دنیای آب پارک آبی ایروان

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 23 مرداد 1400 1
دنیای آب پارک آبی ایروان

«پارک آبی ایروان» (Yerevan Water World) را می توان یکی از جاذبه های گردشگری ایروان عنوان کرد. پارک آبی ایروان که در اصل «دنیای آب» (Water World) نام دارد، مجموعه ای بزرگ از سُرسره های آبی و استخرها است. در کنار درب آکوتک (Aquatek) یک مجتمع سر پوشیده به مساحت 0.5 هکتار وجود دارد که در تمام طول سال باز است و امکان استفاده از آن وجود دارد.

قسمت فضای باز دنیای آب ایروان همانند دالغا بیچ پارک آبی باکو، فقط از ماه ژوئن تا سپتامبر (خرداد تا شهریور) پذیرای مراجعه کنندگان است، بنابراین، اگر قصد رفتن به آنجا را دارید، هنگام خرید بلیط ارمنستان این نکته را در نظر داشته باشید که در چه ماهی از سال قرار دارید!

امکانات پارک آبی ایروان

اگر دوست دارید از این مجموعه در تور ایروان استفاده کنید با لیدر تور هماهنگ باشید تا با قیمت پایین تری بتوانید آن را رزرو کنید. این مجموعه با مساحت 2.5 هکتار شامل امکانات زیر است:

  • دو استخر بزرگ (در طول فصل زمستان. بزرگ ترین استخر پارک به محلی برای اسکیت روی یخ تبدیل می شود که سطحی معادل 500 متر مربع را در بر می گیرد).
  • یک استخر مخصوص کودکان.
  • سُرسره های آبی بزرگ.
  • انواع بازی های آبی.
  • صندلی های چتر دار.
  • رستوران، کافه و بار.

ویژگی های مجتمع سر پوشیده آکوتک

همانطور که در بالا ذکر شد، Aquatek مجتمعی سر پوشیده در پارک آبی ایروان (پارک دنیای آب ایروان) است که در روزهای سرد سال مراجعه کنندگان زیادی دارد. این مجتمع سر پوشیده که در سال 2008 افتتاح شد، دارای 2 استخر بزرگ و یک استخر برای کودکان، چند سرسرۀ آبی، آبفشان و جت آبی است. علاوه بر این ها، یک باشگاه تناسب اندام، مرکز توانبخشی پزشکی و همچنین یک مرکز اِسپا که در تمامی طول سال فعال است نیز در این مجتمع سر پوشیده وجود دارد.

رستوران پارک آبی ایروان

همانند همه پارک های آبی بزرگ، مثل پارک آبی تفلیس گرجستان، این مجموعه نیز دارای رستورانی با گنجایش 120 نفر، کافه و بار است. انواع غذاها از جمله غذاهای دریایی و نوشیدنی های مختلف در این رستوران ها سرو می‌شود. علاوه بر این ها، موسیقی زنده نیز برای ایجاد محیطی شاد اجرا می گردد.

ساعت کار، قیمت بلیط و آدرس پارک آبی ایروان

ساعت کار این مجموعه تفریحی در تمام روزهای هفته 11:00 تا 19:00 است. قیمت بلیط AMD 5000 است و این قیمت، بسته به استفاده شما از بخش های مختلف مجموعه متغیر خواهد بود و ممکن است بیشتر شود.

Address: 40 Myasnikyan Ave, Yerevan 0025, Armenia

Phone: +374 10 543571

امتیاز 5.00از 5 (8 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

تبسم
در تاریخ: 08:43:13 1399/1/25

به نظر من ارمنستان تو صنعت گردشگری خیلی ضعیف عمل کرده خیلی جای دیدنی و گردشگری نداره این پارک آبی هم که فوق العاده عادی هستش اصلا جای خاصی نداره هر چی امکانات داره اکثر پارکهای آبی دیگه هم دارن حتی زیبایی سالن هم خیلی معمولی بود خلاقیت به خرج ندادن

ثبت نظر جدید