لمبونگان جزیره و ساحلی رویایی در بالی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 22 مرداد 1399 2
لمبونگان جزیره و ساحلی رویایی در بالی

در جنوب غرب جزیره نوسا لمبونگان بالی (Nusa Lembongan Island) ساحلی به همین نام وجود دارد. این ساحل لمبونگان کرانه‌ای رویایی با شن و ماسه های سفید، ساحلی آرام با چشم اندازی منحصر به فرد است. در اینجا عموماً صخره‌هایی از جنس سنگ آهک و دیگر سنگ‌های رسوبی دیده می شود. تماشای طلوع و غروب آفتاب در ساحل این منطقه را از دست ندهید.

لمبونگان محبوب ترین ساحل این جزیره برای گذراندن تعطیلات است و مورد توجه های تورهای بالی نیز قرار دارد.

ساحل لمبونگان در بالی

 

مقاله پیشنهادی ما :  جزیره سنتوسا

دیدنی ها و تفریحات نوسا لمبونگان بالی

علاوه بر چشم اندازهای آبی و ساحلی منحصر به فردی که در بالا ذکر شد، یک ساختمان زیر زمینی اسرار آمیز، جنگل های انبوه سر سبز، روستاهایی که سبک زندگی قدیم خود را حفظ کرده اند و در نهایت، پیاده روی بر روی پل معلقی که جزیره نوسا لمبونگان را به جزیره همسایه خود یعنی نوسا سنینگان (Nusa Ceningan) وصل می کند نیز از جاذبه های پیرامون منطقه به شمار می روند.

به طور کلی، جزیره لمبونگان را می توان به تنهایی مجموعه ای بزرگ برای گشت و گذار و تفریح در بالی دانست. ساحل شمال غربی این جزیره بیشتر مخصوص گشت و گذار است. تفریحات آبی مانند snorkelers و غواصی نیز در آب های شفاف و صخره های نمایان سواحل جنوب غربی و در اطراف جزیره همسایه Nusa Penida انجام می شود. در جزیره فی فی پوکت نیز غواصی یکی از فعالیت‌ها و سرگرمی های اصلی محسوب می شود.

 اگر چه می توانید با یک کروز، یک روزه از جزیره دیدن کنید، اما اگر بخواهید از تفریحات آبی و سایر سرگرمی‌های جزیره و ساحل بهره ببرید و به تماشای غروب و طلوع افتاب بنشینید، نیاز خواهید داشت در برنامه سفر خود یک شب اقامت را در نظر بگیرید.

جزیره لمبونگان

غواصی در نوسا لمبونگان بالی

امتیاز 5.00از 5 (5 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Ava
در تاریخ: 10:50:40 1399/5/22

چه منظره ی زیبا و دیدنی داره اینجا خیلی حس فوق العاده ای به آدم میده زلالی آب دریا و ساحل تمیز مگه آدم دیگه از یه سفر چی میخواد خیلی هم عالی و همه چی تمومه فکر میکنم حضور داشتن تو این منطقه تجربه ی خیلی منحصر به فرد و متفاوتی به آدم بده

تبسم
در تاریخ: 11:40:27 1399/2/15

چقدر قایقهاشون جالبن و چه منظره ی فوق العاده ای داره بکر و خواستنی واقعا هم با این همه زیبایی و جاذبه های متنوع میشه اینجا رو به تنهایی مجموعه ای بزرگ برای گشت و گذار دانست همه چی تموم و عالی واقعا دوست دارم یه روز اینجا رو ببینم اصلا فکر نمی‌کردم اندونزی همچین سواحل و مناظری داشته باشه

ثبت نظر جدید