شهر کلن در آلمان

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 22 دی 1399 2
دیدن همه جذابیت های کلن

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

خانم قربانی
در تاریخ: 22:08:16 1399/11/3

ودر ادامه صحبت هایم در مورد کشور المان اینکه قلعه های بی شماری در این کشور واقع شده است که یک مکان تفریحی و تاریخی هستند از جمله این قلعه ها می توان به قلعه ی هو هنزولرن که بر روی کوهی به همین نام است اشاره کرد . و از دیگر مکان های گردشگری ان کاخ سان سوسی است که تنها بک کاخ نیست بلکه در اطراف ان باغی است به وسعت پانصد هکتار که واقعا جذاب و دیدنیست . با تشکر از سایت خوب سفر بانک .

خانم قربانی
در تاریخ: 22:04:45 1399/11/3

به نام خدا ، سلام عرض میکنم خدمت دو ستان سفر بانکی عزیز ، کشور المان یک کشور زیبا و پیشرفته است که خیلی از ایرانی ها هر ساله به این کشور سفر می کنتد وحتی خیلی ها انجا را برای زندگی خود انتخاب کر ده اند ، و از جمله شهر های زیبای ان می توان به برلین و اشتوتگارت اشاره کرد ، ویکی از مکان های دیدنی کشور المان کلیسای جامع کلن است . و از دیگر جاذبه های گردشگری ان جزیره موزه میباشد که به دلیل وجود چند موزه در کنار هم به این نام نامیده شده است .

ثبت نظر جدید

سایر جاذبه های کلن

کلیسای جامع کلن

کلیسای جامع کلن یکی از بزرگترین کلیساهای جهان است که در سال1248 میلادی به خواست اسقف اعظم (یکی از مقامات کلیسایی) در شهر کلن ساخته شد، ساخت کلیسا بیش از شش قرن طول کشید و در قرن پانزدهم میلادی ساخت آ ...