نام قناری چه بوده

مائده
در تاریخ: 19:20:20 1399/4/7

جزایر قناری فوق العاده و معرکه هستند به خصوص ساحل هایی از شن های سیاه و سفید ساحل های آنها و مناظر طبیعی اون خیلی قشنگه اما یکی از جزایری که نظر من رو خیلی جلب کرد و نکات جالب توجهی جزیره تنریف هست که تحت تاثیر کوه آتشفشانی تیده هست که میشه با ماشین یا حتی پیاده به بالای کوه رفت و رودی از مواد مذاب که از کوه سرازیر هست رو دید که این واقعا هیجان انگیزه بخش جذاب دیگش استخرهای صخره ایه که به خاطر همین مواد مذاب این منطقه به این شکل دراومده و استخرهای صخره ای با اندازه متفاوت ایجاد شده که به دلخواه میشه هر کدوم از استخرها رو اجاره کنی و آب تنی کنی واقعا این مناظر آدمو به وجد میاره

سمیراابراهیمی
در تاریخ: 06:57:49 1399/4/5

علت اینکه جزایر قناری تااین حدمحبوب است به حاطر آب و هوای خاص و بینظیر این جزیره است.همچنین این جزیره دارای جاذبه های گردشگری زیادی است ازجمله میتوان به پارک کوهستانی تیده اشاره کرد. نکته جالب این است که قله ی تیده دراین پارک کوهستانی سومین کوه آتش فشانی بزرگ و فعال در دنیا است.

فاطمه بیات
در تاریخ: 18:30:10 1399/4/4

سلام ممنون ازمطالب خوبتون . وای جزایرقناری طبیعت معرکه وشگفت انگیزی داره من به شخصه عاشق طبیعتم اصلا هیچی نمیتونه جای مناظرطبیعی روبگیره ادم ازخودش بی خودمیشه ودلش میخواادساعت هاتومناظرطبیعی قدم بزنه واز آفریده های خدالذت ببره خدارومیشه توآفریده هاش دیدوحس کرد انگارطبیعت روح خدایی داره ادم دلش میخوادفقط قدم بزنه وفکرکنه توطبیعت میشه به عظمت خداپی برد میشه نفس عمیق کشید وازمشکلات رهاشدوفقط لذت برد. عکس هاعالی بووود من که خیلی دوست دارم به این جزیره سفرکنم وکلی ازطبیعت لذت ببرم و توساحل هاش قدم بزنم امیدوارم یه روزی این رویا محقق بشه

مائده
در تاریخ: 12:46:53 1399/4/4

جزایر قناری طبیعت بسیار زیبا و معرکه ای دارد و گونه های گیاهی متفاوتی در آن وجود دارد همچنین نمایش طوطی ها و این که انواع مختلفی از طوطی ها در جزایر قناری وجود دارد برای کسانی که علاقه مند به پرندگان هستند حتما میتونه سفر به جزایر قناری دل نشین و جذاب باشه از این جاذبه های گردشگری این جزیره که بگذریم معماری و آثاری که سزار مانریک در جزیره لانزاروته خلق کرد که به طریقی فرهنگ مردم اونجا رو نشون میده و طراحی خانه ای در میان گدازه های یک زمین بی آب و علف که هر اتاق اون طراحی و سبک خاص خودش رو داره واقعا برام جذابه و امیدورام یه روزی بتونم از اون دیدن کنم.

الهام بابایی
در تاریخ: 00:16:20 1399/4/4

چقدر جالب نمیدونستم که بخاطر اینکه اولین بار قناری رو اونجا پیدا کردن اسمش شده جزایر قناری.بنظر میاد آب و هوای خوبی داشته باشه و مشخصه طبیعت زیبایی داره و من عاشق همچین جاهایی هستم.یکی از حیوانات مورد علاقه من طوطی ها هستن و این عالیه که اونجا جای خیلی خوبی برای طوطی های زیبا هست.امیدوارم روزی بشه که از نزدیک همچین جزیره زیبایی رو از نزدیک ببینم.

