کوانگ بن

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 15 شهریور 1399 2
دیدن همه جذابیت های کوانگ‌ بن

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

نسرین سدیدی
در تاریخ: 09:42:05 1399/9/23

سلام. خیلی برام جالب و جذاب بود غار سون دونگ غاری است در پارک ملی فونگ نهاکه بانگ در استان کوانگ‌بن در کشور ویتنام که در نزدیکی مرز این کشور با لائوس قرار دارد و رود زیرزمینی پرشتاب و بزرگی از درون آن می‌گذرد.جالب است بدانید که غار شاندوند تا میلیون ها سال از دید انسان ها در امان بوده و ساکنان محلی، تنها در سال 1991 موفق به یافتن آن شدند.

راضیه یارعلی
در تاریخ: 14:31:23 1399/9/4

با سلام و روز بخیر به همراهان. کوانگ بن شهری در ویتنام که خیلی ها آن را با غار معروفش می شناسند. غار سون دونگ در کوانگ بن از بزرگترین غار ها حساب میشود این غار به طور اتفاقی توسط شخصی به نام هوخان کشف شد. فکرش را کنید وارد یک غار می شوید و در آن یک جنگل وجود دارد که این بسیار هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود. این غار به گفته کارشناسان یک گودال عظیم بوده که حدود ۳۰۰ هزار سال پیش دهانه آن باز شده است البته برای دیدن از این غار اسرارآمیز باید حتما مجوز داشت و بدون مجوز هرگز نمی توان از آن دیدن کرد . برای من که بسیار جذاب بود امیدوارم بتوانم روزی به این شهر سفر کنم آن هم فقط به خاطر دیدن از این غار زیبا.

ثبت نظر جدید

سایر جاذبه های کوانگ‌ بن

غار سون دونگ بزرگترین غار جهان

یکی از زیباترین و البته گاهی ترسناک ترین مناطق روی زمین غارها هستند که راز و رمزهای مختلفی در دل خود جای داده اند در کشور ویتنام که به سبب آب و هوای گرمسیری و پوشش گیاهی متفاوت جنگل‌ها و کوه&zwn ...