کانیون تیوبینگ بالی، تیوب سواری در تنگه های رودخانه بالی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 08 اردیبهشت 1400 2
کانیون تیوبینگ بالی، تیوب سواری در تنگه های رودخانه بالی

بالی کانیون تیوبینگ یا تیوب سواری در تنگه های بالی (Bali Canyon Tubing) یکی از تفریحات آبی بالی است که طرفداران خاص خود را دارد. کانیون تیوبینگ بالی، در روستای اوبود و در امتداد رودخانه آیونگ صورت می گیرد. رودخانه مذکور، یکی از شاخه های نهر سیاپ (Siap stream) است که فاصله اندکی از Ubud hub دارد.

پیش از شروع، راهنمایان، راهنمایی لازم و دستور العمل های مربوط به نکات ایمنی را به شما ارائه خواهند داد و جلیقه و کلاه مخصوص در اختیارتان می گذارند.

تیوب سواری در بالی و کشور اندونزی

از ابتدای مسیر که سوار تیوب می شوید، تا انتهای مسیر به سمت پایین دست رودخانه، حدود 40 کیلومتر پیموده می شود. صخره های سنگی، پستی و بلندی ها و تنگه هایی که در طول مسیر رودخانه وجود دارد، بر هیجان تیوب سواری بالی می افزاید. علاوه بر این، عبور رودخانه از میان جنگل های سر سبز مرطوب و بارانی، مناظر طبیعی و هوای سرد کوهستانی نیز حال و هوایی دلچسب به این تفریح آبی می بخشد.

قیمت تور کانیون تیوبینگ بالی

تورهای کانیون تیوبینگ بالی از 89 دلار برای بزرگسالان و 59 دلار برای بچه ها شروع می شود؛ تورهای چهارگانه ترکیبی نیز برای بزرگسالان 169 دلار و برای بچه ها 99 دلار است.

موقعیت کانیون تیوبینگ بالی

اندونزی، بالی، شمال اوبود (Ubud)، پایانگان (Payangan)، رودخانه سیاپ (Siap)

تلفن: 361 720 766 (0) 62(+)

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Fati
در تاریخ: 12:45:23 1400/2/8

اون بچه ای که جرات داره وارد این روخانه بشه باید مدال افتخار گردنش بندازن خیلی هیجان انگیزه طبیعت اینجا خیلی تماشاییه اما تجربه ی این تفریح دل و جرات بالایی می طلبه منم دوست دارم تجربه کنم البته با داشتن چندین همراه ???? حتما خیلی خوش میگذره

تبسم
در تاریخ: 11:44:40 1399/2/17

وای چه خوبه اینجا مخصوصا اینکه شرایط واسه بچه ها فراهم شده اونم تو دل طبیعت خیلی خوب و منحصر به فرد هست یه جورایی انگار اب بازی میکنن البته واسه همه همینطوره اگه چپ نکنن به هر حال به نظر من ایده ی جالب و مفرحی باشه واقعا ساعات خوشی رو میشه اینجا سپری کرد و حسابی لذت برد

ثبت نظر جدید