ندا گریوانی
در تاریخ: 23:34:15 1399/4/2

هوای همیشه بهاری این جزایر اون ها رو تبدیل به مقصدی همیشگی در لیست سفر بروها کرده سواحل بکر با آب های شیشه ای دل هر عاشق سفری رو میبره! سواحل تنریف با ماسه های طلاییش بهترین گزینه س برای آفتاب گرفتن و ورزش ها و بازی های آبی هم که برای بزرگ و کوچیک لذت بخشه! واقعا جزایر قناری بهشت اروپاس بهشتی رویایی که شما رو جوون میکنه انشالله همه بتونیم یک سفر بیاد موندنی از جزایر قناری تو سفرنامه ی زندگیمون ثبت کنیم.

افسانه مهدویان
در تاریخ: 20:43:50 1399/4/2

جاهایی که یک گردشگر دوست دارد تجربه کند در جزایر قناری همه محیاست اسم گذاری این جزیره به نام قناری کاملا مرتبط هست با این جزیره چون پرندگان زیبا وحیوانات بسیاری در این جزیره هست بنظرم خیلی زیباست غروب بی نظیر جزیره سواحل زیبا،تپه های ماسه ای ،تالاب ها، گیاهان و حیوانات نادر در این جزیره پیداست آسمان صاف و بسیار زیبا که حتما در هنگام سفر آسمان شب های جزیره قناری رو ازدست ندهید.

مائده
در تاریخ: 15:35:32 1399/4/2

خیلی خوب بود واقعا کامل بود و هر آن چیزی که در مورد جزایر قناری نمیدونستم با خوندن مقاله شما فهمیدم و اطلاعاتم زیادتر شد مخصوصا داستان نامگذاری جزایر خیلی جالب بود که نژاد دو قلاده سگ در این منطقه که یه پادشاه خوشش میاد و اونا رو به قصر میبره معروف به قناری بوده بعدا به جزایر قناری شناخته و نامگذاری شد

صدیقه فرحزادی
در تاریخ: 01:22:44 1399/4/2

جزایر قناری از زیبا ترین مجمع الجزایر های دنیاست که سالانه میلیون ها نفر به آن سفر میکنند.این جزایر از پوشش گیاهی و جانوری خاصی بر خوردار است . طوطی های زیبایی در انواع نژاد ها در این مکان یافت می شوند.جالب است بدانید که نام جزایر قناری به لین خاطر است که پرنده قناری برای اولین بار در این جزایر دیده شده است.

سمیراابراهیمی
در تاریخ: 07:33:44 1399/4/1

علت اینکه جزایر قناری تااین حدمحبوب است به خاطر آب و هوای بی نظیر و خاص این منطقه درکل دنیا است. همچنین این جزیره دارای جاذبه های گردشگری زیادی است که از آن جمله میتوان به پارک کوهستانی تیده اشاره کرد.نکته جالب این است که قله تیده در این پارک کوهستانی سومین کوه آتش فشانی بزرگ و فعال در دنیا است!!!!!

مریم
در تاریخ: 23:08:23 1399/3/31

واقعا خداوند تو آفریدن بعضی مناطق چه کرده! اینجا هم یکی از هموناست. نگاه کنید تورو خدا مثل نقاشی می مونه. عالیه. سبز و بکر و بی کران.البته تو کشور خودمونم کم نداریم از این مناظر زیبا و فوق العاده. منتهی قدر نمی دونیم و بهشون بها داده نمیشه. وگرنه اگر به خیلی جاهای کشور خودمون رسیدگی بشه زیباییش دست کمی از اینجا نداره اصلا

