گشت زیر دریایی در بالی بهترین جایگزین غواصی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 11 تیر 1399 1
گشت زیر دریایی در بالی بهترین جایگزین غواصی

آیا به قدم زدن در زیر اقیانوس و دیدن زیبایی هایی آن از این طریق فکر کرده اید؟ Bali Seawalker می تواند از افکار شما را به واقعیت تبدیل کند. «گشت زیر دریایی در بالی» (Bali Seawalker) برای کسانی که می خواهند زیبایی های زیر دریا ببینند اما از شیرجه زدن در آب و شنا کردند می ترسند، فرصت ایده آلی است. تورهای گردشگری بالی می توانند با هماهنگ شدن با تورهای گشت زیر دریایی بالی (Seawalker Tour) کشور اندونزی، هماهنگی های لازم جهت استفاده گردشگران خود از این سرگرمی مفرح و هیجان انگیز را فراهم کنند.

در این روش از گشت و گذار زیر دریایی شما به آخرین تکنولوژی اکتشاف دریایی مجهز خواهید شد، کلاه ایمنی شفاف دریافت خواهید کرد و بدون نیاز به کپسول هوا، از زیر اقیانوس دیدن خواهید کرد. عدم وجود کپسول یک امتیاز مثبت محسوب شده و سبب قابلیت انعطاف پذیر و مانور بیشتر شما خواهد شد. طبیعی است که پیش از ورود به زیر آب، آموزش های لازم ارائه می شود.

پیاده روی زیر آب در بالی

تورهای گشت زیر دریا در بالی

گشت زیر دریایی در بالی بهترین جایگزین غواصی و یک تجربه فراموش نشدنی در آب های اندونزی است. تورهای گشت زیر دریایی بالی، گردشگران را به ساحل سانور و یا Tanjung Benoa  راهنمایی می کنند؛ در واقع می توان گفت یکی از تفریحات آبی بالی که در ساحل سانور انجام می شود، همین گشت و گذار زیر دریایی است. تعداد افراد شرکت کننده در هر تور گشت زیر دریا در بالی حدأقل می بایست 2 نفر باشد. افراد بالاتر از 10 سال می توانند در این تورها شرکت کنند.

در این مکان، پیاده روی به مدّت 30 دقیقه در عمق 7 متری آب صورت می گیرد و شرکت کنندگان می توانند ماهی های رنگارنگ، ماهی های گرمسیریف صخره های مرجانی و زندگی موجودات زیر دریا را ببینند.

به شرکت کنندگان پیشنهاد می شود لباس شنا، کرم ضدّ آفتاب و در صورت امکان دوربین های زیر آبی با خود همراه داشته باشند، اگرچه تصایری توسط راهنماها گرفته و به گردشگران داده می شود، اما این مشمول هزینه خواهد بود.

کسانی که به بیماری های قلبی – عروقی، آسم یا سایر بیماری های تنفسی مبتلا هستند و همچنین زنان باردار، مجاز به استفاده از این تفریح آبی نیستند.

پیاده روی زیر آب در بالی و تور اندونزی

نکات برجسته گشت زیر دریا در بالی اندونزی

  • نیازی به مهارت های شنا کردن وجود ندارد.
  • برای افرادی که از شیرجه زدن در آب هراس دارند و تجربه غواصی ندارند مناسب است.
  • عدم وجود کپسول اکسیژن سبب سهولت در حرکت و گشت و گذار در زیر آب خواهد شد.
  • فرصت مناسب و منحصر به فردی برای دیدن زیبایی های زیر دریا برای شما فراهم می شود.

آدرس یا موقعیت بالی سی واکر

Address: Sekar Menuh Building, Jalan Bypass Ngurah Rai No.5, Padanggalak, Sanur

تلفن: +62 (0)361 281 408

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

تبسم
در تاریخ: 10:58:22 1399/2/17

خیلی جالب بود فکر نمی‌کردم تو دنیا همچین چیزی وجود داشته باشه چه برسه به اندونزی ایده جالبی به کار بردن حتما تو جذب توریست تاثیر بسزایی داره بجای اینکه آکواریوم درست کنن ماهی ها رو بیارن پیش مردم مردم رو میرن پیش ماهی ها و زیر آب واسه هر کسی که بره تجربه ی خیلی جذاب و شیرینی میشه

ثبت نظر جدید