پارک آبی واتر بوم بالی با استانداردهای بین المللی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 25 مرداد 1399 3
پارک آبی واتر بوم بالی با استانداردهای بین المللی

«پارک آبی واتر بوم بالی» (Waterbom Bali waterpark) با وسعت 3.8 هکتار و 101 وسیله تفریحی نه تنها بزرگ ترین و بهترین پارک آبی بالی است بلکه جزء بهترین پارک های آبی جهان نیز دسته بندی شده و پر سرعت ترین سرسره آبی آسیا را دارد. نظافت و بهداشت در این پارک رعایت می شود و کارکنان راهنمایی های لازم را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند تا بدین ترتیب در جذب گردشگران و تورهای بالی را مؤثرتر واقع شود.

پارک آبی واتر بوم بالی در اندونزی

ویژگی های واتر بوم پارک آبی بالی

  • تعداد زیادی سرسره و وسایل تفریحی آبی با استاندارهای بین المللی در این مجموعه وجود دارد که از آن جمله می توان به وجود یکی از طولانی ترین سرسره های آبی دنیا اشاره کرد؛ کلیماکس و Smashdown  نیز پر سرعت ترین سرسره های دنیا هستند که در اینجا وجود دارند.
  • این مجموعه از نظر ارائه خدمات ماساژ به جینو پارادایس که پارک آبی تفلیس گرجستان است تشابه دارد با این تفاوت که در اینجا ماساژ همراه با نوشیدنی گرمسیری در امتداد منطقه شنا انجام می شود اما در جینو پارادایس اماکن مجزا وجود دارد؛ علاوه بر این، ترمیم و طراحی ناخن، بافت مو، فیش اسپا و کمک های اولیه از دیگر خدمات این مجموعه است.
  • 68 درصد این مجموعه تفریحی را باغ های گرمسیری تشکیل داده است.
  • رودخانه تنبل برای استراحت و آرامش، شبیه ساز موج ، یورو بانجی ، بازی واتر بلستر و استخر آرامش.
  • رستوران هایی با طیف وسیعی از انواع غذاها.
  • قفسه های مخصوص جهت قرار دادن وسایل شخصی.

پرسرعت ترین سرسره آبی در پارک آبی واتر بوم بالی

پارک آبی واتر بوم بالی در اندونزی

اطلاعات لازم

  • همانند پارک آبی آکواونچر آتلانتیس دبی در اینجا نیز امکان آوردن غذا یا نوشیدنی از خارج به داخل پارک وجود ندارد.
  • قد و وزن هر شخص در استفاده او از وسایل مجموعه مؤثر است؛ از این رو جزئیات را در نظر داشته باشید.

پارک آبی بالی، پارک واتر بوم بالی اندونزی

قیمت پارک آبی بالی اندونزی

قیمت بلیطبرای بزرگسالان 520.000 روپیه اندونزی و برای کودکان (2-11 سال): 370,000 روپیه اندونزی است و جزء تفریحات گران بالی به شمار می رود. توجه داشته باشید در روزی که قصد استفاده از پارک را دارید بلیط تهیه کنید، در غیر اینصورت بلیط شما باطل خواهد شد.

پارک آبی واتر بوم بالی در اندونزی

ساعت کار و آدرس پارک آبی واتر بوم بالی

ساعت کاری پارک آبی بالی 9:00 تا 18:00 است و آدرس آن اندونزی، بالی، منطقۀ بادونگ (Badung)، روستای کوتا، بخش توبان، خیابان جی ال کارتیکا است.

Address: Jl. Kartika Plaza Tuban, Kuta, Kabupaten Badung, Bali 80361, Indonesia.

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

رومینا
در تاریخ: 15:35:41 1399/11/28

خیلی خوبه شهربازی و سرسره ها خیلی هیجان انگیز است و خیلی ترسناک هست ولی خیلی خوش میگذره و عالیه خیلی سرسره داره ک خیلی ادمو وسوسه میکنه ک ادم بره ولی ترسناک هم هست و میارزه خیلی خوش میگذره چون خیلی جای گردشگری داره دز همین شهربازیش من رفتم دارم میگم ک حتما برید مطمئنن بهتون خوش میگذره و اگه 1بار برید دوس دارید هی برید خیلی عالیه امیدوارم کلی بهتون خوش میگذره پر فِکت و بیسته ب من ک خیلی خوش گذشت و عالی بود حتما برید

Ava
در تاریخ: 20:18:30 1399/5/23

پارک آبی با این سرسره های هیجان انگیز خیلی حس خاصی به آدم میده و تجربه ی عجیبی میشه مخصوصا سرسره های بسته و لوله ایی که وسطش آدم از کرده ی خودش پشیمون میشه اما ارتفاع این سرسره ها اون طوری که پیداست خیلی زیاده و تا به زمین برسی نهایت لذت رو می بری

تبسم
در تاریخ: 11:44:29 1399/2/16

خیلی هیجان انگیزه ارتفاع و طول سرسره های که داره به نظر من از هیجان گذشته و ترسناک شده اما خب یک بار امتحانش حتما می ارزه امکانات خوبی و زیادی داره که نمیشه ازش گذشت و هر گردشگری رو واسه رفتن و یه تفریح حسابی وسوسه می‌کنه شاید رودخانه تنبلی که داره بیشتر به درد من بخوره

ثبت نظر جدید