مریم
در تاریخ: 23:05:29 1399/3/31

چقدر بامزه. اسمش جزایر قناریه. اما به خاطر دو تا سگ به این نام مشهور شده. و پر از طوطیه😀 هیچ ربطی به هم ندارن چرا. من ایمشو شنیده بودم ولی راستش تمی دونستم توی کشور اسپانیا هستش. خوب شد اینو یاد گرفتم. راستشو بخوهین فکر نمی‌کنم حالا حالا حالا ها دستم برسه بتونم برم ببینم اما همین که همینا رو یادگرفتم خیلی خیلی خوبه. در حال حاضر فقط باید یه موز بردارم برم اینجا هم که پر موووووز😀😀😀 امیدوارم یه روز بتونم بدون دغدغه دنیا رو بگردم و یه عالم لذت ببرم

هژیر کهنه پوشی
در تاریخ: 22:49:25 1399/3/31

من تو فیلما دیدم خیلی برام زیبا بود اومدم تحقیق . آرزو دارم اونجا بشینی و به منظره ش خیره بشی الان این عکسی و گذاشتین تو سایت تصویر زمینه گوشیمه عجب عکس های زیبای رو درج کردین اطلاعات مفیدی بود خیلی ممنون از زحماتتون

نورالهدی حکیم نیا
در تاریخ: 20:52:03 1399/3/31

و بالاخره جزایر قناری . یادمه همیشه میگفتن تابستون میریم جزایر قناری و البته نشده . فکر میکنم ز این جزیره رویایی تر وجود نداره . یه فضای زیبا و خیلی دلچسب . اگر چه پوست رو تیره میکنه ولی بنظرم ارزشش رو داره که حداقل هرکس یکبار هم که شده به این مکان سفر کنه و لذت ببره . روبه روی لبهای بیکران بشینی و به ارامشی که روبه روته خیره بشی و بیخیال از همه دنیا در عالم خیالت وقت سیر کنی . قطعا یکی از آرزوهای من سفر به این مکانه و همیشه جزئی از تصوراتم رو شامل میشه که من الان اونجام . مرسی از مقاله ی قشنگتون

سحر کهنه پوشی
در تاریخ: 17:51:31 1399/3/31

این جزیره رو تو یه برنامه دیده بودم واقعا آدم از طبیعت زیبا و جذابش کیف میکنه و بنظرم جزایر قناری یکی از اون جاهای زیباس که آدم دلش میخاد بهش سفر کنه و از طبیعت فوق العاده ش لذت ببره. مرسی از سایت خوبتون برای عکس های زیبا و اطلاعات بسیار کاربردیتون

آرزو جباری نژاد
در تاریخ: 17:06:38 1399/3/31

فبأی آلاء ربکما تکذبان خدای مهربان را شاکرم بخاطر اینهمه نعمتهای بی بدیل و تکرار نشدنی که نه دوباره خلق میشن و نه مثل و مانندی دارن. واقعا گوشه گوشه ی این زمین خاکی پراست از این نقاط دیدنی و روح افزا که فقط یه اراده می‌خواد و البته یه گونی هم پول که بندازی رو کولت و راهی بشی و بری و لذتشو ببری!

فاطمه ضیایی
در تاریخ: 16:33:31 1399/3/31

سلام آدم علاوه بر این که باید شهر و کشور خودش را بشناسد و جاهای دیدنی آن را ببیند یا مطالب راجبشان بخواند در مورد مکان های زیبا و گردشگری کشورها های دیگر هم باید اطلاعات داشته باشد.جزایر قناری از دوران کودکی به گوش همه ما خورده و همه ما این تصور را داشتیم که به دلیل وجود قناری این اسم را برایش گذاشتند و آنجا پر از قناری است با خواندن این مطالب می فهمیم که اینگونه نیست و اطلاعات بهتری کسب میکنیم ممنون از مطالب زیبای شما

رخساره بیدار
در تاریخ: 13:56:20 1399/3/31

جالبه منم که بچه بودم فکر می کردم جزایر قناری پر از قناریه.بعدش فکر کردم شاید نقشه این جزیزه شکل قناریه.اما بعدا متوجه شدم که اصلا یک جزیره نیست بلکه مجمع الجزایریه در کشور اسپانیا در شمال غربی آفریق نزدیک کشور مراکش.البته اروپایی ها اولین بار مرنده قناری رو تو این جزایر مشاهده کردند.اما خوب داستان از جای دیگه آب می خوره.یه سری سگ ها تو این جزیره بودند به اسم سگ های قناری که یه پادشاهی قدیم قدیم ها یه جفت از این سگ ها رو با خودش به قصر خودش می بره.فکر کنم جزیره تندیف معروف ترین جزیره این مجمع الجزایر باشه.

