کایت سرفینگ بالی هیجان در سواحل بالی اندونزی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 شهریور 1399 2
کایت سرفینگ بالی هیجان در سواحل بالی اندونزی

از کایت سرفنیگ به عنوان یکی از ورزش های آبی سطح بالا یاد می شود؛ این ورزش هیجان انگیز جزء یکی از تفریحات بالی اندونزی نیز محسوب می شود. «کایت سرفینگ در بالی» (Kitesurfing in Bali) در بهترین مناطق ساحلی جزیره که دارای امواج مناسبی هستند برگزار می شود؛ ساحل جنوبی سانور و همچنین دو ساحل Seminyak  و Canggu در غرب جزیره، امواج مناسبی برای کایت سرفینگ دارند. کایت سرفینگ با عنوان کایت بورینگ (kiteboarding) نیز شناخته می شود.

تفریحات بالی اندونزی، کایت سرفینگ در بالی

کایت سرفینگ در سواحل شرقی و غربی بالی

اگر تمایل دارید در زمان کایت سرفینگ جریان تقریباً یکنواخت و ثابتی از باد و آب را داشته باشید، به ساحل مرتاساری (Mertasari Beach) که از سواحل شرقی بالی است بروید. در این منطقه برای افراد مبتدی بسیار مناسب است. Tanjung Benoa و Nusa Dua نیز از سواحل شرقی بالی و سواحل اصلی تفریحات آبی بالی محسوب می شوند، زیرا تنوع فعالیت های آبی در اینجا زیاد است.

در میان سواحل غربی بالی نیز ساحل Seminyak محلی مناسب برای افراد مبتدی است. امواجی که در فصل تابستان در این منطقه می زود برای افرادی که کایت سرفینگ را در حد متوسط تا پیشرفته بلد هستند، مناسب خواهد بود. ساحل Canggu بزرگ ترین و بهترین امواج را برای کایت سرفینگ دارد، از این رو برای افراد حرفه ای جای مناسبی است. آب این ساحل نیز تمیز تر از سایر سواحل است. در فصل خشک (مِی تا سپتامیر) وزش باد در منطقه بیشتر است.

اگر به موج سواری علاقه مند هستید، در سواحل غربی جزیره فعالیت های موج سواری نیز انجام می شود؛ Balangan و Dreamland در غرب شبه جزیره از مناطقی هستند که خدمات سرفینگ بالی که یکی از بهترین تفریحات بالی است را ارائه می دهند.

تفریحات آبی بالی اندونزی، کایت سرفینگ در بالی

آموزش کایت سر فینگ در بالی

در سواحل بالی آموزش های لازم به صورت تمرین و جلسات مقدماتی ارائه می شود. جلسات مقدماتی و تمرین، با کایتی که توسط مربی طراحی شده است برگزار می شود. برنامه هایی که برای افراد مبتدی برگزار می شود، 1 تا 2 ساعت است که شامل آموزش های لازم برای ایمنی، راه اندازی، معرفی دنده ها، مدیریت کایت و چگونگی فرود و نجات است. اگر تمایل دارید از این آموزش ها استفاده کنید، می توانید به مدرسۀ کایت سرفینگ بالی بروید؛ این مدرسه را در موقعیت و آدرس زیر پیدا کنید:

اندونزی، جزیره بالی، سانور، ساحل Mertasari ، جالان سمارا، شماره 72.

Phone: + 62 (0)851 008 9013

بهترین تفریحات بالی، کایت سرفینگ در بالی اندونزی

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

لیلا یعقوبی
در تاریخ: 00:42:08 1399/6/26

با عرض سلام و احترام. با دیدن جاذبه های گردشگری اندونزی پیشرفت اندونزی تو زمینه گردشگری دیدم و نظرم در مورد کشور اندونزی کلا تغییر کرد. دیدن مناظر و تفریحات اون و تاسف میخورم از اینکه هر کشوری برای جذب توریست از تمام مناطق طبیعی استفاده می‌کنه و کسب و کار رونق میده و متاسفانه در کشورمان با وجود چنین مناطقی و وجود مناطق تاریخی استفاده نمیشود.

تبسم
در تاریخ: 11:48:34 1399/2/16

خوشبحال اونایی که تو این ورزش حرفه ای شدن خیلی حس و حال خوبی داره فکر میکنم بعد از خبره شدن تو این ورزش آدم یکی از بهترین حسهای دنیا رو تجربه کنه اما خب تماشای این ورزش و یا بهتره بگیم هنر هم واسه هر بیننده ای می‌تونه لذبخش باشه اصلا دیدنش هم حس انرژی و شوق به آدم میده

ثبت نظر جدید