ندا محمدی
در تاریخ: 23:29:34 1399/3/30

یکی از خوش آب و هواترین نقاط جهان که بسیاری آرزوی سفر به آن را در سر می‌پرورانند جزایر قناری یا کاناری است. این مجمع‌الجزایر، هفت جزیره در اقیانوس اطلس هستند که از مناطق خودمختار اسپانیا به شمار می‌روند.عکس ها بسیار گویای شگفتی های این سرزمینه واقعا ممنون

محسن
در تاریخ: 12:39:23 1399/3/27

جزایر قناری جز معروفترین جزیره های دنیاست که به دلیل زیبایی و جذابیت مناظر طبیعی در دنیا شهرت پیدا کرده و البته بسیار توسط کارگردانان هالیوودی جهت ضبط فیلم های مختلف مورد استفاده قرار گرفته که همین مساله به شهرت بیشتر این جزایر کمک زیادی کرده. مثلا بخش هایی از سری فیلم های جیمز باند در این محل فیلمبرداری شده که باعث دیده شدن اسم این جزایر شده.

taraneh
در تاریخ: 14:20:12 1399/3/13

خدای من چ طبیعت زیبایی 😍😍 من عاشقش شدم واقعا خدا چ نقاش ماهریه که همچین صحنه ی خارق العاده ای رو به وجود اورده واقعا دوست دارم جهانگرد بشم و زندگیم بشه ی کوله که باهاش همراه بشم تمام این زیبایی ها رو از نزدیک ببینم چ روزی خوبی بشه وقتی تو کافه مانریک نشستی و زمانی که داری به ابی اقیانوس نگاه میکنی ی چای گرم بنوشی 😍😍 خیلی مطالبش جذاب و مفید بود

mahsa
در تاریخ: 02:30:03 1399/3/13

یعنی یکی از آرزو هام اینه تا قبل مرگم برم این جزایر قناریو ببینم. ببینم کجاست این همه مدت تو کل عمرم اسمشو شنیدم:) )) چرا کشور ما جزایر قناری نداره اصن :) همیشه تصویری که ازش تو ذهنم بوده ی جای رنگی رنگی و قشنگ و سر سبز بوده که البته الان که عکسارو دیدم فهمیدم تقریبا به ذهنیتم نزدیک بود

فرزانه
در تاریخ: 09:09:27 1399/3/12

سلام و تشکر برای قرار دادن اطلاعات در خصوص این جزیره دوست عزیز🌹 خیلی جالبه که اسمش جزایر قناری هست ولی هیچ اثری از قناری در اوونجا نیست من واقعا نمیدونستم که همچین مکانی هست.فکر میکنم از بین تمام اینا جزیره لاگومرا خیلی برای من مناسب باشه چون به شدت عاشق مکان های اروم و ساکت هستم تا فقط از سکوتش لذت ببرم.

علی علی
در تاریخ: 09:13:45 1399/3/11

غواصی یکی از تفریحاتی است که در جزیره لا گومرا انتظار شما را می‌کشد. قایق سواری هم از دیگر تفریحات آبی برای کسانی است که دریانوردی روی آب را ترجیح می دهند. پلایا سانتیاگو یک شهر کوچک در ساحل جنوبی لا گومرا از جزایر قناری است. در این شهر می توانید در عصر یک روز کنار ساحل به تماشای نهنگ‌ها بنشینید. تماشای آبشار ال سدرو بعد از یک پیاده‌روی، حسابی خستگی را از تنتان بیرون خواهد کرد. این ریزش چشم‌نواز و موسیقی آب از میان صخره‌ها یکی از خاطرات خوب شما از این سفر خواهد شد.

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید